גדעון סער בראיון

evglev1

Well-known member
מנהל
בעולם המושגים שלי הכפפת הרשות השופטת לרשות המבצעת כשבשיטת המשטר שלנו גם הרשות המחוקקת כפופה לרשות המבצעת זה לא דמוקרטיה ולא דומה לדמוקרטיה.

ספר לעצמך סיפורים. בלי ההכרזה על הפיכה משטרית לא הייתה נולדת המחאה.
רק עבור הביביסטים יכולה להיות דמוקרטיה ליברלית כשמערכת המשפט כפופה לממשלה.
עכשיו אין מהפכה משטרית או רפורמה משפטית והמחאה חזרה בכל זאת.
לא נכון!
נתניהו נבחר לפני השבעה באוקטובר ולא אחרי. הניסוח שלך איננו נכון.

והציבור ברובו אומר בצורה גלוייה שהראש אשם ולא רק משום שזה קרה במשמרת שלו אלא גם בגלל שהוא זה שחיזק את החמאס.
מדובר במצב היפוטתי שבו ביבי ייבחר שוב, במקרה כזה גם גנץ, גם סער וגם לפיד צריכים לכבד את בחירת העם, ואם הם חושבים שבן גביר וסמוטריץ' מסוכנים אז הם צריכים להציע ביוזמתם להיות בקואליציה במקומם. המצב מנוגד לכל הסקרים, אבל אם בכל זאת יקרה, אז סער צודק, וחובתו המוסרית להציע לביבי מרחב תמרון מול סמוטריץ' ובן גביר ואם זאת תהיה מפלגה של 17 מנדטים של בנט ויוסי כהן אז גם מול החרדים.

Cranio

Active member
עכשיו אין מהפכה משטרית או רפורמה משפטית והמחאה חזרה בכל זאת.

מדובר במצב היפוטתי שבו ביבי ייבחר שוב, במקרה כזה גם גנץ, גם סער וגם לפיד צריכים לכבד את בחירת העם, ואם הם חושבים שבן גביר וסמוטריץ' מסוכנים אז הם צריכים להציע ביוזמתם להיות בקואליציה במקומם. המצב מנוגד לכל הסקרים, אבל אם בכל זאת יקרה, אז סער צודק, וחובתו המוסרית להציע לביבי מרחב תמרון מול סמוטריץ' ובן גביר ואם זאת תהיה מפלגה של 17 מנדטים של בנט ויוסי כהן אז גם מול החרדים.

המהפכה עדיין כאן וממשיכה מבלי שתשימו לב ואני מקווה שהזעם הציבורי נגד ממשלת הזדון לא ידעך עד לבחירות.
כך שאין סיכוי גדול שנתניהו הפסיכופת עם ממשלת הפשע והרשע שלו ישרדו.

1ספי11

Well-known member
בכך שאם למרות השבעה באוקטובר ביבי נבחר זה סימן שהציבור ברובו לא רואה בביבי אחראי לכישלון הקולוסאלי.
להזכירך. גולדה נבחרה אחרי מלחמת יום כיפור והמחאה דחפה אותה להתפטר.

Zadig

Well-known member
אם בבחירות הבאות לגוש נתניהו שוב יהיה רוב אז הוא (גדעון) לא פוסל להצטרף לממשלת נתניהו.

לידיעת מעריצי סער.
בונדוק רק אותך מענין גדעון סער. אף אחד לא יודע מה הוא רוצה, איפה היה, ומה עשה. אתה גם בוכרי או מה ?!

בון דוק

Active member
בונדוק רק אותך מענין גדעון סער. אף אחד לא יודע מה הוא רוצה, איפה היה, ומה עשה. אתה גם בוכרי או מה ?!
לצערי אני לא בן לעדת 'דרך המשי המופלאה'.
אני ממליץ על מסעדת סמרקנד בתל אביב (ואל תתחיל שוב תלונות על פרסומת ...) אין לי שם אחוזים.
גם לא אצל איל שני.

למעלה