ללאון קצת מלח ופלפל לניתוח הטכני לא יזיקו

מצב
הנושא נעול.

הכריש

New member
ללאון קצת מלח ופלפל לניתוח הטכני לא יזיקו

ללאון קצת מלח ופלפל לניתוח הטכני לא יזיקו מי כמוך יודע שלהתעקש על משהו משאירה אותך ללא קאש (כסף). נכון ניתחת חיברת חיסרת ואפילו הכפלת והתוצאה היתה קרובה ל 600 אבל מה לעשות שהשוק מסרב לעשות את אותן פעולות שאתה עשית קשה האויר במיכלים הולכים ואוזלים (יש הגורסים שיש חמצן ל3 ימים) והצוללת לפני טביעה. אכן התפתחות מדינית או כלכלית יעשו את ההבדל (אולי ) אבל אם להיות מצאותי מה כבר יכול לקרות ? לכן הזהר מהאופטמיות היתר השתמש בחושי הריח שלך הם לא יאכזבוך לעולם הכריש

njnus

New member
גם הכרישים הם חסרי בושה

ללאון קצת מלח ופלפל לניתוח הטכני לא יזיקו מי כמוך יודע שלהתעקש על משהו משאירה אותך ללא קאש (כסף). נכון ניתחת חיברת חיסרת ואפילו הכפלת והתוצאה היתה קרובה ל 600 אבל מה לעשות שהשוק מסרב לעשות את אותן פעולות שאתה עשית קשה האויר במיכלים הולכים ואוזלים (יש הגורסים שיש חמצן ל3 ימים) והצוללת לפני טביעה. אכן התפתחות מדינית או כלכלית יעשו את ההבדל (אולי ) אבל אם להיות מצאותי מה כבר יכול לקרות ? לכן הזהר מהאופטמיות היתר השתמש בחושי הריח שלך הם לא יאכזבוך לעולם הכריש
גם הכרישים הם חסרי בושה הכריש מפיץ אופטימיות חסרת ביסוס וגם חסרת מעצורים מזה שבועות - בפורום זה ובמיוחד בצ`אט שוק ההון של תפוז. תחזיותיו מתקיימות לעיתים כל כך רחוקות שאפילו בהטלת קוביה אפשר להצליח יותר. עכשיו הוא מנסה ללמד את לאון סווירי ואת האחרים איך לעבוד לפי תחושת בטן!! הכריש הוא בדיחה מהלכת חולת מגאלומניה.

prtz

New member
ניג`וס רציני

גם הכרישים הם חסרי בושה הכריש מפיץ אופטימיות חסרת ביסוס וגם חסרת מעצורים מזה שבועות - בפורום זה ובמיוחד בצ`אט שוק ההון של תפוז. תחזיותיו מתקיימות לעיתים כל כך רחוקות שאפילו בהטלת קוביה אפשר להצליח יותר. עכשיו הוא מנסה ללמד את לאון סווירי ואת האחרים איך לעבוד לפי תחושת בטן!! הכריש הוא בדיחה מהלכת חולת מגאלומניה.
ניג`וס רציני מה קרה הפסדת קצת כסף ותיכף מחפש אשמים? אני שמח שיש בקרבנו כריש עם נסיון עשיר השוק קשה וכל שבב של נסיון וידע מוסיף לכולם אז אם זה לא מוצא חן בעיניך סע לשלום ואל תשמיץ שחור ואדום יש ביריחו דרך צלחה.....

ש. קריב

New member
הכריש באמת עושה כסת``ח...

ניג`וס רציני מה קרה הפסדת קצת כסף ותיכף מחפש אשמים? אני שמח שיש בקרבנו כריש עם נסיון עשיר השוק קשה וכל שבב של נסיון וידע מוסיף לכולם אז אם זה לא מוצא חן בעיניך סע לשלום ואל תשמיץ שחור ואדום יש ביריחו דרך צלחה.....
הכריש באמת עושה כסת``ח... הכריש נוקט בשיטות של כיסוי תחת בופן קבוע. אני מציע לכל חברי הגילדה שמנסים להגן עליו לפתוח את העיניים ולא לתקוף את מי ששם את האמת על השולחן. גם לטעות צריך לדעת איך.....מגלומניה אף פעם לא הוסיפה אמינות לבעליה.... (הסירו דאגה מלבכם הכריש ומנתחים אחרים לא גרמו לי שקל אחד של הפסד - או רווח ) ש. קריב

ל.ס

New member
אין טעם לרדת אחד על השני

אין טעם לרדת אחד על השני מכל אפשר אפשר ללמוד וניסיונו הרב של הכריש יכול רק לעזור לכולנו. לצערי לא כל כך ברור לי על מה הוויכוח אך אני יודע מהצאט של יום שני שעבר שהכריש כבר הודיע שהוא יוצא מהשוק. אם כך עשה הרי שהרוויח מזה. וטוב שכך. כי אני למשל חיכיתי עד להיום - לשבירת התמיכה ואז יצאתי.

חפרה

New member
כריש=גאון

כריש=גאון כדאי לכם מאוד להקשיב לאדון כריש,הוא יודע על מה הוא מדבר!

ל.ס

New member
הכריש- אתה צודק במאה אחוז!

הכריש- אתה צודק במאה אחוז! כמובן שחושי הריח הובילו אותי היום להבין כי תמו הסיבות לאופטימיות והירידה כבר בפתיחה מתחת ל 569 הבהירה לי מייד כי פני השוק למטה. הצלחתי עוד לצאת מזה בשלום בקושי אבל בכל מקרה חושי הריח בהחלט עזרו הפעם. יוצאים למהלך ירידות ל 545. את זה לפחות שווה לתפוס. הלא כך הכריש?

הכריש

New member
היום שאחרי והיום שלפני

הכריש- אתה צודק במאה אחוז! כמובן שחושי הריח הובילו אותי היום להבין כי תמו הסיבות לאופטימיות והירידה כבר בפתיחה מתחת ל 569 הבהירה לי מייד כי פני השוק למטה. הצלחתי עוד לצאת מזה בשלום בקושי אבל בכל מקרה חושי הריח בהחלט עזרו הפעם. יוצאים למהלך ירידות ל 545. את זה לפחות שווה לתפוס. הלא כך הכריש?
היום שאחרי והיום שלפני בעקבות הנפילות בנסדאק ועוד בעיות נפל השוק מרמתו (570 ) לאן פנינו? לדעתי שוב במידה ונקבל מחר את אירופה שלילית ובנוסף צפי לפתיחה שלילית בנסדאק אזי נקבל המשך ירידות . לדעתי רמת ה 555 תספק בלם לשוק לכן ממולץ להיכנס ללונג ולו ליום אחד ברמה הזאת אם וכאשר כריש

מצב
הנושא נעול.
למעלה