תגידו, זאת שאמרה שסבא שלה לא התחבא בבונקר זו לא ההיא שדברה על דוד יאסר?

1ספי11

Well-known member
.

טבח השביעי לאוקטובר 23 זה מורשת רבין.

כל ילד מבין זאת.

זו התוצאה של הנאיביות המטורללת שהוא ופרס הביאו עלינו.
אין שקר מטופש יותר מהשטות שאמרת.
את רבין רצחתם לפני 30 שנה ועדיין לא מצאתם מישהו אחר להאשים אותו?
כאילו לא היה כאן מנהיג שניהל את המדינה ב15 שנה האחרונות.
ילדון עלוב,כדאי שתוציא את הראש מדף המסרים היומי.

בון דוק

Active member
הבאתם לכאן צבא מחבלים צמא דם ומתנגד להסכם
זה שעברו 30 שנה לא מבטל את העובדה הזאת

שחר 676

Well-known member
מנהל
אני מאד מתנצל שהאמת קשה עבורך אבל מורשת רבין היא מתקפת השביעי לאוקטובר שנת 23.

זה מה שיצא מהזיות השלום הנאיביות והמטורללות של רבין ופרס.

הביאו לי מליציה של רוצחים מטוניס והעניקו להם שטח , שלטון עצמי , נשק מתוך תקווה שהם ינטשו את הלהט המשיחי/דתי אבל יאסר ערפאת היתל בהם כמו בילדים קטנים ואת הפיאנלה קיבלנו בשביעי לאוקטובר.

תמיד תזכור שהשלום אינו מורשתו של רבין - מורשתו היא נאיביות אין קץ וטבח השביעי לאוקטובר 23 שלעד ירשם על שמו.

1ספי11

Well-known member
הבאתם לכאן צבא מחבלים צמא דם ומתנגד להסכם
זה שעברו 30 שנה לא מבטל את העובדה הזאת
ואז אתם החלטתם להתלות בחמאס.
עם העובדה הזאת אתה צריך להתמודד.
אני מאד מתנצל שהאמת קשה עבורך אבל מורשת רבין היא מתקפת השביעי לאוקטובר שנת 23.

זה מה שיצא מהזיות השלום הנאיביות והמטורללות של רבין ופרס.

הביאו לי מליציה של רוצחים מטוניס והעניקו להם שטח , שלטון עצמי , נשק מתוך תקווה שהם ינטשו את הלהט המשיחי/דתי אבל יאסר ערפאת היתל בהם כמו בילדים קטנים ואת הפיאנלה קיבלנו בשביעי לאוקטובר.

תמיד תזכור שהשלום אינו מורשתו של רבין - מורשתו היא נאיביות אין קץ וטבח השביעי לאוקטובר 23 שלעד ירשם על שמו.
אני חושש שהחיבור שלך לאמת הוא רופף והכל בשביל להרחיק את ממשלת הימין על מלא מאחריותה לטבח.
אם אתה הולך 30 שנה לאחור כדי להגן על בן גביר תלך עוד כמה צעדים בכיוון ותאשים את ממשלת אשכול בכיבוש שהתחיל את כל הסיפור או להרצל ששיכנע חלוצים לבוא הנה להקים מדינה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
ואז אתם החלטתם להתלות בחמאס.
עם העובדה הזאת אתה צריך להתמודד.
חמאס ופתח זה אותו הדבר.

לעולם לא היינו צריכים להעניק להם שטח , שלטון עצמי ונשק - כל מי שמכיר מינימום איסלאם יודע היטב עם מי יש לנו עסק. כולם ידעו והבינו חוץ מגזע "הנאורים והמוסריים" אשר ניסו להעניק לאיסלאם ערכים מערביים כאילו שאם תהיה להם רווחה הם לא ירצו לטבוח בנו. הנאיביות המטופשת שלכם הביאה עלינו את הצרה הזאת - אתם בדיוק כמו טיפש שהשליך אבן לבאר ואלף חכמים ניסו להוציא אותה ונכשלו.

טבח השביעי לאוקטובר הוא מורשתו של רבין , פרס ויתר עדר הנאיבים האיוולים הבטוחים שהם אלים המתגוררים על האולימפוס.
אני חושש שהחיבור שלך לאמת הוא רופף והכל בשביל להרחיק את ממשלת הימין על מלא מאחריותה לטבח.
אם אתה הולך 30 שנה לאחור כדי להגן על בן גביר תלך עוד כמה צעדים בכיוון ותאשים את ממשלת אשכול בכיבוש שהתחיל את כל הסיפור או להרצל ששיכנע חלוצים לבוא הנה להקים מדינה.
יקירי. השמאלנים במטכ"ל צה"ל הם אבי אבות הקונספציה - הם בנו להם מועדון חברים סגור של שמאלנים ותמיד הציגו חזית דעות אחידה ללא מינימום חילוקי דעות מול הדרג המדיני וכך הם הצליחו לשבור ולכופף אותם. כשלונו של נתניהו נטבע מחוסר יכולתו לאתגר אותם אך יאמר לזכותו שזו משימה כמעט בלתי אפשרית שהרי תראה לי קבלן אשר יעז להקים גורד שחקים ללא מילוי מוחלט של כל הוראותיהם של המהנדסים/ארכיטקטים/מהנדסי הבנין שלו.

הרסתם את המדינה , פגעתם בבטחון אזרחי ישראל , טבח המסכנים בעוטף הוא פועל יוצא של הדיקטטורה השמאלנית שלכם במטכ"ל צה"ל שהביאה עלינו את הקונספציה. זילזלתם בערבים , התנשאתם עליהם , לא האמנתם שהם מסוגלים להתגבר על העליונות הטכנולוגית אשר בעטיה הפכתם את צה"ל לצבא עם מינימום כח אדם שלא מסוגל להלחם בשתי חזיתות במקביל. קיבוצי העוטף ולוחמים רבים שילמו בחייהם בשל ההיבריס שלכם. ערבים נטולי השכלה דפקו את "האינטילגנטים" ממטכ"ל צה"ל שלדעתי האישית מאז ומתמיד היו שווים לתחת.

תכניס למוח השמאלני שלך שגבולה הדרומי של ישראל נחתך כמו חמאה באירוע נקודתי וזו יכולה להיות אך ורק פאשלה צבאית של מטכ"ל צה"ל.

The Real Big Joe

Well-known member
ע"פ מילשטיין סבא שלה הפקיר את לוחמיו וברח כל עוד נפשו בו.

ולמיטב ידיעתי היא התייחסה אל רב המרצחים כאל "סבא".

המשפחה הזאת.... השמאל הזה.....
מילשטייחן שקרן. וגם מי שמפיץ את כזביו אינו יותר טוב.

שחר 676

Well-known member
מנהל
מילשטייחן שקרן. וגם מי שמפיץ את כזביו אינו יותר טוב.
עזוב.

כולנו יודעים שהאמת אינה לרגליך.
האג'נדה השמאלנית השתלטה על כל חלקה טובה אצלך. האמת כלל אינה מעניינת אותך.

מילשטיין זרק אותך מהמדרגות לאחר שהבין שלא באת לנהל שיח - באת לפוצץ אותו.

אתה תעמולן פוליטי בשקל תשעים ואתה מתעלם באופן תדיר מהאמת גם כשהיא נמצאת מול עיניך.

רמטכ"ל ממוטט נפשית מציע למפקד חיל האוויר את הפיקוד על הצבא - זה לא רק "חרדה" , זה פסע לפני התמוטטות ולא מוכר לי שום מקרה של אדם אשר חזר לעשתונותיו תוך יממה וחצי לאחר מקרה כה חריף של חוסר אונים.

המניפולטיביות שלך מגחיכה אותך , אתה מלעיג את עצמך ולא בפעם הראשונה.

אייכמן הרשיע את עצמו ואת קסטנר ברצח מאות אלפי יהודי הונגריה והוא עושה זאת כשהוא חופשי ומאושר , חי תחת זהות בדויה בארגנטינה כששום חרב אינה ממוקמת מעל ראשו אך אותך זה כלל לא מעניין - אתה מתעקש ומתפתל ולא מוכן להכיר במתבקש מאליו.

אתה תמהוני ואני מקווה שבשלב מסוים תצליח לשוב אל ליגת המתדיינים המבקשים למצוא את האמת.

בריאות.

The Real Big Joe

Well-known member
כולנו יודעים שהאמת אינה לרגליך.
חירטוטים לניגוח אינם תחליף לאמת. אינני יודע מי הם "כולנו" אבל אתה מלבד חזרה כמו תוכי על שקרי מילשטיין חסר כל מושג בנושא.
כמובן שיש לך הזדמנות להוכיח שהאמת לא לרגלי...

האג'נדה השמאלנית השתלטה על כל חלקה טובה אצלך. האמת כלל אינה מעניינת אותך.

מילשטיין זרק אותך מהמדרגות לאחר שהבין שלא באת לנהל שיח - באת לפוצץ אותו.

אתה תעמולן פוליטי בשקל תשעים ואתה מתעלם באופן תדיר מהאמת גם כשהיא נמצאת מול עיניך.
הזיבולים הקנטרניים אינם תחליף להצגת עובדות והוכחות.
אבל הן מוכיחים בבירור דבר אחד: אתה שרץ ומטרת כתיבתך בפורום היא לנגח.

מטכ"ל ממוטט נפשית מציע למפקד חיל האוויר את הפיקוד על הצבא - זה לא רק "חרדה" , זה פסע לפני התמוטטות ולא מוכר לי שום מקרה של אדם אשר חזר לעשתונותיו תוך יממה וחצי לאחר מקרה כה חריף של חוסר אונים.
כאשר תציג תעודה של פסיכיאטר/פסיכולוג יהיה אולי עניין בקשקושיך.

המניפולטיביות שלך מגחיכה אותך , אתה מלעיג את עצמך ולא בפעם הראשונה.
אתה מבחין שאין לך מה לומר בנושא הדיון אז אתה חוזר לסורך בניגוח אישי.

אייכמן הרשיע את עצמו ואת קסטנר ברצח מאות אלפי יהודי הונגריה והוא עושה זאת כשהוא חופשי ומאושר , חי תחת זהות בדויה בארגנטינה כששום חרב אינה ממוקמת מעל ראשו אך אותך זה כלל לא מעניין - אתה מתעקש ומתפתל ולא מוכן להכיר במתבקש מאליו.
ועכשו כמו כל בהמה אתה מעלה גירה. הטפשות שלך מתחרה בבורות, כאשר אתה מוכן להשבע על דברי אייכמן. לא אגרר שוב לטעות של להתווכח עם ריקא שאין לו מושג על מה מדובר.

אתה תמהוני ואני מקווה שבשלב מסוים תצליח לשוב אל ליגת המתדיינים המבקשים למצוא את האמת.
והגראנד פינאלה חייב להיות עוד שפריץ של השמצה וניגוח אישי.

אתה מייצג "לתפארת" את גולשי הזיבורית שמציפים את האינטרנט בשקרים וגידופים.

שחר 676

Well-known member
מנהל
חירטוטים לניגוח אינם תחליף לאמת. אינני יודע מי הם "כולנו" אבל אתה מלבד חזרה כמו תוכי על שקרי מילשטיין חסר כל מושג בנושא.
כמובן שיש לך הזדמנות להוכיח שהאמת לא לרגלי...

הזיבולים הקנטרניים אינם תחליף להצגת עובדות והוכחות.
אבל הן מוכיחים בבירור דבר אחד: אתה שרץ ומטרת כתיבתך בפורום היא לנגח.

כאשר תציג תעודה של פסיכיאטר/פסיכולוג יהיה אולי עניין בקשקושיך.

אתה מבחין שאין לך מה לומר בנושא הדיון אז אתה חוזר לסורך בניגוח אישי.

ועכשו כמו כל בהמה אתה מעלה גירה. הטפשות שלך מתחרה בבורות, כאשר אתה מוכן להשבע על דברי אייכמן. לא אגרר שוב לטעות של להתווכח עם ריקא שאין לו מושג על מה מדובר.

והגראנד פינאלה חייב להיות עוד שפריץ של השמצה וניגוח אישי.

אתה מייצג "לתפארת" את גולשי הזיבורית שמציפים את האינטרנט בשקרים וגידופים.
מה שעושה לך טוב ילדון.

אני את שלי אמרתי.

המשך ערב נעים.

בון דוק

Active member
יש לך מוח דפוק. אני צריך להוכיח כלום. הוא צריך להוכיח שדבריו אמת.
תוכיח שדבריו הם שקר
תציג הוכחות שסותרות את דבריו
אני רק מזכיר לך "שהמוח הדפוק שלך" מבקש כל הזמן הוכחות
אז תראה שאתה מסוגל להוכיח את טענתך

למעלה