אבקש עזרה בנושא סטרימרים... אני רוצה לקנות מסך מחשב של lg עם כניסת hdmi.האם סטרימר יתאים לזה? איזה סטרימרים מומלצים?

והאם סטרימרים מתאימים רק למסכים שאינם חכמים?

האם הסטירמר הופך את המסך בעצם לטלויזיה חכמה?
קניתי טלויזיה חכמה של שיומי. אם אקנה סטרימר שח שיומי , האם אראה בסטרימר את אותו תפריט ?

האם סטרימר קולט את המידע מהרשת אינטרנט?

אני קצת מסתבך עם זה.

תודה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
והאם סטרימרים מתאימים רק למסכים שאינם חכמים?

האם הסטירמר הופך את המסך בעצם לטלויזיה חכמה?
קניתי טלויזיה חכמה של שיומי. אם אקנה סטרימר שח שיומי , האם אראה בסטרימר את אותו תפריט ?

האם סטרימר קולט את המידע מהרשת אינטרנט?

אני קצת מסתבך עם זה.

תודה.
למרות התשובה שקיבלת, כמה הערות והארות..
1. קיימים סטרימרים שמופעלים עם חלונות 10 ואחרים מופעלים באנדרואיד. מה עדיף? בעיניי חלונות, כי אז אפשר לגלוש ביתר קלות במרשתת כשהטלוויזיה או המסך משמשים כצג מחשב. פשוט נוח, ונוח יותר גם להתקין אפליקציות. בכל מקרה, אין קשר בין העובדה שרכשת טלוויזיה של שאיומי לבין זה שכן או לא תרכוש סטרימר משלהם.

2. נכון שבטלוויזיות ה"חכמות" יש מעין סטרימר מובנה, אבל במקרים רבים הוא מוגבל יחסית למה שאפשר לקבל מסטרימר ייעודי. בחלק מהטלוויזיות אין למסך יכולת להציג תפריטים בעברית לנטפליקס למשל. ול-LG יש תכנת הפעלה ייחודית, שלא "מסתדרת" על כל האפליקציות הרצויות.

3. וכן. סטרימר יהפוך לך את מסך המחשב לטלוויזיה סמארט.

4. ככל שאפשר, הייתי מעדיף להפעיל את הסטרימר בעזרת כבל רשת ולא באלחוטי. האלחוטי מוגבל בטווח ובמהירות ולכן החיבור הישיר ככל שניתן לבצעו יהיה עדיף.

למרות התשובה שקיבלת, כמה הערות והארות..
1. קיימים סטרימרים שמופעלים עם חלונות 10 ואחרים מופעלים באנדרואיד. מה עדיף? בעיניי חלונות, כי אז אפשר לגלוש ביתר קלות במרשתת כשהטלוויזיה או המסך משמשים כצג מחשב. פשוט נוח, ונוח יותר גם להתקין אפליקציות. בכל מקרה, אין קשר בין העובדה שרכשת טלוויזיה של שאיומי לבין זה שכן או לא תרכוש סטרימר משלהם.

2. נכון שבטלוויזיות ה"חכמות" יש מעין סטרימר מובנה, אבל במקרים רבים הוא מוגבל יחסית למה שאפשר לקבל מסטרימר ייעודי. בחלק מהטלוויזיות אין למסך יכולת להציג תפריטים בעברית לנטפליקס למשל. ול-LG יש תכנת הפעלה ייחודית, שלא "מסתדרת" על כל האפליקציות הרצויות.

3. וכן. סטרימר יהפוך לך את מסך המחשב לטלוויזיה סמארט.

4. ככל שאפשר, הייתי מעדיף להפעיל את הסטרימר בעזרת כבל רשת ולא באלחוטי. האלחוטי מוגבל בטווח ובמהירות ולכן החיבור הישיר ככל שניתן לבצעו יהיה עדיף.
תודה. האם הסטרימר של שיומי מיבוקס אולטרה hdיענה על הצרכים שלי? והאם עדיף לקנות יבואח אישמי או מקביל?

והאם הסטרימר יכול לשפר את התצוגה? כי הוא 4k. ואם המסך הוא רק fhd או 2k?.

בחיבור ישיר, אז צריך 2 חיבורים hdmi? אחד לממיר והשני לסטרימר?

קבצים מצורפים

• 20201201123025.jpg
    20201201123025.jpg
    KB 335.1 · צפיות: 3

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
תודה. האם הסטרימר של שיומי מיבוקס אולטרה hdיענה על הצרכים שלי? והאם עדיף לקנות יבואח אישמי או מקביל?

והאם הסטרימר יכול לשפר את התצוגה? כי הוא 4k. ואם המסך הוא רק fhd או 2k?.

בחיבור ישיר, אז צריך 2 חיבורים hdmi? אחד לממיר והשני לסטרימר?
איני מכיר את הסטרימר הזה ספציפית אבל סביר שיתאים.

יש להשיג מוצרים מחו"ל, ובכל מקרה, כדאי לברר מה היכולות שלהם.

סטרימר לא ישפר תצוגה, כי המסך ייתן את מה שהוא "יודע" לתת. אין מסכי 2K אבל יש FHD ויש 4K. כיום לא תמצא מסכי FHD, אבל כל עוד יש לך מסך כזה, כדאי לנצלו ככל שאתה נהנה עדיין מיכולותיו.

ברור שבחיבור ישיר תצטרך 2 כניסות HDMI: אחת לממיר ואחת לסטרימר. במרבית המסכים יש 3-4 כניסות כאלה, כך שבעיקרון, לא צריכה להיות לך בעיה.

איני מכיר את הסטרימר הזה ספציפית אבל סביר שיתאים.

יש להשיג מוצרים מחו"ל, ובכל מקרה, כדאי לברר מה היכולות שלהם.

סטרימר לא ישפר תצוגה, כי המסך ייתן את מה שהוא "יודע" לתת. אין מסכי 2K אבל יש FHD ויש 4K. כיום לא תמצא מסכי FHD, אבל כל עוד יש לך מסך כזה, כדאי לנצלו ככל שאתה נהנה עדיין מיכולותיו.

ברור שבחיבור ישיר תצטרך 2 כניסות HDMI: אחת לממיר ואחת לסטרימר. במרבית המסכים יש 3-4 כניסות כאלה, כך שבעיקרון, לא צריכה להיות לך בעיה.

אני מתכוון למכשיר הזה - ראיתי שהרזוליציה גבוהה יותר מ FHD / ויש שם 2 HDMI

קבצים מצורפים

• lg.jpg
    lg.jpg
    KB 197.6 · צפיות: 3

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מסך מחשב זה לא טלוויזיה. ולגבי הרזולוציה: שים לב! אתה מציג מסך שהוא בעל רוחב "אולטרה". זה לא מסך 9X16 אלא 9X21 ככל שזיהיתי. מכאן נובעת הרזולוציה הלא שיגרתית, וזו לא רזולוציה צפופה, אלא רזולוציה שמתאימה לשטח המסך הסופר רחב. ואם זה כך, תהיה לך בעיה להתאים אותו כמסך טלוויזיה, כי או שיהיו לך שוליים חשוכים או שהאנשים ייראו שמנים במיוחד. איני יודע למה העדפת לבחור דווקא בכזה, אבל זו זכותך... ואגב, אם זה מסך מחשב, אתה יכול להתקין על המחשב את האפליקציות הדרושות ועל כן אינך זקוק לסטרימר בכלל.

Avis1964

Member
אהלן
אנסה לעשות לך קצת סדר ואענה על שאלותיך כמיטב הבנתי.

לדעתי אפשר לחבר סטרימר למסך מחשב בעזרת חיבור hdmi לא חושב שיש מניעה. "גילוי נאות" אף פעם לא עשיתי זאת.

הסטרימרים מתאימים בעיקר לטלוויזיות שאינן חכמות אבל מתאימים גם לטלוויזיות חכמות. רוב הטלוויזיות החכמות עובדות על מערכת הפעלה של אנדרואיד ולכל אינני רואה סיבה הגיוניות מדוע לרכוש סטרימר לטלוויזיה חכמה שרצה על אנדרואיד. עם זאת, אני חייב להדגיש שישנן טלוויזיות חכמות שעובדת על מערכת הפעלה ייחודית סגורה וכאן כדאי להוסיף סטרימר כדי להרחיב את האפשרויות.

אם בטלוויזיה ממותג שיומי שרכשת יש מערכת הפעלה אנדרואיד קרוב לוודאי שיהיו בה תפריטים דומים אך לא בהכרח.

לשאלתך הנוספת אכן הסטרימר מקבל מידע מהאינטרנט ולכן חשוב לבחור סטרימר על חוטי. אם הראוטר קרוב לטלוויזיה אפשר להסתפק בסטרימר ללא wifi ולהתחבר ישירות ואז לחסוך כמה שקלים.

מקווה שיהיה לך לעזר
בהצלחה
אבי

נערך לאחרונה ב:
אהלן
אנסה לעשות לך קצת סדר ואענה על שאלותיך כמיטב הבנתי.

לדעתי אפשר לחבר סטרימר למסך מחשב בעזרת חיבור hdmi לא חושב שיש מניעה. "גילוי נאות" אף פעם לא עשיתי זאת.

הסטרימרים מתאימים בעיקר לטלוויזיות שאינן חכמות אבל מתאימים גם לטלוויזיות חכמות. רוב הטלוויזיות החכמות עובדות על מערכת הפעלה של אנדרואיד ולכל אינני רואה סיבה הגיוניות מדוע לרכוש סטרימר לטלוויזיה חכמה שרצה על אנדרואיד. עם זאת, אני חייב להדגיש שישנן טלוויזיות חכמות שעובדת על מערכת הפעלה ייחודית סגורה וכאן כדאי להוסיף סטרימר כדי להרחיב את האפשרויות.

אם בטלוויזיה ממותג שיומי שרכשת יש מערכת הפעלה אנדרואיד קרוב לוודאי שיהיו בה תפריטים דומים אך לא בהכרח.

לשאלתך הנוספת אכן הסטרימר מקבל מידע מהאינטרנט ולכן חשוב לבחור סטרימר על חוטי. אם הראוטר קרוב לטלוויזיה אפשר להסתפק בסטרימר ללא wifi ולהתחבר ישירות ואז לחסוך כמה שקלים.

מקווה שיהיה לך לעזר
בהצלחה
אבי
תודה אבי

blzvi

Active member
לא הבנתי.
מסך זה מסך מחשב או טלויזיה?
אם טלויזיה אז זה טלויזיה ולא מסך ,ואם הטלויזיה חכמה בשביל מה צריך סטרימר?
ואם טלויזיה לא חכמה היא כבר מיושנת וצריך לזרוק אותה ולא להתחיל עם קומבינות

Avis1964

Member
לא הבנתי.
השואל שאל שתי שאלות הראשונה למסך מחשב שהוא מעוניין לקנות והשנייה לגבי טלויזיה חכמה שכבר רכש. לעניות דעתי הוא קיבל את כל המידע שהוא צריך. לגבי תהייתך מדוע צריך סטרימר לטלויזיה חכמה, גם כאן הוא קיבל הסבר מפורט. אתן לך דוגמה קטנה. לי יש טלוויזיה "עאלק," חכמה של הייסנס. כל החוכמה שלה מתבטאת בכך שיש לה דפדפן מיושן לגלישה באינטרנט ועוד כמה משחקים ישנים של פעם. לטלויזיה הזו יש מערכת הפעלה ייחודית להייסנס והיא סגורה. זאת אומרת שאי אפשר להוריד בה אפליקציות חיצוניות. חברת הייסנס פיתחה מערכת הפעלה סגורה מתוך מחשבה להגן על הטלויזיה. באנדרואיד למשל אפשר להוריד אפליקציות פרוצות מאתרים מפוקפקים שעלולים לגרום נזק לטלויזיה עד כדי השבתה.
לטלוויזיות עם מערכת הפעלה אנדרואיד יש חנות מהימנה לאלפי אפליקציות להורדה מהחנות היא בטוחה.
אז שיהיה יום נפלא
אבי

לא הבנתי.
זה למעשה מסך מחשב. ואני רוצה להתשמש בה כטלויזיה. ולא ממש הבנתי את הנושא של הסטרימר.

לא הבנתי.
מצטער על התגובה המאוחרת (לא שמתי לב למהירות התגובה..), המסך מחשב זה הרחב של LG - רצ"ב צילום. הסטרימרים . אני משתמש במחשב ביוטיוב, לגבי מידע של סרטים , אני לא ממש מוריד סרטים או יודע

קבצים מצורפים

• lg.jpg
    lg.jpg
    KB 197.6 · צפיות: 2

blzvi

Active member
מה מקור הטלויזיה שלך ,יש לך ממיר של מישהו?
ואל תשכח שצריך גם שמע ושמע יש רק ביציאות HDMI של ממירים

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
עוד לא ראיתי התייחסות לסוג המסך שרכשת. אבל לגבי הסטרימרים? גם לא מובן. מה? אתה משתמש רק במידע חופשי מהרשת?

למעלה