אהלן טליהל`ה, שבוע טוב...(-:

עפריתי

New member
אהלן טליהל`ה, שבוע טוב...(-:

היי, מה עיניינים? בדקת את האתרים שכתבתי???? נו??? אתמול היה לי יום גרוע ביותר, ז``א לא בדיוק לי אלא לילדי (הטלה הקטן) היה משהו אתמול בכוכבים שגרם לסכנות כלשהם???? הוא קיבל המון חבלות בראש, בפנים, ננשך על ידי כלבה ממש מילימטר מהעין... לא יודעת מה עבר עליו אתמול..... תוכלי ליידע אותי על כך אם ידוע לך משהו לגבי הטלאים????? אגב, זה אומר משהו ששני בני הזוג אותו אופק??? (עקרב) תודות ונשיקות, ביי.

Tal_Ya

New member
היי, עפריתי

בקשר לאתרים, עניתי לך כבר בסוף השבוע. פשוט, התשובה גלשה כבר לדף הקודם. אז שימי לב לכך. לגבי הטלה הקטן שלך, כבר כתבתי לך בעבר, שיש לו נטייה להפנות כלפי עצמו אנרגיות אגרסיביות, שאין הוא מודע להן, הנוצרות כתוצאה מן הניגודים באישיותו . אנרגיות אלו, מטרפות את האחרים ומקוממות אותם נגדו. סביר להניח שזו הסיבה לנשיכתו של הכלב. ואצל `טלה`, כמו אצל `טלה`, המקום הפגיע ביותר, הוא הראש. פשוט בשישי-שבת, השמש ``ישבה `` לו על הירח בבית שמונה, ב 90 לפלוטו. מה שהאיר את הרגשות המאד אינטנסיביים שלו שקשה לו לשלוט בהם. נראה כאילו הוא הזמין את הפגיעה בו, על מנת ללמד להכיר ולהתמודד עם המערכת הרגשית שלו ולצמוח מתוכה. לעתים יש לו תחושת רוגז פתאומית, ללא סיבה נראית לעין, המתבטאת בדברים פעוטים ושנייה לאחר מכן, מצב רוח רגוע לחלוטין. אז נכון, אמנם גם מארס ``ישב`` מול אורנוס שלו בבית ראשון, מה שמוסיף לאגרסיה. אבל אי אפשר תמיד `להישמר` ממה שהכוכבים `עושים`. כדי שלא יישנו דברים כאלו בחייו, כדאי לך מאד לעבוד אתו על שחרור הרגשות האגרסיביים שבו, שחרור תסכולים דרך ציור או יצירה, או פעילות גופנית, כשאת מקשרת אותם עם הרגשות. לא מעודדת אותו להדחיקם. L&L TALYA

למעלה