אותות תחנה חדשים לרדיוס 100FM

Trickster79

New member
אותות תחנה חדשים לרדיוס 100FM

כרגע שמעתי את האות תחנה החדשה של רדיוס, מה אני אגיד. איזה מדליק! ממש מזכיר שיר קיצ'י - אני עד עכשיו מזמזם את זה בראש. ממש רמה אירופאית ! כל הכבוד לרדיוס ! אות תחנה שקולע לטעם של המאזינים

אני מכור

ואללה אח שלו האות תחנה החדש מדליק ביותר , מעניין אותי כמה עולה להפיק אות כזה ברמה גבוהה כזאת (מספר אחד בארץ לדעתי) זה פשוט פיצוץ!!!! אין אין כמו רדיוס!!!!! רק 100fm!!!!!

i403

New member
חאני חייב להסכים

שיחקו אותה החבר'ה... בתור מאזין של 100FM באמת חיכיתי לאות תחנה חדש. ממש יפה - קיצבי, רענן ברוח הMTV. מישהו יודע מי עשה להם אותו ? אני שמעתי שזה מישהו מחו"ל...

../images/Emo6.gif

בכל מקרה, ברוכים הבאים חובבי רדיוס!
אנחנו נשמח להתענג מהשתתפותכם בפורום, בשאיפה שכולנו נכתוב לעניין מבלי להעליב האחד את השני. בנוגע לרדיוס - בהחלט זהו יום חג לתחנה, שלא ריעננה את הג'ינגלים שלה כבר שנים...

האם זו שוב תרומתנו הצנועה?

בזמנו כתבו כמה בפורום את נושא הג'ינגלים של רדיוס כביקורת והנה יש אותות חדשים. אז קשה לי להאמין שאנחנו היחידים שהעלו את זה ובכל זאת גם אנחנו תרמנו את תרומתנו הצנועה. וזה גם להראות שבבסיסו ביקורת זה דבר טוב: זה לא נעשה מצרות עין או קנאה אלא כדי להצביע על הליקויים שיש לשפר ואם תחנה מתייחסת ברצינות לביקורת אז אכן דברים משתפרים. עובדה... קיבלנו אותות חדשים.

radio man

New member
האות החדש של רדיוס

אז אחרי כל הקומפלימנטים של מאזיני ועובדי רדיוס אני חושב שהאות מועשר באפקטים חדשניים וטובים יש לו גרוב צעיר אבל אני ממש לא אוהב את הלחן קשה לי להאמין שאחד מתותחי העל של ישראל (סיגנל או עופר מאירי) עשו את הג'ינגל הזה. בלי קשר זה הרבה יותר טוב ממה שהיה להם על זה אין ויכוח בהצלחה

ata ליז

New member
אכן אות ברמה

אות ברמה גבוהה מאוד - קצת מזכיר את האות של 99ESC אבל לא נורא. בכלל תחנת הרדיו הטובה בישראל לדעתי ליז - א.

שמעתי את הג'ינגל

שמעתי את הג'ינגל בדיוק פעם אחת היום, והאמת היא שהוא לא נשמע לי מי-יודע-מה. אולי אחרי עוד 5-10 פעמים הוא ייכנס לי יותר טוב לראש ואני אפילו אתחיל לחבב אותו (ככה לפחות זה היה עם הג'ינגל של 99ESC). בכל מקרה - מגיע לרדיוס מברוק רציני. באמת הגיע הזמן.

radiolover

New member
ברוכים הבאים רדיוס למילניום החדש..

בשעה טובה ומוצלחת החלפתם את הג'ינגל,עוד הוכחה שדברים זזים אצלכם הרבה יותר מהר מכל תחנה אחרת,אחלה של ג'ינגל,מקפיץ את התחנה לליגת העל של הג'ינגלים (שעד עכשיו שלטו 99 ו-102)יופי של פייט... שמתי לב גם שבזמן האחרון שינו שם גם קצת את המוזיקה בבוקר, הרבה יותר מוזיקה "נוסטלגית" ופחות MTV,האמת, מתאים לאללה,אין מוזיקה כזו באף תחנה ואיזה יציאות,פשוט אושר!!! וכמובן בלי "להתלונן" אי אפשר :)-יש מישהו אצלכם שאובססיבי על 3 שירי 80 במיוחד-TAKE ON ME,GIRLS JUST WANT TO HAVE FUN,WAKE ME UP BEFORE U GOGO כמה אפשר לטחון?? גם עכשיו (שבת בצהריים) היה אותם,אפשר להחליף בבקשה?? ותודה מראש,אוהב אתכם.

אז ככה

סאונד סבבה זמרת לא ברורה לחן חביב- אבל יכלו לעשות יותר איתו מבחינת פליבק. קצת יותר לאפיין אותו. נניח אם זה דאנס אלקטרוני לגמרי - שיהיה או דיסקו האוס סטייל רטרו 70'S - זה סגנון קצת לא מוגדר. בקיצור... בפעם הבאה שהג'ינגליסטים שלכם מנסים לחקות את 99... נסו קצת יותר....

חחח.. אחלה שימוש לפורום בנענע..

כל פעם שנצטרך להעלות קבצים כאלו ואחרים נשתמש בו... נשמע לי מגניב לזלזל במי שזלזל בנו!

למעלה