אז מי יכול להעלות את מפת הניווט?

IlanShacham

New member
אז מי יכול להעלות את מפת הניווט?

מעניין לראות את בחירות המסלול, ולא פחות - אנא סמנו בצבע שונה איפה הצלחתם לרכב ואיפה לא.

IlanShacham

New member
וקצת על הניווט שלי

הגעתי לניווט יחסית מאוחר מתוך מחשבה שאולי יהיה קצת פחות קר, ואפילו יתייבש קצת הבוץ. בדרך לקו הזינוק פגשתי את גיורא מצפון שחזר מהניווט עם אוזן מעביר שבורה, ואת Sdanpo שגם יצא לניווט, הבין שזה לא זה וחזר. ב10:30 זינקתי (ואפילו קיבלתי את המפה הנכונה). במאה המטרים הראשונים הספקתי לפגוש את אלעזר שחזר עם מעביר שבור ועופר שוט שהיה בדרכו חזרה ואמר לי בציניות שאני הולך להנות מהניווט היום. אדם שפוי היה עושה אחורה פנה, אבל אני לא כזה
בחירת ציר לא טובה, ועליה על דרך אש במקום דרך אחרת בין נקודה 1 ל 2 סיבכו אותי בבוץ וגבו ממני הרבה זמן, כך שהספקתי לפגוש את ארז אזרחי חוזר מנקודה 2 בדרכי לשם. ידעתי שהוא יצא קצת אחרי, אבל מזל שלא ידעתי שהוא יצא 13 דקות אחרי(!), זה בטח היה מכניס אותי לדיכאון.
אני לא אפרט פה על המאבק בבוץ האינסופי, רק אציין שכבר בתחילת הדרך פתחתי את המעצור הקדמי כדי לשפר קצת את מרווח הבוץ, וזה לא עזר יותר מדי, ושהיה קשה בטירוף (לא פשוט לעשות תחרות עם אופניים ששוקלים כמו אופני דאונהיל בגלל הבוץ הדבוק) החלטתי שאני מסיים את הניווט ויהי מה, בתקווה לסיים אותו לפני שעת הגג. זכרתי שהחלק הדרומי והמערבי של המפה קצת יותר סבירים מבחינת הבוץ ואכן היה ככה ואפילו הצלחתי לרכב קצת. 4 הנקודות האחרונות היו מעצבנות בזיג זג מסביב לכביש - היה צריך לרכב על הכביש, לרדת לדרך צדדית עד לתחנה, ואז לחזור לכביש ולתחנה הבאה. היה קטע אחד של הכביש אותו רכבתי 3 פעמים (ואני מניח שגם האחרים, לא ממש היתה אופציה סבירה אחרת). בסוף אפילו עמדתי ביעד והגעתי קצת לפני שעת הגג. אז נפגשים בחורף הבא ביער חרובית??

sdanpo

New member
כל הכבוד

רציתי רק לומר כל הכבוד
לא רק לאילן אלא לכל אחד ואחד מהלוחמים שאכן סיימו את הניווט. זה היה קשה באופן בלתי יתואר ודרש יכולות אלתור(בנקיון הבוץ) , ניווט , ורכיבה ..... כה לחי ישר כוח

למעלה