אחד אחרון ודי...

רמירז

New member
אחד אחרון ודי...

טוב כדי שאני לא אעלה לכם על העצבים הנה מקרה אחרון שקרה לי לאחרונה..ממש לפני כמה חודשים: אני וחבר שלי חזרנו מהבית ספר (כיום כיתה ט להזכירכם), וכשהגענו ליד תחנת אוטובוס מקומית התקדם אליי נער בן 16-17 ושאל אותי בערסיות אופינית עם יש לי שקל, באתי לאמר לו לא,אבל חבר שלי שיסלח לו אלוהים,הוא לא אדם חכם במיוחד, התחיל לצעוק ולאמר לנער ``לא אין לו יש לך בעיה עם זה? הוא לא יביא לך כלום`` ואני מנסה להשתיק ותו והנער היתעצבן ואמר לו לסתום ושיש לי פה (טענה נכונה) אבל בינתיים כמה חברים של הנער שישבו שם בתחנה קמו ובאו אלינו ואחד מהם שנראה לי כבר בן 18 מתחיל לחקור אותי ולנסות לקחת לי את התיק ולמצוא מספר פרוטות...התנגדתי קלות לעומת חברי האדיוט שהחל לצעוק עליהם ולאיים עליהם מבלי לשים לב שהם רבים ממנו וגדולים ממנו בכמה שנים טובות...אני, שכבר התחלתי לילמוד מחדש קראטה לפני כמה זמן, זכרתי את בסיס השליטה העצמית ושלא צריך להיכנס לתיגרה..אז נשמתי עמוק ודיברתי ברוגע ובשלווה עם הפושטקים.והם עזבו אותי..פשוט אמרתי להם ``מצטער אין לי כסף ואם היה לי נשבע לכם שהייתי מביא לכם`` והם פשוט עזבו אותי..לעומת חברי המסכן שהם החלו להכות אותו בראש שלו ולקלל וממש כמעט עשו בו לינץ`..פה כבר היתערבתי ודחפתי אותם קצת ואמרתי להם שיעזבו אותו..והם המשיכו..בקיצור המקרה נגמר ללא נפגעים כשמשכתי את חברי משם תוך כדי שהוא מטיח בהם קללות מרחוק שלא היו מביישות את אמינם, בסוף הכנסתי לו מרפק הגון ואמרתי לו שיסתום..תודה לאל זה נגמר בשלום..טוב אבל הם גנבו לו כדור. בקיצור אני חושב שזה שהתנהגתי בהיגיון וזה שלמדתי לישלוט על עצמי עזר לי מאוד במקרה הזה....אשמח,כרגיל לקבל תגובות...

untitled

New member
זה היה דבר חכם לעשות

מצידך, ודבר די מטומטם מצידו של החבר... אבל זו רק דוגמא אחת מיני רבות לאיך אפשר למנוע מצב של קרב, ואיך אומנות לחימה מפחת לך את השליטה העצמית.

המצאיות

New member
מהלך יפה

הרבה פעמים קשה להיות רגוע במצב כזה.ואתה עדיין הצלחת. כל הכבוד!!!

למעלה