איך האקסית ארגנה לי זיונים

אישון34

Well-known member
מנסיון. יש לך טעות. אולי בעובדות אולי בהקלדה. אני מקבל די הרבה הצעות ורמיזות מנשים. הכל טוב ויפה עד שהעובדה שאני נשוי צפה. אני לא מסתיר-טיפשי.
הן נסוגות לצערי.

לקחתי את המשפט האחרון וכמה שהוא נכון.
שיש מיפגש מוצלח והיא נהנתה יותר מאשר השגרה, מקבל הרבה הודעות אהבה לבבות ונשיקות ומתי כבר המיפגש הבא.
אך מה לעשות. לא תמיד עולים ברקים וניצוצות במיוחד אם זה עוד מיפגש שבועי רגיל ומהנה שיותר מאשר מין החברות והאינטימיות משחקות תפקיד. ואחר כך התגובות הן. היה טוב ליוור ושיגרתי.
נשים מתרגמות אורגזמות חריגות לאהבה. גברים גם.
כולם מפרשים אהבה עם משהו מוצלח - לבטח מיני.

לא יודע למה אבל הייתי בכמה אירועים שלהבנתי הו מאוד מוצלחים. מאוד.

וזאת הייתה גם הביקורת הצמודה לאירוע, בשלל דרכים.

בהמשך היה ניתוק קשר.

האם זה בשל העובדה שאני "תפוס"? אולי.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

בכול אופן - קבעתי לעצמי לא לזרום מהר מידי לאירוע מיני.

צריך להגן גם על הנפש שלי.

אישוניאיש.
בבעיות שמירה על הנפש.

יעיש התימני

Active member
מנסיון. יש לך טעות. אולי בעובדות אולי בהקלדה. אני מקבל די הרבה הצעות ורמיזות מנשים. הכל טוב ויפה עד שהעובדה שאני נשוי צפה. אני לא מסתיר-טיפשי.
הן נסוגות לצערי.

שיש מיפגש מוצלח והיא נהנתה יותר מאשר השגרה, מקבל הרבה הודעות אהבה לבבות ונשיקות ומתי כבר המיפגש הבא.
אך מה לעשות. לא תמיד עולים ברקים וניצוצות במיוחד אם זה עוד מיפגש שבועי רגיל ומהנה שיותר מאשר מין החברות והאינטימיות משחקות תפקיד. ואחר כך התגובות הן. היה טוב ליוור ושיגרתי.
מרתק
אורגזמה מפוצצת מעודדת אותי לרצות פעם נוספת.
בפעם השניה אם זה רק מין, זה כבר לא מעניין.
אני עם אישון.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
הן נסוגות לצערי.

גם אני נסוגה מגברים נשואים,אתם כבר יודעים.
לפני עשור או יותר חשבתי/הרגשתי שונה,התאים ועוד אבל זה היה מאד קצר כי הייתי מתחברת מאד מינית ומצפה , ,,,ובחלוף השנים הבנתי שזה לא טוב לי.

אישון34

Well-known member
הן נסוגות לצערי.

כל דבר חריג אנו מפרשים כאהבה.

השאלה היא האם אנו בחריגה או בשגרה של האחר.

אישוניאיש.
מחפש אהבה.

alongrin100

Well-known member
מדי פעם קורה לי משהו שלו ראיתי את זה בסרט הייתי אומר שהתסריט הזה לא אמין...

התמונה שלה קפצה לי באתר ומצאתי את עצמי מביט בה שוב ושוב, מגדיל אותה, מתבונן בה, בוהה בה... ואז פניתי אליה למרות שהיא גרושה.
מהון להון קבענו להיפגש והיא אישה סקסית, ישבתי איתה כמה שעות בבית קפה רוב הזמן עם זקפה במכנסים ובחיי שהתרכזתי בפניה כי מה לעשות - היה קר והיא הייתה לבושה ממש.
כשנפרדנו התחבקנו. הרגשתי את גופה המטריף דרך שכבות בגדיה. ידיי ליטפו אותה והרגשתי איך גופה נענה והתמסר לכפות ידיי החומדות אותה.

נפגשנו שוב אחרי כמה ימים והיא הופתעה קצת. קודם חשבה שאני אמנם נשוי אבל בדרך להתגרש... כשסיפרתי לה לה שלא ואנחנו מנסים להציל את הקיים........... היא שלחה אותי בקול עצבני "לחפש מי ינענע אותי". עניתי שואללה, זה באמת נראה בפעם הקודמת to good to be true אבל נהניתי בכל רגע איתה.
היא נרגעה מעט ושואלת למה בכלל פניתי אליה אם ידעתי שהיא גרושה ואני נשוי וכל זה...

ואז יצא לי משהו בלי טיפת מחשבה: "לא יכולתי להתאפק כי בתמונה באתר את ממש דומה לאהובה שהייתה לי בעבר" ואז הוספתי "ואני קצת בתקופת יובש וחרמן מאוד"...

היא: ומה רצית שיקרה? חשבת על זה?

אני: סקס חושני, פרוע, חזק ----- והתכוננתי לספוג סטירה מצלצלת אבל במקום סטירה היא סיננה קללה מאוד מאוד מיוחדת שהכניסה אותי להלם.

"את גם מקלל בדיוק כמוה" - אמרתי.

ואז היא פתאום חייכה אלי, אפילו העיניים שלה צחקו.
דממה של דקה או דקותיים... אני כבר מחפש את המלצרית לסמן לה שתביא חשבון, לשלם על הקפה שלנו ולשלוף את מפתחות הרכב שלי ולסגת עם הזנב בין הרגלים ואז.....
ואז היא אומרת לי בחיוך מוזר "ספר לי הכול, אין היא נראתה, מה היה ביניכם, איך היה הסקס, איך הייתם נפגשים, למה נפרדתם? אני מבינה שנפרדתם?" והוסיפה - "אתה חייב לי".

ישבנו ושוחחנו עוד המון, הזמן חלף בלי שנשים לב. חוץ מפרטים מזהים (זה גם לא עניין אותה) התרכזנו בעיקר במכניקה של היחסים.
סיפרתי לה איך הייתי מתכונן לפגוש אותה ימים מראש, איך רקדתי בכסא הנהג ברכב בדרך אליה כך שנהגים אחרים ברמזור חשבו שיש לי תולעים, את שיחת הטלפון שהייתי עושה לבעל הצימר שכבר נהיינו חברים, איך נפגשנו, איך היינו רוקדים סלואו איך שדלת הצימר הייתה נסגרת אחרינו, את הנשיקות החודרות, איך הייתי נושם אותה אל ריאותי, מלקק אותה... הכול, את כולה...

איך היינו מזדיינים כמו שפנים, אריות וג'ירפות ואז נשפכים מיוזעים מעייפות ושוכבים מחובקים עד שמגע גופה היה מעמיד אותי שוב... על הסטיות הקטנות...

והיא הקשיבה, גילתה עניין, שאלה שאלות מדי פעם...
כמה נעים היה להיזכר בכל זה אחרי שכל כך הקפדתי לשכוח כשהבנתי שזה כבר לא יהיה... נראה היה שהתיאורים שלי מחרמנים אותה הייתי כבר מוכן להתערב שהתחתונים שלה כבר רטובים.

ואז היא זרקה את הפצצה: אתה תביא תועלת בתור ריבאונד.
בהנאה בולטת מהפרצוף ההמום שלי היא המשיכה: "אתה תארגן לנו את הפגישה בדיוק כמו שהיו לך איתה ואנחנו נזדיין בדיוק כמו שהזדיינתם אבל קודם אתה תרקוד איתי"

וכך היה.
הרגשתי כאילו עברתי בחור התולעת שנים אחורה והיו רגעים שכבר התחלתי להתבלבל בין ההווה לעבר... הייתה מסוחרר... וחשבתי לעצמי.... באמת היה לנו אז כזה מדהים?
נפגשנו כל שבוע ובכל פעם זה היה שונה ומרגש לא פחות מהפעם הראשונה.

אבל לחלום הזה הייתה גם תופעת לוואי: בפעם האחרונה שנפגשנו היא גילתה לי שמתחילה להתאהב וזאת כמובן בעיה וכבר ידעתי שכאן חייבים לעצור כי המעמד שלנו לא שווה. היא גרושה ומגיע לה בן זוג אמיתי, כזה שנמצא איתה גם בסופי שבוע, חגים, בתיאטרון, בקולנוע, בחו"ל, עם חברים ומשפחה ואני רק לא מזמן הצלתי את הנישואים שלי...

הייתה תקופה קצרה ואינטנסיבית. אני אסיר תודה על כך שאפשרה לי לכמה שבועות לטעום מחדש מן הטעמים שכבר שכחתי.

עכשיו, רגע לפני שאני לוחץ, נזכרתי בה ואני מרגיש את החיוך הקטן שהתגנב בפינות הפה שלי...

--סוף--
הסיפור הזה מוכיח את השוני בין גברים לנשים.
נשים נדלקות דרך הראש והדמיון והצלחת לעשות לה את זה.
מאותו רגע שהיא נדלקה, הדמיון שלה כבר סלל עבורך את הדרך לצימר.

אישון34

Well-known member
הסיפור הזה מוכיח את השוני בין גברים לנשים.
נשים נדלקות דרך הראש והדמיון והצלחת לעשות לה את זה.
מאותו רגע שהיא נדלקה, הדמיון שלה כבר סלל עבורך את הדרך לצימר
כולם נדלקים דרך הראש.

אישוניאיש.
בבעיות במוח.

למעלה