איפה אתן רוצות שנגמור..

orali

New member
איפה אתן רוצות שנגמור..

הבנות שאני הכרתי מתחלקות לשני סוגים, בנות שמוצצות ובנות שלא. אני אתמקד בבנות שמוצצות שאיתן כמובן הרבה יותר כיף לעשות סקס, אבל גם הן מתחלקות לשני סוגים, יש כאלה שרק מוצצות לך קצת בשביל הגירוי ואז מפסיקות ויש כאלה שמוצצות עד הסוף, אני אתמקד בבנות שמוצצות עד הסוף שאיתן ברור שהרבה יותר כיף לעשות סקס. אין כמו לגמור מסקס אוראלי. כאן מתחילה הבעיה, אתן לא תמיד יודעות איפה אתן רוצות שנגמור, אנחנו הבנים הכי רוצים לגמור לכן בתוך הפה שבשניה שאנחנו הולכים לגמור תתפסו לנו חזק את הזין עם השפתיים ואז נגמור בפנים... יש כמובן בנות שנרתעות מזה ואני יכול להבין אותן ואז מתחילים החלופות, יש בנות שרוצות שנגמור בין השדיים זו חלופה מצויינת במיוחד אם הבחורה התברכה בחזה שופע ומדהים או אז התחושה היא כאילו הזין בגן עדן...... יש כאלו שמוכנות שנגמור רק על הבטן או על הגב או על הישבן.. ויש אפילו כאלו שלא מוכנות שנגמור עליהן אלא בצד (זה היה מזעזע..) אבל הכי גרוע זה כשהבחורה לא החלטית ולא יודעת איפה היא רוצה את זה, לכן אני פונה אליכן הבנות תבחרו לאיזו סוג אתן שייכות ותחליטו על זה לפני הסקס מאחר ורגע לפני שהגבר גומר להתחיל להתלבט זה יכול לשגע את הגבר שלכן והוא עלול לגמור לכן על הפרצוף... כמו בתמונה שזה מצוין לנו הגברים אבל אחר כך אתן עושות לנו פרצוף... אז תחליטו ותודיעו לי ואם יש לכן רעיון אשמח לשמוע גם

למעלה