איפה יש מקום שבו אני יכול למצוא סיכום לבשורות

איפה יש מקום שבו אני יכול למצוא סיכום לבשורות

? כי אני חייב כזה, ואני לא יכול לסכם בעצמי את הכל.

Yvaine

New member
תן לי לנחש...

book report? אם כן, תקרא את הספר לבד ותעשה את זה בכוחות עצמך. אני יודעת שזה נורא קשוח ולא נחמד, אבל תעשה את העבודות שלך בעצמך
.

אין בעיה!

אגנס נאטר הייתה מכשפה בעת המאה ה- 17. היא כתבה ספר בשם "נבואותיה הנחמדות והמדויקות של אגנס נאטר, מכשפה". הספר היה ספר בסגנון נוסטרדמוס: מעורפל על גבול הג'יבריש, ואפשר לדעת את משמעות הנבואות רק לאחר המקרה. כזכור, אגנס חיה במאה ה-17, אז לא ראו בעין יפה מכשפות. אגנס כבר ניבאה את מותה, וכך, צייד המכשפות לא- תנאף פוליפסר לקח אותה אל המוקד (לאחר שהתלוננה אגנס על כך שהוא איחר בעשר דקות) והעלה אותה באש. מילותיה האחרונות היו "ותגלו את גורלם של אלה הדוחפים את אפם לדברים הנעלים מהבנתם." לאחר שריפתה הסופית של אגנס היה פיצוץ שהרג כל מי שדחף את אפו לדבר הנעלה מהבנתו. לימים גילו כי בכיסה של אגנס היה אבק שריפה. לאחר מאתיים שנים בערך נולד האנטיכריסט, בן השטן. בעזרת סיוע של כמה נזירות עובדות-שטן הוחלף הילד והגיע לידיו של אדם בשם מר יאנג. הוחלט ששם בן השטן יהיה אדם. לאחר אחת עשרה שנים, אדם כבר בן אחת עשרה, הוא גר בעיירה טאדפילד, וחבריו הטובים הם פפר, בריאן ו- וונסלידייל. הם לומדים בבית ספר רגיל, יש להם חברים רגילים, הם מבלים רגיל ונענשים רגיל. אדם כבר ממתיק סודות עם סביונים ופרחים. רק חבל שאדם, בניגוד לשאר החברים שלו, לא כל כך רגיל לאחרונה. הוא מכיר את אנתימה דיוויס, אחת מצאצאיה של אגנס נאטר. גם היא מנסה לפענח את נבואותיה של אגנס נאטר. היא מספרת לאדם על הממשלה רוקחת הקונספירציות, על היבשת האבודה אטלנטיס ועל עולם הנסתר. לאדם זה לא כל כך משנה, חוץ מכמה תעלולי ילדות תמימים. אבל בהשתלטות עוינת של כוחות השטן על אדם, הוא מאבד את שפיותו ומכריח את חבריו לתקן את העולם, לאחר שהוא ייהרס. חבריו מנסים להתמרד, אבל אדם, שכוחותיו כבר כמעט בשליטה מלאה, מונע מהם. הוא כבר הבין למה הוא הפך. הוא זעק לשמיים. לפתע, הוא כבר אדם יאנג הרגיל, אותו ילד שספר כל נמש חרש ובחול נרדם. באותו זמן שני מלאכים, אזירפאל, מוכר ספרים לונדוני, וקרולי, שד, מנסים למנוע את החרבות העולם כתוצאה מלידת האנטיכריסט. הם פשוט מאוד נהנים להיות בעולם הזה. לצערם, מניעת סוף העולם מנוגדת לאינטרסים של שני הצדדים שבשבילם הם עובדים. גן עדן רוצה להלחם מול הגיהינום, והגיהינום רוצה שליטה עוינת על העולם. אז הם מחפשים בכל המדינה את האנטיכריסט, בלי להבין שהוא מתחת לאפם. למזלם, הם מוצאים את "נבואותיה הנחמדות והמדויקות של אגנס נאטר, מכשפה" כתוצאה מטרמפיסטית מגושמת שהם דרסו בטעות. אותה טרמפיסטית היא אנתימה דיוויס, שיש לה את הספר מאורגן לפי כרטיסיות, ששם כל משפחתה כתבה פרשנויות לנבואה. בסוף העולם היא פגשה את ניוטון פוליפסר, הצאצא של לא- תנאף. היא והוא מתאהבים, באילוץ, ניתן לומר, כי אגנס כבר נבאה את התאהבותם בנבואה מספר 3477. הם מנסים יחד להגיע למקום שבו מפגש הפסגה בין קול האלוהים (המטטרון) לבין בעל זבוב. ארבעת פרשי האפוקליפסה מגיעים לאותו מקום בדיוק. הם ינסו לפתות את אדם לכיוון שלפני לא מעט דקות הוא נטה בעצמו: שליטה עולמית. אזירפאל, (שכבש את גופה של מדיום מזדקנת בשם מדאם טרייסי) וקרולי מגיעים. אנתימה וניוטון מגיעים. אדם-פפר-בריאן-וונסלידייל מגיעים. כולם מגיעים. אדם מסביר למטטרון, לבעל זבוב וכולם למה הוא לא ישמיד את העולם כפי שבעל זבוב וארבעת הפרשים מצפים ממנו. הוא מסביר שהוא לא מבין למה הכל צריך להישרף, ולהרוג את הכל, רק בשביל לבדוק למי יש את הצבא הכי טוב. הוא אומר כי קשה להיות בן אדם גם ככה, אז למה לעשות את זה יותר קשה? לאחר המונולוג המרגש האסיפה התפזרה, וכולם חזרו הביתה. כש אזירפאל מספר לקרולי הוא לא מבין את המעשה של אלוהים, לשים את עץ הדעת, לאסור לאכול אותו ובכל זאת לשים שלטי ניאון מטאפורים שמתחננים שיאכלו אותו. אזירפאל וקרולי, כפי שמתואר בספר, ממשיכים לחיות חיי חברות בריאה. אנתימה וניוטון ממשיכים להיות זוג, ואדם? אדם ממשיך לדבר עם כוכבים, ממשיך להמתיק סודות עם סביונים ושחפים. הוא עדיין סופר כל נמש חרש, ובחול נרדם, אבל ככל שידוע לי? הוא לא הלך ונעלם.

למעלה