אליקו אליקו הבוזוקאי

אליקו אליקו הבוזוקאי

אוח אליקו כמה נהנתי ליראות אותך ביום שישי במועדון האמת געגעתי אליך והיה לי ממש כיף ענקי ליראות אותך ולישמוע אותך חבר יקר ותודה על הליווי שניגנת לי את גירי זו יאסו אליקו תמשיך כך

12אניהיא

New member
חיים

היה כייף לראות אותך אחרי שנים שלא ראיתי אותך. תבקר לעיתים קרובות יותר חבר יקר. תודה על הפרגונים. אליקו אגב פעם היה לי כאן ניק אבל לא זוכר את הסיסמא.

בIקסר

New member
יא אללה גם אליקו וגם חיים באותו שירשור

איך מביאים את שניכם לאילת קצת ??? קודם כל אליקו: תעשה פה ניק שנוכל לשמוע ממך קצת (אם לא אותך אז לפחות ממך) וחיים: אתה כמו הודיני, מופיע לשניה ונעלם לשנה, אני עם אותו נייד. סוף שבוע נעים לכולם.

12אניהיא

New member
אוווווו גם אתה כאן

אותי קצת יקשה עליך להביא לאילת בזמן הקרוב עדיין בשיקום אחרי התאונה. היה לי כאן ניק לא זוכר את הסיסמא אבל בקטנה אני יכול להשתמש בניק הזה של המנהלת מתי אתה מגיע צפונה? סופ"ש נפלא ואל תשכחו לצאת לבלות אליקו

F a d i

New member
אין על אליקו

(כן כן,זה אני
) אמרתי לא פעם בעבר שפשוט חוויה לראות את אליקו בהופעה...רק חבל שמבחינתי זה קורה לעיתים רחוקות (מצד שלישי,כל פעם שזה קורה זה נשאר בראש ולא נשכח) באמת תענוג לשמוע את התקסימים שהוא עושה! יאסו מה תו בוזוקי סו איש יקר

glidonit1

New member
פגישת מחזור ולא הזמינו אותי?

היי היי לשדרני רדיו לשעבר ובהווה YO YO = CLICK FM ראיתי שעשיתם פגישת מחזור אז באתי !!! מוטי מה שלומך? מה שלום דונה והילדים? פדי געגעתי לך !!! חיימון אותך במקרה "ראיתי" היום חחחחח טניה

למעלה