אם אכפת לכם מעתיד המדינה תלכו עכשיו להתחסן.

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה עדיין כאן ?
במקום לבלבל במוח ולסלף את הדברים שלי,לך להתכונן לקראת בואה של מלכת היצור הדמיוני .
יאללה אימשי
חלילה לי לסלף את דברייך. דיברת על עבריינים שמשתלטים על בלפור ומה לעשות, המפגינים הם היחידים שנכללים תחת ההגדרה הזאת. אם את לא יודעת להגדיר במדויק את כוונותייך זאת לא אשמתי, צר לי.
המלכה אכן מתקרבת בצעדי ענק. מייחל לבואה!

סתוונית333

Well-known member
חלילה לי לסלף את דברייך. דיברת על עבריינים שמשתלטים על בלפור ומה לעשות, המפגינים הם היחידים שנכללים תחת ההגדרה הזאת. אם את לא יודעת להגדיר במדויק את כוונותייך זאת לא אשמתי, צר לי.

אל תסלף ואל תעוות את דבריי!
משפחת נתניהו העבריינית היא זו שהשתלטה על בלפור!
ועכשיו טוס לי מהעיניים .

Harrington

Well-known member
מנהל
אל תסלף ואל תעוות את דבריי!
כן אמא. טוב אמא. לא אעשה זאת אמא. גם לא עשיתי זאת אמא. כאמור מעלה אמא. גם בלי סימן קריאה אמא.
משפחת נתניהו העבריינית היא זו שהשתלטה על בלפור!
משפחת נתניהו לא השתלטה על בלפור, אלא נשלחה לשם על-ידי הציבור בישראל.
משפחת נתניהו איננה עבריינית. בוודאי לא עד שלא יוכח אחרת בבית המשפט.
ועכשיו טוס לי מהעיניים .
ואם לא בא לי? תביני, זה לא שאכפת לי. אבל כרגע יש כל מיני בעיות עם לטוס. ראשית לא בא לי לטוס עם מסכה. שנית לא מתחשק לי כל כך לטוס למקום בו מצב התחלואה גרוע מאשר כפי שהוא בארץ, וזה אומר רוב העולם. שלישית כפי שהיטבת לומר בעצמך למעלה (מקווה שזה לא ייחשב חלילה עיוות של דברייך), שבת המלכה עומדת להיכנס לביתי ולארצי ממש אוטוטו ואני לא ממש מאמין שאצליח לטוס לאיזשהו מקום לפני כן.
בקיצור, אני באמת מצטער. מעומקא דליבא. אבל חוששני שלא אוכל לקבל את בקשתך היפה והמנומסת לטוס לך מעינייך. נראה שלא תהיה לך ברירה אלא פשוט לעצום את עינייך ולעשות כאילו. למעשה, לנהוג כרגיל.
שבת שלום ומבורך לך ולכל משפחתך ועם ישראל.

סתוונית333

Well-known member
כן אמא. טוב אמא. לא אעשה זאת אמא. גם לא עשיתי זאת אמא. כאמור מעלה אמא. גם בלי סימן קריאה אמא.

משפחת נתניהו לא השתלטה על בלפור, אלא נשלחה לשם על-ידי הציבור בישראל.
משפחת נתניהו איננה עבריינית. בוודאי לא עד שלא יוכח אחרת בבית המשפט.

ואם לא בא לי? תביני, זה לא שאכפת לי. אבל כרגע יש כל מיני בעיות עם לטוס. ראשית לא בא לי לטוס עם מסכה. שנית לא מתחשק לי כל כך לטוס למקום בו מצב התחלואה גרוע מאשר כפי שהוא בארץ, וזה אומר רוב העולם. שלישית כפי שהיטבת לומר בעצמך למעלה (מקווה שזה לא ייחשב חלילה עיוות של דברייך), שבת המלכה עומדת להיכנס לביתי ולארצי ממש אוטוטו ואני לא ממש מאמין שאצליח לטוס לאיזשהו מקום לפני כן.
בקיצור, אני באמת מצטער. מעומקא דליבא. אבל חוששני שלא אוכל לקבל את בקשתך היפה והמנומסת לטוס לך מעינייך. נראה שלא תהיה לך ברירה אלא פשוט לעצום את עינייך ולעשות כאילו. למעשה, לנהוג כרגיל.
שבת שלום ומבורך לך ולכל משפחתך ועם ישראל.
אהבל,
אם היה לי ילד כמוך, הייתי הורגת אותו בטרם היוולדו .

Harrington

Well-known member
מנהל
אהבל,
אם היה לי ילד כמוך, הייתי הורגת אותו בטרם היוולדו .
א. יש כשל לוגי בדברייך. אם היה לך ילד כמוני, זה היה פר הגדרה לאחר הלידה, כך שלא היית יכולה עוד להרגו בטרם היוולדו.
ב. מקווה רק שלא היית משתלטת על בלפור לאחר מכן, כי זה היה מעמיד אותך אישית במצב של 'עבריינית שהשתלטה על בלפור'.

סתוונית333

Well-known member
א. יש כשל לוגי בדברייך. אם היה לך ילד כמוני, זה היה פר הגדרה לאחר הלידה, כך שלא היית יכולה עוד להרגו בטרם היוולדו.
ב. מקווה רק שלא היית משתלטת על בלפור לאחר מכן, כי זה היה מעמיד אותך אישית במצב של 'עבריינית שהשתלטה על בלפור'.

יאללה קרצייה
זמנך נגמר להיום

סתוונית333

Well-known member

דיברתי על דברים שנשגבים מבינתך.

אור גינאל

Well-known member
למה לא:
אם איכפת לכם מעתיד המדינה - תפסיקו לעשן
?

בכל זאת,עובדתית, יש יותר נפטרים מעישון כל שנה מנפטרים של ה"מגיפה" המתוקשרת.
בהבדל קטן : עישון לא הוכרז כמגיפה על ידי ארגון הבריאות העולמי.

סתוונית333

Well-known member
אני לא חושב-עישון הרי לא מדבק, ואין חיסון נגדו .
תראה גם מה שעניתי לסתוונית לגבי המחקר.

כתבת שטויות גם לגבי המחקר וגם כאן.

מגפה היא לא רק מחלה זיהומית מדבקת .
במובנה הרחב היא :
התפּשטוּת מהירה של תופעה חברתית-פּסיכולוגית בּאוכלוּסייה, כּמו מגֵפת ההתאבּדוּיות שאירעה בּ-1929, עם נפילת הבּוּרסה בּארצות הבּרית

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אתה חושב ככה בגלל שבישראל לא נראה קמפיין הפחדה נגד מגפת העשון .
למה שיהיה קמפיין שכזה? את הלוא יודעת איזה אחוז מס גובים על הסיגריות. למה שהממשלה תוותר על הסכום הזה? ככל שיעשנו יותר, כך תגדל הכנסת המדינה מהשוטים.

סתוונית333

Well-known member
למה שיהיה קמפיין שכזה? את הלוא יודעת איזה אחוז מס גובים על הסיגריות. למה שהממשלה תוותר על הסכום הזה? ככל שיעשנו יותר, כך תגדל הכנסת המדינה מהשוטים.

ברור,
ולכן אין.
אבל התגובה שלי אליו הייתה בהקשר אחר . שעישון כן נחשב למגפה.

d70

Well-known member
בהבדל קטן : עישון לא הוכרז כמגיפה על ידי ארגון הבריאות העולמי.

ועדיין סיגריות הורגות בשנה יותר ואף אחד לא מטיל חובת טיפול גמילה מנדטורי על האוכלוסיה והוצאת תעודת סיגריה ירוקה של "לא מעשן".

למעלה