אנימנגה

apocalipto

New member
אנימנגה

אז המנהלת כתבה משהו שגרם לי לחשוב שהיא אוהבת אנימה.. ויש את אלכימאית המתכת שכתבה הודעה.. ויש אותי
אז מי פה אוהב אנימה ומנגה?
מה האנימות האהובות עליכם?
מנגות אהובות?

ז'אנרים אהובים? המלצות?(לאו דוקא בשבילי, יש לי רשימה לא קצרה והקצב שלי איטי)
להתרשמות והשוואות: MAL

המנהלת אכן אוהבת אנימה ומאנגה

האנימה האהובה עליי תמיד תהיה אינויאשה... הו, סשומארו אהובי

אני מאוד אוהבת לקרוא מאנגה - בעצם מעדיפה את זה על פני צפייה באנימה.
מאנגות אהובות... זאת שעליה מבוססת הסדרה Boys Before Flowers (קראתי אותה בגלל הדרמה, אז אני מתביישת אבל אני באמת לא זוכרת את השם של המאנגה עצמה...), אאורן היי סקול הוסט קלאב, אינויאשה (כמובן), ראנמה 1/2 (צריכה להמשיך בקריאה... נעצרתי איפושהו מסיבה כלשהי)...
ויש לי עוד כמה ברשימת הקריאה

אני באמת מוצאת שבדרך כלל המאנגות יותר טובות מהאנימה שלהן... אפילו אם לפעמים סגנון הציור פחות טוב בתחילת המאנגה, המאנגקה כנראה תשתפר

ז'אנרים אהובים - שונן (אבל כנראה רק של רומיקו טקהאשי, כי היא גאון), שוג'ו (אבל מצחיק, לא דביקי מדי, ועדיף שיהיה פנטזיה), שונן איי (יאפ, אני מהפאנגירלז האלה).

מה איתך? מאנגה אהובה? אנימה אהובה? העדפה לגבי פנייה (לשון זכר/נקבה... לא מצאתי איזשהו פועל בהודעה שלך שמרמז... ^^")?

apocalipto

New member
תפוז מטומטם מוציא את החשק

כתבתי הודעה מושקעת והיא נתקעה
טוב.. הנה שחזור שנכתב בדם יזע וזיכרון רעוע

אנימות אהובות: Haibane Renmei, Bokurano, Gungrave, Trigun, FullMetal Alchemist Brotherhood
מנגות אהובות: Berserk, Goggles, Bokurano, Onepunch man,Dorohedoro

סאיטמה היה בחור רגיל עד שיום אחד הוא הפך לגיבור על, בום שניצל
גם כגיבור על הוא לא מקבל את ההכרה שהוא ראוי לה. רק אנו מכירים את כוחו האמיתי, כוח הרגש (סתם סתם)
זאת מנגה הומוריסטית עם אקשן טוב וציורים מעולים. הדמויות והמפלצות בעלות אישיות ייחודית ומשפטי מחץ גם לאלו שמופיעים רק לפרק.
במנגה עוקבים אחרי עלילותיו של סאיטמה ואחרי עלילותיהם של חברי ארגון גיבורי העל במלחמה במפלצות בעולם שבו הן מאיימות על יושבי הערים.
אני ממליץ עליה מאוד ויכול להגיד שכל מי שהמלצתי לו עליה(אחי ואחותי) התאהבו בה.

אוהב סיינן ואקשן, לפעמים סלייס אוף לייף או שונן (הם צריכים להיות ממש טובים) השונן האהוב עלי הוא לא מוכר כל כך ושמו The Law Of Ueki
אני לא אוהב את רוב האנימות החדשות. רובן חוזרות על עצמן בסצנות וקלישאות, ויש בהן הרבה פאנסרביס ורדידות. רובן SOL בית ספר או שונן כלשהו.

כרגע צופה ב Gits S.A.C וקורא את דורוהאדורו

sarne

New member
אני מבזבז יותר מדי זמן בלחשוב...

...מה יהיה החצי השני של פתגם שמתחיל במלים "תפוז מטומטם מוציא את החשק". זה היה הרושם הראשון שקיבלתי, ואני לא יודע למה, אבל המוח שלי פשוט רוצה את ההשלמה. הכי טוב שיוצא לי זה "תפוח זהב טיפש מוציא את החשק, תפוח אדמה נבון עוקר הרים ממקומם". (זה לא הופך אותי למוזר, נכון?)

בכל מקרה. אני תמיד אהבתי את התרבות היפנית - בפרט, הספרות והקולנוע - החשיפה אליהם במשך השנים השפיעה עליי, לדעתי, לא מעט, ואני עדיין מקווה שאני אספיק יום אחד ללמוד את השפה (כדי לקרוא, בעיקר - מה שהופך את המשימה להרבה יותר קשה, נראה לי), אבל... אנימה ומנגה לא מעניינים אותי כמעט בכלל. אז, אממ, ביי.

הפתגם הזה נהדר.

הוא לא הופך אותך למוזר - העובדה המשמחת שאתה מוזר תרמה ליצירת הפתגם

יס!!

מאוד מאוד אוהבת. אני עמוק עמוק בזה מגיל 13 בערך. היום קצת פחות כי הלימודים גובים ממני מחיר גבוה של זמן ועייפות.
אבל אני נורא קרובה לסיים דת' נוט אחרי שבזמנו התעייפתי מזה. היא לא האהובה עליי ביותר אבל היא מניחה את הדעת

זו שגדלתי עליה ואוהב לנצח תהיה פרוטס באסקט. יש את אלה שאני פשוט מסוגלת לראות שוב ושוב בלי להתעייף; דורארה, אומינקו שגרמה למוח שלי לנזול כל פעם מחדש, FML בראדרהוד, קצת סמוראי צ'מפלו וכו' וכו' הרשימה לא תיגמר לעולם.
&nbsp
עם מנגות קצת קשה לי. בכללי קומיקס בא לי מקולקל בעין, אין לי הסבר לזה. |:

למעלה