אני מתגעגע לחלבני הבוקר

אשור

New member
אני מתגעגע לחלבני הבוקר

ולבקבוקי החלב! חלאס לקרטונים ולניילונים!

magy

New member
אוייייייי, כמה שאתה צודק...אשור

יותר מהבקבוקים, אני מתגעגעת לשמנת שהצטברה בחלק העליון של הבקבוק...שהייתי שולפת עם האצבע הקטנה....הזרת..... ומלקקת....... זה היה טעים......כמו שמנת מתוקה מוקשית..... וככל שעמד הבקבוק יותר זמן במקרר, היה מצטבר יותר קום..... תנו לי את הטעם הזה.......שוב.............................. מוותרת על סטייק עם שום...........לטובת הפעם הזה .....שוב.

ענבר.

New member
והקרח? והנפט?

זוכרים? את העגלה הרתומה לחמור? את הידיים הכחולות של מוכר הקרח מכניס לקופסה הזו שקראו לה מקרר חצי או בלוק שלם של קרח.? ואת מוכר הנפט בחורף? אח איזו צביטה חטפתי עכשיו בצד שמאל

magy

New member
צביטתך - צביטתי...

מוכר הקרח שלנו, נהרג במלחמת סיני.....זוכרים????? לא חזר למכור לנו קרח.... רק מוכר הנפט עם העגלה הקטנה...כמו הקלנועים בקיבוצים, המשיך לנסוע ברחובינו הקטן. .. שהיה בכלל סימטא צרה של מטר וחצי....רוחב.... שם בעיר, ברחוב הנזירות בחיפה.... מצלצל בפעמון וקורא לנו לבוא עם מיכלים ...פותח את ברז המכיל הצמוד לקלנוע שלו....ומזרים את הנפט הבהיר עם הריח החריף והנעים.... בגלל גודל הסימטא, כל מה שעבר ברחובון....היה נוגע בבתים....וכידוע, פעם מזמן,,,,,הדיירים הוציאו כסאות וספסלים, ובימות הקיץ הלוהטים, היו יושבים כל אחד על יד ביתו ..... ומשוחחים.....בפורום האמיתי........כל הרחוב היה משפחה אחת גדולה.... כמו מדינה בת .....שמונה... אז בגלל צרות המקום, חלמתי פעם חלום, שלא ירפה ממני לעולם..... חלמתי שהקלנוע של הנפט, דרס את אחותי הקטנה....שאני הייתי הממונה עליה, כשההורים לא היו בבית...... עדיין לא נפטרתי מן החלום..............

לוקה

New member
ואני כמה שאני שמוכן לשלם עבור...... ../images/Emo7.gif

ארטיק וניל שוקולד מרובע...של "ארטיק קרטיב" זה שהיינו מחמממים בפה עד שהשוקולד היה יורד בסחיבה אחת...אח אח אח וקרטיב לימון של פעם, לא זה כמו היום עם כל מיני צבעים מגעילים. וגזוז של פעם ולחם לבן או שחור של פעם והריח של מכולת בכלל....לפעם

למעלה