אנשים שמעתם על איחוד נירוונה?!?!?!

Mekhasheife1.

New member
אנשים שמעתם על איחוד נירוונה?!?!?!

אמממ ... נירוונה עומדים להיתאחד עוד פעם ... הם כרגע עובדים על זה ... אבל לא נראה לי בכלל שהם יצליחו בלי קורט

שוטה 1

New member
טוב

נירוונה לא החתאחדו בלי הראש של הלהקה. נשמה מחר יש לי עבודה ב-9 חזרה של הקונצרט ב-2 חזרה של הלהקה ב-4 הופעה ב-6 ולדיק בא אלי ב-8 אני מחר ימות מרוב לחץ

Mekhasheife1.

New member
אני לא יודעת בדיוק מי יהיה במקום

קורט קוביין אבל מה שאני יודעת זה שהם מתאחדים!

שוטה 1

New member
נופרי

נראה לי שאני ילך לישון כי אני מת מעיפות ויש לי מחר עבודה על הבוקר אז לילה טוב נשמה הלוואי שיכולתי לישון עכשיו לידך

tomgavish

New member
שמעתי את השוטויות האלה כבר בפורום

הזה או אחד אחר, זה שטויות במיץ פיטריות, כאלו מי יחליף את קורט? (אפילו שכריסט שם מאוד מאוד יפה לדעתי), חוץ מזה שלכל אחד מחברי הלהקה (שנשארו בדיוק שתיים) יש לו קריירה משלו, אז מה יש להם לתאחד?

Mekhasheife1.

New member
אני יודעת ... הם עדיין מתאחדים ...

לא שמעתי את זה מהפורומים אלא מידיד שלי

tomgavish

New member
תנו לי עד סוף הלילה מחר בבוקר תקבלו

תשובה אמתית מדוייקת ובדוקה אוקיי??

tomgavish

New member
טוב המקורות שלי אמרו רגע אני יגיד א

ת זה במילים שלהם No Way!!!!!!!!!!!!!!!!! ואז הפסיקו לדבר איתי כנראה חשבו שאני טמבל גמור

Skate is Back

New member
אם נירוונה היו מתאחדים

זה לא היתה איזה שמועה. אני לא מאמין שהם התאחדו בלי קורט, ככה שנצתרך לחכות לתחיית המתים. קורט כתב את כל הטקסטים,אני מעריך שגם הלחין את השירים על הגיטרה,ולמרות שהם היו שלושה,הוא היה חצי להקה (בלי לזלזל בקריסט ודייב,שגם הם מוכשרים) הם לא יתאחדו בלעדיו.

suzzie q

New member
מה שאני שמעתי ובאמת בדוק-

זה שלהקת הדורז the doors רוצים להתאחד ועורכים מבחנים למי שיחליף את ג´ים מוריסון לדעתי, זה קשקוש זה לעולם לא יהיה אותו דבר בלעדיו

שיייי

New member
תאמיני לי שהם מסוגלים

לפני כמה חודשים הם הופיעו בVH1 לערב דורס שכזה והם הביאו סולנים מוכרים שונים, כמו למשל ההוא מCREED שאני לא שומע אז לא יודע איך קוראים לו דווקא נשמע טוב הנגינה והכל..אבל עדיין מרגישים בחיסרונו של האחד והיחיד ג´ים.

cholly

New member
*מנצלת שירשור* ../images/Emo28.gif

אנשים יפים,היי
. למישהו יש את המכתב התאבדות של קורט? אם כן..אה...בא לו לשים כאן/לשלוח לי? ממ..טודע!!
.

tomgavish

New member
1. המכתב נמצא איזה חמש הודעות קודמו

ת, שלחתי אותו גם למהנהלת אני מקווה שהיא תשים אותו בגלרייה, שתיים לגבי המקורות שלי הם אמינים ביותר אני מדבר עם אנשים שעוקבים אחרי נירוונה כשאנחנו למדנו להגות נ´, אני לא יפרסם אותם פה

למעלה