אתמול התחלתי קורס הקמה וניהול עסק

Jen74

New member
אתמול התחלתי קורס הקמה וניהול עסק

אני עצמאית כבר משנת 1995 כעוסק פטור אבל רק בשנתיים האחרונות עוסקת כעצמאית בלבד, כאשר לפני כן הייתי בעיקר שכירה ומעט עצמאית.
אני עוסקת במתן שירותי קלדנות ותמלול למשרדים, ארגונים ואנשים פרטיים בכל התחומים.
לאחרונה הוספתי לעבודתי כעצמאית עוד יום עבודה אחד של 8 שעות מחוץ לבית, שהיה יכול להיות כחלק מעבודתי כעצמאית, לולא הייתי מועסקת כעובדת קבלן עם תלוש משכורת.
לא היתה אפשרות לעבוד כפרילנס עם קבלות ולכן אני עובדת באותו מקום כשכירה במשרה מאוד מצומצמת.

התאפשר לי במסגרת פעילות של הבת הקטנה שלי בעמותת "חינוך לפסגות" להתוודע לעמותה אחרת "סביבה תומכת" שמפעילה קורסים וסדנאות להעצמת נשים בקהילה ולסייע להן להקים ולנהל עסקים קטנים ובינוניים.
אתמול היה המפגש הראשון בו הכרנו את המנחה ואת שאר חברות הקבוצה, כולן נשים בשלב כזה או אחר של היזמות, הקמת או ניהול העסק שלהן.

והיום אני מגלה בהודעה מנהלתית של תפוז שיש פורום חדש שיכול לעניין אותי ואולי לתרום לי וזה הפורום הזה.

אשמח לקחת חלק בפורום.

Alexsushi

New member
שמחים שהצטרפת

שלום לך, תודה!

אנחנו שמחים לכל המצטרפים!

נשמח שתקחי חלק פעיל בפורום שנוכל ללמוד מהניסיון והידע שלך. גם במסגרת הפעילויות שאת עושה עם נשים לדעתי הפורום יכול לתרום ואת יכול לתרום למשתתפים, ברעיונות חדשים ברמה העסקית, השיווקית, פיתוח העסקי ועוד.

רעיון טוב לשתף את הנשים שאת פוגשת ואת מי שמעביר את הקורס על קיומו של הפורום, בטוחה שיתן ערך מוסף!

תהני, תודה!

למעלה