אתמול שרית הייתה בחתונה של המשפחה :

דן מ 3

New member
אתמול שרית הייתה בחתונה של המשפחה :

אתמול בת דודה שלי התחתנה בשעה טובה . וכשהגעתי לאולם הופתעתי לגלות ששרית מופיעה . שרית עלתה בסביבות השעה - 11 - והיה כל כך כייף . היא הקפיצה את כל האולם , היא הייתה גם ניראת מדהים והיה אחד הכייפים נהנתי נורא . צילמתי תמונות וסירטונים אני יעלה את זה לפה . וזה השירים שהיא שרה למי שמעוניין לדעת : ( לפי הסדר ) 1. למות מאהבה - ( בקשה מיוחדת מבת דודה שלי . שרית צימררה אותי בשיר הזה אני חולה עליו . ) 2 . אהבה בתוכי 3. קצת משוגעת 4. חגיגה 5. תלך כפרה עלי 6. מקודשת 7. קרוסלה - ( בשיר הזה כל האלה היה על הרגליים , למעשה - השיר שעשה את ההופעה ) 8. נשמה שלי + מילה טובה ( דירבוק ) 9. מחרוזת שירים ישנים : כמו סינדרלה , כמה חיפשתי , הכל סגור ובוא בוא . 10. בשבילך 11. בושם צרפתי 12 . אינטה עומרי 13 . כשהלב בוכה 14 . אתה תותח 15 . יאללה לך הביתה מוטי 16 . קמע 17 . רק אהבה תביא אהבה

דן מ 3

New member
חחח את האמת ..

היא לא הייתה אמורה לשיר את זה . פשוט בת דודה שלי משוגעת על השירים " קמע " ו " למות מאהבה " כך ששרית שרה את זה . אבל בכללי היא לא הייתה אמורה היא לא שרה את זה בהופעות

eynav br

New member
איזה כיף../images/Emo9.gif

חוץ מזה שכשהלב בוכה בחתונה?? אותי בהופעה זה מוריד לכמה ד' למטה אז בחתונה?

דן מ 3

New member
טעות ברשימת שירים ../images/Emo27.gif קטע מההופעה

ב - 15 זה לא היה לך הביתה מוטי , וב - 11 זה לא היה בושם צרפתי זה היה מחרוזת הכל ביחד . היא שרה יאללה לך הביתה מוטי , בושם צרפתי ועוד כמה שירים ישנים במחרוזת העלתי אותה לפה
האזנה ערבה http://www.f2h.co.il/1041279321

שי קרן20

New member
אתה בטוח שזה מהתאריך שרשמת? לשרית יש

2 זמרי ליווי חדשים בנים...ובהקלטה ששמת,היה קוולת של זמרות ליווי...

כרמל 1985

New member
לא יכול ליהיות ששרית הייתה בחתונה

שרית הופיעה בקיבוץ יגור ערב סגור עם 2 זמרי ליווי אני הייתי הופעה מחשמלת!!!

למעלה