אתן/ם מוזמנות/ים להגיב...

אתן/ם מוזמנות/ים להגיב... ../images/Emo11.gif

בפורום של WALLA הכניסה אולה הודעת מעבר וענתה לה מישהי שנקראת: "1 אחת". משום מה יש לי הרגשה שזה מישהו מ - WALLA, אבל יכול להיות שאני טועה. גם אולה וגם אני כבר ענינו לה, ואתן/ם מוזמנות/ים לעשות כן, כי הדבר מאוד מכעיס. לצערי, אינני זוכרת כיצד ניתן להכניס הפניה ישירות להודעה המדוברת, אבל אתן/ם יודעות/ים כיצד להגיע לפורום ב - WALLA. שבת שלום לכווווווווולם, סיגל

שבת שלום לכולם ../images/Emo23.gif

בשעה טובה ומוצלחת לביתנו החדש גם אני הולכת לאן שהאנשים הטובים הלכו וגם הגבתי להודעה של אולה בוואלה ושמחה לעבור. לנועם - יישר כוח אוהבת אותך - נילה

נועם@בת

New member
רגע * רגע * רגע * רגע *

לא קראתי את כל השתלשלות העניינים, כי אני מניחה שחלק מזה נמחק. אבל
הפורום בוואלה לא נסגר, וכל מי שרוצה לכתוב שם, יכתוב שם. יתרה מזה, לפורום תמונה מנהלת חדשה, והוא ימשיך לפעול לרווחות כולם. אני אאלץ להכנס לשם בשם אחר, כי נחסמתי, אבל אני מקווה שלא ימשיכו לחפש אותי. צריך לעשות הפרדה גמורה בין וואלה ובין פורום פוריות של וואלה. הפורום הוא של מי שמשתתף בו, ואין שום הגיון להתווכח למי יש פורום טוב יותר. זה לא סלקום ופלאפון
אני כן חושבת שצריך לספר לבנות שעברנו לכאן, כדי שלא יווצר מצב של כאלה שרוצים לדבר, ואין אם מי לדבר. אבל אסור לנו לגלוש לויכוחים. אני גם לא חושבת שאחת היא מוואלה, למען האמת, את הסגנון הקנטרני הזה כבר קראנו בעבר, כך שאני חושבת שאני מזהה
ברגע שתמונה מנהלת חדשה בוואלה, יעמדו לרשותנו שני פורמים, וכל אחד יכתוב איפה שנעים לו לכתוב. אני מניחה שכולנו נזפזפ בין שני המקומות. ואל תשכחו שבצעם כולנו כאן רק באופן זמני ובקרוב חוזרים לוואלה לפורום הריון אחרי טיפולים. קחו בחשבון שכל הודעה על תפוז תמחק מיד. להנהלת וואלה אין היום מה לעשות חוץ מאשר לשבת על הוריד של פורום פוריות ולמחוק את ההודעות האלה
וזה אשכרה מתחיל להחמיא לי. בקיצר, נתרכז בסיבה שבגללה אנחנו כאן. אם אתם יודעים על מישהו שעדיין לא הגיע לכאן- תקראו לו, אבל בבקשה בלי שום תעמולה בדרך, זה לא מוסיף לאף אחד מאיתנו.
נועם

נועימה - את יודעת מה הכעיס אותי?

אני כבר לא זוכרת למי עניתי אתמול ב - WALLA על שאלה עיניינית שהיא שאלה (את כבר יודעת שהזיכרון אצלי על הפנים, אבל אני לא מתרגשת, כי אני יודעת שיש אלמונית/יות שכן זוכרות מה כתבתי, למי מתי וכד´...) וגם הוספתי שאנחנו נמצאים בתפוז. ב - WALLA העדיפו להעיף את ההודעה האינפורמטיבית רק בגלל האיזכור - ולגבי זה אני חושבת שהם יורים לעצמם ברגל!!!

נועם@בת

New member
וואלה פיתחו מחלקה מיוחדת שמתמחה

ביריות ברגל. בגלל בתפוז ובווינט יש כל כך הרבה פורמים שעברו מוואלה. אין הרבה מה לעשות נגד זה, ואם היית רואה את הנפשות הפועלות היית מבינה במי מדובר. הם גם ימשיכו למחוק בעתיד, ולא צריך להעלב ולכעוס, כי ככה הם. אם ההם היו נחמדים יותר, היינו עדיין שם. אבל אנחנו כאן, וטוב שאנחנו כאן
נועם

בואי נדסקס על משהו אחר... את הצ´אט

כבר ניסית? ליאור הסביר לי איך עובד צ´אט, אבל הצ´טא שיש פה הוא הראשון שאני רואה. איך משתמשים?

יפעתי&

New member
סיגל - זה פשוט מאודדדדד

לוחצים למעלה על צאט ונכנסים לצאט. אני ניסיתי כמה פעמים ופשוט הייתי שם לבדדדדדד, אלב אם יש מישהו אונליין ושנינו בצאט, אפשר פשוט לדבר אונליין, כותבים בשורה הלבנה שלמטה (בעמוד של הצאט) ומקליקים אנטר ואח"כ אפשר לענות לך וזה לא נשמר כמו הפורום, אלא אם כן את רוצה לשמור במחשב.

נועם@בת

New member
ת´אמת? אני לא הצלחתי להפעיל ../images/Emo8.gif

את הצ´ט, אני חושבת שיש איתו קצת בעיות לאחרונה. אני אשאל מחר "דרגים גבוהים יותר" ואחזור לאיך עם תשובה. נועם

יפעתי&

New member
נועם אם את פה - פשוט תקליקי על

צאט פוריות וזה עובד. אני אחכה לך שם.

יפעתי&

New member
אהה... זו בעיה שנשגבת מבינתי

הדלה והממוצעת, אולי כי יש עומס על המערכת ... ננסה בפעם אחרת, כי אמלי אחרי הפרצופים נפתח מסך שכתוב צאט פוריות ויש מקום להתכתבות אונליין... חבל, שיהיה שבוע טוב

יעל@

New member
נועם ושאר המורות ../images/Emo8.gif

ויש כאן לא מעט... בהצלחה בשנת הלימודים. ובכלל זאת שנה כזו של התחדשות ודברים טובים, ככה אני מאמינה, יעל

יפעתי&

New member
נועם ../images/Emo45.gif

אני מקווה בשבילך שמהר מאוד תעופי גם מפה ישר לחיקה החם שךל טילי וקבית הריון לאחר טיפולים...

למעלה