בהצלחה עם הפורום

העצלנית

New member
בהצלחה עם הפורום

אני בטוחה שהוא ימשוך לא מעט אנשים. אז רציתי סתם להגיד בהצלחה שאני מעריצה אותכם על ההתמדה בדברים כאלה. ותמיד ליזכור שזה רק ספורט. דפנה (שבהחלט אוהבת הוקי יותר מכל ספורט אחר).

untitled

New member
זה לא רק ספורט

זה הרבה יותר מזה מה שרואים אנשים שמסתכלים מבחוץ זה ספורט ``אלים``, אבל תכלס האק הספורטיבי בו הוא הפחות משמעותי. קארטה עוסק בפיתוח וחישול הגוף והנפש, לדוגמא הערכה עצמית וביטחון עצמי הרבה יותר מאשר בעצמו כספורט רק באולימפידה הבאה סוף סוף יהיה קארטה (הוא לא כל כך מתקדם ספורטיבית, ורק שתדעי, החוקים שלו הרבה יותר נוקשים משל ג`ודו שנמצא שם כבר)

העצלנית

New member
אהממממ

שני דברים- פעם הייתי בקרטה ונגד רצוני הייתי חייבת לעזוב. דבר שני- מי אני שאדבר על אלימות בתור הוקי כתחביב ואין כמעט משחק יותר אלים מזה אפילו על אם זה על רולר בליידסולא על קרח. אבל תמיד תמיד ולא משנה מה צריך לזכור שזה בשביל ההנאה וזה ספורט. בלי להגזים לעולם.

viper2k

New member
צור חברי הטוב צודק

אני מתאמן כבר 8 שנים וזה רק עוזר לי בפיתוח הגוף ובהרגעת הגוף ובהוצאת עצבים...קראטה זה שפוט הדבר בה` הידיעה להרגע

העצלנית

New member
הלוואי שהייתי יכולה

אני ממש אוהבת את כל הדברים האלה. אבל אין לי איפה כי אני גרה בצפון ולומדת בדרום ככה שאין לי בשום מקום מקום ללימודים כאלה. וכמו שאמרתי יש לי את הדרך שלי להוציא אנרגיה ולחץ זה עובד מצויין. אפילו סתם לסוע על רולר

למעלה