בוקר טוב

ערב טוב ../images/Emo29.gif

עושה רושם שהפורום עסוק במהלך היום. אני לפעמים מספיקה מוקדם בבוקר להציץ ואולי גם להוסיף הודעה. השעות שלי הן בדרך כלל שעות הערב והלילה ולפעמים גם סופשבוע. בקרוב אולי תהיה לי גישה לאינטרנט גם מהבית של אחותי, שם אני נמצאת כל היום עם הבנות שלה. איפה אתם במהלך היום?

ערב טוב ../images/Emo29.gifלכולן

במהלך היום אני בבית עם הילדים (חופש) מחכה, בקוצר רוח, לשבוע הבא, ואז אשאר רק עם ילד אחד, כל השאר בגנים. אני רק מקווה שלא תהיה שביתה. לילה טוב וחלומות פז

לילה טוב ../images/Emo1.gif

לא שמתי לב והיום כבר נגמר ועוד לא הספקתי בעצם שום דבר. נשמע כמו התחלה של שיר, אבל זה ממש לא, סתם עוד יום אחד בשגרה השבועית שלי. ידעתם שהפורום קיים כבר שבוע שלם
פתאום הסתכלתי בלוח השנה, שפשפתי את העיניים ולא האמנתי

../images/Emo13.gif ערב...

גם אנחנו פעילים רק בערבים. אחרי שהטף במיטות. רק חזרנו משלושה ימי חופשה וכבר אני חוזרת לעבודה ברגע שאשכיב את כולם ואשתה כוס קפה שאני חולמת עליה מהבוקר... אז לילה טוב לכולם. ושאלה למחשבה פילוסופית לפני שינה: גם אתם הרגשתם איך אחרי הילד הרביעי רמת הקושי עולה פי חמש, כאילו הוא היה חמישיה או משהו? אני מאושרת שיש לי אותו, הוא ילד מדהים, אבל מאז הלידה שלו (9 חודשים) נראה לי שעוד לא ישבתי כמה דקות כמו שצריך... נראה לי שזו הסיבה לכך שדווקא משפחה עם 4 ילדים נקראת ברוכת ילדים (לפי הצבעתם של רוב חברי הפורום הזה
). תופעה מרתקת, לא?

לא יותר קשה לי עם 4 לעומת 3

אבל יש לי הרגשה שמאז שמלאו לגברת שלי שנתיים אני רצה אחריה יותר מאשר אי פעם רצתי. אבל אני פשוט כבר לא זוכרת את הקשיים שהיו עם הגדולות בגלל שיש קשיים חדשים
דווקא הקטנה היתה תינוקת מאוד נוחה ודי שקטה, בארבעה החודשים הראשונים. ואז היא הראתה לי מה זה

../images/Emo45.gifגמנחנו! 3 חודשים הוא היה מלאך

ומאז המצב החמיר מאוד, ככל שהוא מחכים ככה הוא מצליח לשגע אותנו יותר. אבל באופן כללי כבר מהלידה שלו הרגשתי שאני עושה ג'נגלינג-ילדים כל הזמן, כמו בקרקס- "זה לחוג", "זו לרופא", "זה להניק", "זה לגן שעשועים" "את הראשון להחזיר מהחוג"...

אפרופו רופא - מה עושים כש...

רק אחד מהם חולה, חלק מהם חולים ביחד, כולם חולים ביחד? לי יש נוהל קבוע: אחת חולה - אני לוקחת רק אותה לרופאה. כשכבר שתיים חולות אני לוקחת כבר את כל ה-4, ליתר בטחון, והרופאה עושה בדיקה יסודית לכל אחת. תתארו לעצמכם כמה זמן אנחנו יושבים בחדר הרופאה? אנשים בחוץ רואים שאני נכנסת עם 4 עושים פרצופים ויודעים כבר שיצטרכו לחכות. איך זה אצלכם?

הרביעי עוד טרי אצלי

אבל כשהיו לי רק 3 לקחתי לבדיקת רופא רק את החולה ונראה לי שאמשיך באותו הנוהל..

אצלנו ממעטים לבקר אצל רופא

יוצאת דופן היא אודליה שיש לה "סיפורי רופאים מקצועיים" ולשם לא שייך כמובן לקחת אחים. בדרך-כלל אני מעדיפה לא לחשוף את הבריאים לחיידקים של חדר ההמתנה אצל הרופא, אבל כבר קרה שהלכנו עם 4 , כל אחד מסיבה אחרת.

למעלה