בית עם גג רעפים - השפעה אנרגטית

sagol

New member
בית עם גג רעפים - השפעה אנרגטית

שלום לכם, חזרתי לאחר שנים שלא הייתי כאן (למיטב זכרוני), ויש לי שאלה. עלה בדעתי שמשהו לא בסדר בבית של אמא שלי. זהו הבית בו גדלתי והוא תמיד היה בית מדוכא, עצוב, חסר שמחה. אבי היה חולה רוב חייו עד שנפטר. אמי סובלת מבעיות בשלד ועכשיו גם אחי (שנשאר בבית) סובל ממחלת מעיים. תמיד חשבתי שהדכדוך היה תוצאה של עניינים פסיכולוגיים, ופתאום עלה בדעתי שאולי משהו לא טוב בבית מבחינה אנרגטית. לאחרונה כשאני מגיע לביקור אצל אמי אני מודע בהרבה לאנרגיות הלא טובות. האויר בבית כאילו סמיך יותר והכל נע לאט יותר מהרגיל. הבית היה במקורו בית של חדר וחצי מהישנים, עם גג רעפים שיוצר משולש סגור ומתחתיו הבית. לבית יש הרחבה של חדר וחצי נוספים שאין מעליהם גג רעפים. ההרחבה נבנתה בצורה לא טובה ובשנים הראשונות היו דליפות של גשמים שלדברי אמי גרמו לאבי לחלות מחמת הרטיבות. האם המבנה הזה של גג רעפים עלול להיות בעייתי מבחינה אנרגטית? גם כשאני כותב אני מרגיש שמשהו שם מאד לא נכון. כאילו יש איזה סוד מוסתר שם. אני לוקח בחשבון שיתכנו גורמים פסיכולוגיים אבל מאד אשמח לקבל חוות דעת על האפשרות לבעיה אנרגטית. אלף תודות מראש, סגול

תשובות

שלום סגול, אכן מדברייך נשמע שיש המון נושאים בבית כואבים וקשים. מדברייך אכן עולות מס' בעיות גם ברמת הפנג שואי של הבית וגם ברמה האנרגטית. אני משערת שגג הבית הוא ישר ומעליו יש את גג הרעפים המשולש, או שישנו גג משולש בתוך הבית? גג רעפים משולש יוצר בעייתיות כאשר הוא נותר בצורה זו בתוך הבית, לדוגמא בעליות גג. לגבי דליפת הגשמים בוודאי שאין זה מצב חיובי, דליפות הגשמים ברמה האנרגטית אכן פוגעים בתחושת הביטחון של האדם, תחושת הבטחון הבסיסית בחיים ובתחושתו כלפי העתיד. התוצר של הדליפה דהיינו הרטיבות כמובן שאינה מעודדת ומחזקת בריאות. גורמים פסיכולוגיים בהחלט יוצרים קשיים רבים בחיינו ומולידים לעיתים גם מחלות פיזיות, כאשר אין מטופלים ברמה הרגשית מוצאים את ביטויים ברמה הפיזית, בריאותית. יתכן וקיים סוד מוסתר אשר היווה את הטריגר לכל המצב, אך אין לי דרך לענות על כך (איני מתקשרת). המלצתי לך הינה לבדוק אפשרות לעריכת טיהור אנרגטי רציני ומקצועי בבית, יכולה להעביר לך המלצות במייל/במסר (פרסום אסור עג' הפורום) במידה ותהיה מעוניין. מתקשרים מסוימים יכולים לבדוק את הבית גם בתיקשור. סביר להניח שקיימת בעייתיות רבה ברמת המפה האנרגטית של הבית = דהיינו הפנג שואי (לשם כך יש לערוך איבחון ומפה ספציפית לבית) אך קיימות כבר בעיות שיצאו מתחום הפוטנציאל והפכו לבעיות בריאותיות. אנרגיית חולי, קושי וצער נותרות בבית ואתה בהחלט מרגיש אותן כ"אויר סמיך" ואתה מאוד צודק באבחנתך זו! לכן יש קודם כל לנקות את אנרגיות אלו מן הבית (אנרגיה שמקורה באדם ולא במבנה, אין זה פנג שואי), זאת נעשה באמצעות טיהור מקצועי, ובדיקה באם ישנן אנרגיות לא רצויות אשר נמצאות בביתכן (מעבר לאנרגיות החולי, הכאב והצער). מבינה כי אינך מתגורר בבית זה ושבת אליו לאחר זמן רב? איך מצבך הבריאותי והרגשי? (אם תרצה לשתף באופן פרטי אתה יכול לכתוב לי במסר או למייל [email protected]( שבוע מקסים אושרה

sagol

New member
היי אושרה

תודה על התשובה! לא מדובר בגגל של עליית גג אלא בגג היוצר משולש אבל מעל הבית, כך שהתקרה של הבית היא בסיס המשולש. כלומר, הוא לא "נפתח" אל הבית. בכל מקרה אין ספק שהאנרגיה בבית לא טובה. אני אינני גר בבית, אולם כשאני מגיע לבקר אני מרגיש רע כמעט מייד. טיהור הבית יצטרך את אישורה של אימי ויש לי חשש שהרעיון יפחיד אותה. אני צריך לכן לחשוב על זה.

אכן

לעיתים אדם מעדיף את המוכר לו, חושש מהבלתי ידוע, מהשונה, מהחדש, למרות שלעיתים אין זה נראה הגיוני בעיננו. המלצותת נוספת הינה בדיקת המזוזות בבית, שטיפת הבית במי ים. אתה יכול להציע לאמך זאת בשלבים כדי לא להרתיע אותה, אפשר לבדוק קודם כל את המזוזות (יש אנשים המגיעים הביתה ובודקים את המזוזות בסכום סימלי).
בהצלחה! אושרה

למעלה