בפרק הבא במרוץ

היום בשבת ככל הנראה יגיעו בן ואורי ושי ושני ביחד לשטיח אצל רון שחר והיה ושי ושני מודחים אז כל הקונספירציות לגביהם לא נכונות (עזרות מההפקה) נחכה ונראה

שרי48

Active member
היום בשבת ככל הנראה יגיעו בן ואורי ושי ושני ביחד לשטיח אצל רון שחר והיה ושי ושני מודחים אז כל הקונספירציות לגביהם לא נכונות (עזרות מההפקה) נחכה ונראה
ג'ימס, כרגיל צדקת. מאד הפתיע אותי שאף אחד לא שם לשי ושני "עצור", למרות שהם זוג חזק, למרות שהם כבר ניצחו ב"מירוץ למיליון" ויש להם את הכלים איך לעשות את זה. שמחתי שאסף ונתנאל, למרות כל ה"עצור"ים ששמו להם, הצליחו להגיע לחצי הגמר. הכי מגיע להם. ועוד יותר שמחתי בזביל בן ואורי, המתוקים, התמימים, טובי הלב, שעזרו לנטע ועומר מכל הלב, ורק שעומר ונטע המשיכו לכיוון רון שחר, רק אז הם קלטו שבעצם הם פגעו בסיכויים שלהם וגם של שי ושני לעלות לחצי הגמר. ובכל זאת הם לא התלוננו, לא הצטערו, כי כאלה הם, טובים באמת. שמחה שהם לא הודחו, כי זה היה מוסר השכל שלילי: "צדיק ורע לו". לא יתכן שתיענש בגלל שעשית מעשה טוב וחברי. כל הכבוד לכם בן ואורי.
את שי אני מחבבת, הוא באמת נתן את כל כולו, סחב את הצמד "שי ושני" על גבו לאורך כל התוכנית. את שני לא חיבבתי מתחילת העונה, ולצערי, זה לא השתנה, אז אשמח לראות את השבוע האחרון של העונה בלעדיה.

נערך לאחרונה ב:
לפי ניתוח של מצב הענינים עכשיו נראה שעומר ונטע הם הבאים בתור ללכת במשימה האחרונה זכו מההפקר, משימת הכדורים הראתה חוסר ידע מוחלט בגיאוגרפיה לכל המתמודדים לפי מה שאני יודע מקצוע זה לא במערכת כבר הרבה שנים חבל

לא משנה קונספירציה, אבל טוב שנפטרנו מהם. עומר ונטע כאלה קלולס שבכל מקרה כיף לצפות בהם יותר משי ושני.
(למרות המחווה היפה שעשתה שני בחוף)
אין ספק שבן פשוט יצא מאיפוס כשנתן את כל התשובות לעומר.
* אישית אשמח מאד עם יעל ויוסיאל יזכו. תענוג לצפות בהם.

נערך לאחרונה ב:

Piglet77

New member
אני מאוד אוהבת את הרביעייה שהגיעה לרבע הגמר. מבחינתי מי שיינצח, אשמח.
כמובן שהכי פייר זה אם נטע ועומר לא יהיו המנצחים, כי האמת היא שהם הגיעו לאן שהגיעו הרבה בזכות עזרה בנקודות שונות מזוגות אחרים.
בן ואורי, אמנם גם נעזרו בזוגות אחרים כדי לעבור משימות שונות, אך יחד עם זאת, עזרו לאחרים כשהיה צריך.

שרי48

Active member
היה כיף לצפות בפרק אתמול, בלי להתעצבן מה"ידענות" של שני, מההתפנקות שלה, מתפקיד המפקדת שהיא לקחה לעצמה ובלי שליטתה בשפה הספרדית, שנתנה לה יתרון על שאר הזוגות, שהיו צריכים להסתדר עם אנגלית, בארץ שרוב תושביה אינם דוברים אנגלית. המצב הזה, היתרון הזה של שני, יצר תחרות לא הוגנת ומעצבנת ותודה לאל שפטרנו מעונשה של זו.
יעל ויוסיאל היו הפייבוריטים שלי מתחילת העונה, ובעיקר לאור ההתנהגות של שני כלפיהם. אבל משהו ביעל השתנה ולכן גם אני שיניתי את דעתי. יעל שמה לה למטרה להדיח את אסף ונתנאל, מדברת עליהם בצורה לא יפה, הם "מפריעים" לה לזכות במיליון. לא אהבתי את היחס שלה כלפיהם, והם לא מחזירים לה באותה מטבע. הם פשוט מתחרים ונותנים הכל בכל משימה, הם חברים טובים, הם רגישים, מקסימים. הם לא מתמרמרים על מי ששם להם "עצור", הם לא מתנקמים, הם עזרו לנטע ועומר, כשהם חשבו שהם במצוקה. אתמול הם הפכו לפייבוריטים שלי והלוואי ויזכו.
אני מאד מאד אוהבת גם את בן ואורי, הם חכמים, הם טובי לב, הם אחים לדוגמה, אבל הם לא זקוקים לכסף, ואסף ונתנאל - כן. עומר ונטע גם כן מקסימים, מצחיקים, אחים טובים, אבל הם באמת מתקשים כבר ונעזרים בחברים לעבור עוד משימה ועוד משימה.
סה"כ, כל 4 הזוגות שהגיעו לחצי הגמר הם בסדר גמור, ומי שייזכה - לא אצטער, אבל אם אסף ונתנאל יזכו - הכי אשמח. מגיע להם מכל הבחינות.|פרח||חגשמח||הקפצה||המלצה||18||18||18||18||18||18||אחורה||ימין||אחורה||18+||קדימה|

נערך לאחרונה ב:

r2m

Member
מישהו יודע למה ליאן ואביתר לא בפרק של היום?

אכן נטע ועומר הפתיעו אבל אם הסתכלתם היטב בצילומים ששודרו אתמול ראו את נטע עוקבת בעינים אחרי המתמודדים האחרים לראות היכן הם מתעכבים ומוצאים רמז מסתבר שזה עובד עובדה שהם התעכבו בחיפוש על משחק הכדורגל מעץ מספר פעמים כי ידעו שיש שם משהו ששוה לבדוק שוב

למעלה