בקשה דחופה

roi251

New member
בקשה דחופה

שלום מה שלום כולם? האם תוכלו להעלות לפורום מתכנתים ליקיוי ראייה ועיוורים? אני לומד הנדסאי תוכנה ולא מקבל עזרה למי ניתן לפנות?

roi251

New member
מקווה שיעזור לך

הי יש לי בעיה רשתית מחלה שנקראת rop לא רואה את חומר שנכתב על הלוח אז צריך את חומר שהמורה הכותב אז אם שמישהו יהיה בכיתה ויכתבלי או שאקבל מחשב נייד ושם אכתוב את מה שמכתבים מסך 19 של מחשב במעבדה ושיעור תגבור הכי טוב אולי כדי להקל אם מישהו של מקצוע זה יכול להביא לי חומר בכתב ברור כי לא מבין כל כתב תדוה להתראות

רועי,

איפה אתה לומד? ניסית לדבר עם המורים,שיכינו לך חומר כתוב, ולמצוא מישהו בכיתה שמוכן לתת לך לצלם את סיכומי השעור שלו? לדעתי אלו הדברים שאתה צריך לנסות, ולא לחפש מישהו מבחוץ שיבוא במיוחד להעתיק עבורך מהלוח. נדמה לי שאם אתה רואה את עתידך במקצוע המחשבים, כדאי שכבר עכשיו תנסה להשיג לך מחשב נייד עם מסך גדול, או תכנה שמגדילה חלק מהמסך (כמו זכוכית מגדלת). נדמה לי שראיתי פעם משהו כזה, ואני יכול לבדוק עבורך אם יעניין אותך.

roi251

New member
שאלה חדשה

את חומר שמורה כותב אני סורק במכללה מה שיעזור זה עם משיהו יהייה בכיתה ואכתוב לי את חומר שמעת על מלגת רוזנפלד.<? תודה להתראות

מלגת רוזנפלד? לא שמעתי.

מה אתה יודע על זה? אני לא מבין משהו ממה שכתבת. אתה אומר "מה שיעזור זה עם מישהו יהיה בכיתה ויכתוב לי את החומר" - והרי יש אתך בכיתה עוד תלמידים, לא? אני, כשהייתי סטודנט, נהגתי לצלם מחברות של אחרים כל הזמן (למרות שאני רואה ולא היתה לי בעיה כמו שלך) וכמוני רוב הסטודנטים. היינו בוחרים אחת התלמידות החרוצות והמשקיעניות, ומצלמים את כל המחברות שלה כל הזמן. למה שלא תעשה משהו כזה? אני משוכנע שחלק מהסטודנטים לפחות ישמחו לתת לך לצלם ולהעתיק.

ועוד רעיון -

למה שלא תקליט את השעורים? תוכל לבקש מהמורים שיקראו בקול גם את מה שהם כותבים על הלוח, ולהקליט. היה לי חבר דיסלקטי שהיה לו קשה להתמודד עם חומר כתוב, שעשה את זה בהצלחה גדולה מאוד.

roi251

New member
תשובה

אני סורק את חומר שנכתב בשיעור אבל לוקח הרבה זמן ומגיע מאוחר הביתה האם ניתן שמישהו ממקור חיצוני יהיה בשיעור יכתוב את מה שהמורה כותב? להקליט לא אפשרות כי אני מעדיף לקרוא את החומר תודה להתראות נ.ב האם תוכל לבדוק לי בבקשה האם יש הרבה מתכנתים ליקויי ראייה ועיוורים ומה התפקיד שהם עושים ומה הם למודו? ניסתי לבדוק לא קיבלתי תשובה

liav83

New member
אתה מקשה על עצמך ברמות

יש מתכנתים מכל הסוגים וגם לקויי ראייה. זה לא משנה מה הם עושים ומה לא. תאמין בעצמך ותצליח. לגבי הבאת מישהו חיצוני, תסלח לי אבל בתור מי שלומד כבר בשנה רביעית אני חייב לציין שצילומים זאת הדרך הכי בטוחה וקלה. בהצלחה.

roi251

New member
שאלה לliav83

סבבה תודה מה אתה לומד אם אפשר לשאול? מה מגבלה שלך? מכירה מתכנתים ליקוי ראייה ? תודה שבת שלום להתראות

למעלה