ברוך הבא פורוס ודרך צלחה לך

GLGGM

New member
ברוך הבא פורוס ודרך צלחה לך

KALISPERA לכולם. ראשית לפנינה: כל הכבןד על היוזמה והביצוע.אני מקווה שהפורוס יהפוך למפגש של אוהבי המוסיקה היוונית ויצליח לצרף עוד הרבה אנשים אליה. כיווני בעוסק במוסיקה יוונית מהרבה בחינות: מחקר, תרגום, שידור, שירה אך מעל לכל מתוך האהבה אשמח להביא לפורום מידי פעם סיפורים וחדשות, מידי כמה ימים תרגום של שיר לעברית וכמובן לעזור בכל דרך אפשרית. שיהיה טוב לכולנו וכדי לא לשבור את הראש: GLGGM=Greek LOving Good Greek Music

GLGGM

New member
בתור התחלה...

תרגומם של שני שירים שראיתי שהוזכרו בפורום 1. במיוחד לסלסנה: התרגום של "TA SMINREIKA TRAGOUDIA" של PANTELIS THALASSINOS. אגב אם הנגנים פליטי איזמיר ואנשי הרבטיקו שעזרו להם להקלט ליוון היו רואים ושומעים מן העולם שכולו טוב בטוח היו אומרים עם חיוך הנאה רחב בשפטייהם: "זהו בדיוק השילוב האולטימטיבי של המוסיקה שבאה מאסיה הקטנה ומוסיקת הרבטיקו שנוצרה סביב לפיראוס". KALINIHTA

GLGGM

New member
Γεια σου

Μικρουλη μου απο που ξερεις Ελληνικά? Εγω γεννηθηκα στην Ελλαδα πριν απο 50 χρονια και εζησα εκει 30 Στο Ισραηλ ζω στο Μοντιιν Καλινιητα για σημερα

GLGGM

New member
Γειά Χαρ&#

Γεννηθηκα και μεγάλωσα στην Αθήνα

Επισης

ο πατερας μου επισης γεννηθηκε στην Αθηνα.... ...και η μητερα μου γεννηθηκε στην Θεσσαλονικη

GLGGM

New member
Ναι?

Και πως ονομαζονται οι γονείς σου? Λογικά θε πρεπει να ειναι στην ηλικια μοθ και πιθανον να τους ξέρω. Στο επανιδείν

סלסנה

New member
סגפו

עשית לי את היום, הסטיכי יפה ונוגע ללב, אם יש באפשרותך אודה לך אם תצרף גם את המילים ביוונית. אני בכלל בטוחה שפנדלי הוא גאון הדור ויוצר נפלא,באלבום האחרון שלו יש תרגום של השירים לאנגלית, שירה די מורכבת עבורי אך, אח,אח אאח.... סגפו פולי

GLGGM

New member
VABH

2. IPARHO של STELIOS KAZANTZIDIS אשר לגביו יהיה נחמד ליצור איזה שיחה נפרדת. KALINIHTA

ברוך הבא GLGGM

שמחה לראות אותך פה... אני באמת מקווה שהפורום יצליח לגדול לקהילה שאוהבת מוסיקה יוונית. תודה על כל עזרה שתגיש בפורום ואני חייבת לציין לטובה שבנתיים האנשים שמשתתפים בפורום מאוד עוזרים בהבאת חומר. מכיוון שעכשיו כבר מאוחר ואני פורשת לישון אני אצרף את התרגומים שצירפת רק מחר. לילה טוב

למעלה