ברוכים הבאים לפורום דרקונים

ברוכים הבאים לפורום דרקונים ../images/Emo24.gif

אתם מוזמנים לשפוך אור על החיה המקסימה והמפחידה גם יחד, כל כך הרבה יש לספר אליה, אז יאללה ברוכים תהיו

Mist2

New member
מזל טוב לפורום החדש

ומצטער על ההודעה החדשה

ליסאן

New member
המון בהצלחה. מקווה שזה יהיה ../images/Emo41.gif

בית נוסף שלי פה בתפוז. תודה על המסר אלרונד. אני אשתדל להביא ידע על דרקונים שנמצא אצלי. כמובן זה יהיה אחרי תקופת הבחינות....שהחיים שלי יחזרו אליי. בינתיים קבלו תמונה

ShadowDweller

New member
אדיר!!! ../images/Emo99.gif

אני אוהבת דרקונים! יש לי גם איזה ספר או שניים על יצורים מהאגדות וכאלה אז יש גם על דרקונים :p אני יעל.. נעים מאוד. 3>

תודה וברוך הבא ../images/Emo24.gif

לגבי פורום ערפדים, רעיון נחמד אם זה ההובי שלך אז למה לא?

מזל"ט, בהצלחה!!!

אשתדל להישאר פה
דרקונים זה טוב. ובטח חצי פורום פאוור מטאל יהיה פה, אז..

Ran R

New member
מזל טוב!

תמיד אהבתי דרקונים... יש לי כמובן מלא ציורים במחשב ויש לי גם כמה פסלים (אולי אצלם ואעלה לאתר מתישהו): שלושה דרקונים אירופאים (אחד בינוני ושניים קטנים), איקס עיגול של דרקונים והיה לי גם דרקון סיני מזכוכית אבל הוא נשבר. קישור לאתר טוב לקנות פסלים, תכשיטים או כל דבר אחר: http://www.mandarava.com/Retail/dragon_gifts.htm (רדו למטה או שבצד ימין של הדף ותבחרו בקטגוריה שאתם רוצים - אם זה פסלים גדולים, קטנים, תכשיטים, מראות, מנורות וכו') הדרקון הבינוני שיש לי מופיע באתר, אבל קניתי אותו בחנות "יער הפיות" בסנטר (דיזינגוף) ואולי יש עוד כמה חנויות אחרות בארץ

Y. Welis

New member
בהצלחה עם הפורום!

ואשמח להציע כמה דברים על דרקונים, מפורום של סופר שחיבב (או לפחות תיאר בפרוטרוט) דרקונים - 441.

למעלה