דיילים/ות לפרויקט חויתי של קפה בכל הארץ

ישומית

New member
דיילים/ות לפרויקט חויתי של קפה בכל הארץ

לפרויקט חוייתי של קפה איכותי בכל הארץ דרוש/ה דיילי/ם לעבודה בהכנת קפה מעולה .הדרכות על המכונות ינתנו במקום- שכר גבוה 26 ש"ח לשעה .תושבי ת"א בלבד. 2-3 פעמים בשבוע .לפרטים 03-9043555 בקי

|נצל"ש| תנאים מצויינים בארה"ב

היי כולם, אני הרגע חזרתי משנה בעבודה בחברה מצויינת, חזרתי אחרי געגועים עזים לארץ, אבל עם רכב חדש, הזדמנות מעולה לתת בעיטת פתיחה לחיים, מתאים לפני תחילת לימודים אקדמאים או לקראת יציאה מבית ההורים, אני אשמח לתת עוד מידע בפייסבוק האישי שלי http://www.facebook.com/profile.php?id=643176142 בהמשך אני מצרפת מידע על החברה, דברו איתי, מאיה. dejavu - נוסדה לפני כ-10 שנים ומתמחה במכירות בקניונים ברחבי ארה"ב. אנו מתמחים במכירת מוצרי קוסמטיקה וטיפוח מים המלח. החברה מתפרשת בלמעלה מ-30 נקודות מכירה שונות ברחבי החוף המזרחי בארה"ב, ומעסיקה מעל 50 עובדים. גולת הכותרת שלנו זה הוותק והניסיון המקצועי (10שנים לא בא ברגל!!!!). הכשרה איכותית לעבודה בעגלות עושה את ההבדל בין מוכר טוב לבין תותח מכירות. אצלנו תקבל הכשרה מקיפה החל מלימוד צמוד של נאום המכירות, טכניקה לעצירת לקוחות, הגדלת מכירות והכי חשוב הסוד לשמירה על אנרגיות שזה המפתח שלך להצלחה במכירות. אנחנו דואגים להעניק לך את כל התנאים להצליח ותוצאות נראות בשטח, עובד ב- dejavu מרוויח בין 4000$ - 6000$ בחודש! בכל ימות השנה. בתקופת החגים השמים הם הגבול... המשכורת ניתנת אחת לשבועיים והיא מורכבת מעמלות מכירות אישיות של כל עובד. על מכירות של עד 250$ ביום - 25%, מעל 250 $ - 30%, בונוסים ותמריצים יומיומיים ושבועיים לעובדים מצטיינים ניתנים באופן קבוע. הדירות שלנו יושבות בקומפלקסים מאורגנים למופת באזורים מעולים 4 חבר´ה חולקים דירה ונהנים ממתקני הקומפלקס: טלפון, מכונת כביסה ומייבש, הסקה מרכזית אינטרנט חדר כושר, בריכה, וג´קוזי – ערוץ החיים הטובים. לכל זוג מסובסד ע"י החברה רכב צמוד מהשכרה, המשמש אתכם להגיע לעבודה ובחזרה וכמובן לבילויים ולצרכים האישיים. הרכבים מבוטחים לכל נהג עם רישיון ישראלי. (בכל הנוגע לביטחונכם אנו לא מתפשרים).

למעלה