דקלון בתוכנית מיוחדת ברשת ג הערב

גרי רשף

New member
דקלון בתוכנית מיוחדת ברשת ג הערב../images/Emo22.gif

הערב (שבת 19/01/2002 בשעה 20:30 אם אינני טועה) תוגש תוכנית מיוחדת ברשת גימל בשידור חי עם הזמר דקלון. אם אפשר להביע עמדה אישית- דקלון הוא המלך האמיתי של המוסיקה המזרחית ולא אותו זמר מסומם שהתחיל וסיים דרכו בכלא.. לדקלון קריירה בת עשרות שנים עם הופעות והקלטות של מאות שירים עבריים עם כל הניחוחות היפים של ארץ ישראל. יחד עם הגיטריסט בן-מוש (צלילי הכרם) הוא היה בין הראשונים שגיבשו את הסגנון המוסיקלי הזה. כל זה בלי הרבה פוזות מיותרות. דקלון סבל יותר מכל זמר אחר מהקיפוח המרושע של המוסיקה המזרחית ששרר ברשות השידור במשך שנים, וטוב שכל זה כבר מאחורינו ושהוא זוכה היום מרשת גימל למעט מהכבוד הרב שהוא ראוי לו.

kipodet

New member
אני איתך..

במסגרת הרכישות הקדם הונג קונגיות קניתי שני דיסקים של צלילי הכרם והעוד (בהמלצת פלפל) ואני מאזינה להם כאשר אני מתגעגעת נואשות הביתה. החביב עליי ביותר הוא הביצוע לשיר השיכור שחביב עליי הרבה יותר מביצועו האנמי משהו של גוב (אותו אני אוהבת בהזדמנויות אחרות). והשיר הנפלא "חסידה צחורה אמורי.." שמבחינתי הוא אחד משירי הכיסופים הנפלאים ביותר. שבת שלום. נעמה. נ.ב: זה נראה לך תקין שאין אייקון של קיפוד?!

kipodet

New member
צ´רמינג..

אייקון משלה היא רוצה. חוצפנית! גם לא יודעת לשרשר, גם לא יודעת להדגיש וגם באה בדרישות מכאן ועד תימן. ההודעה מתייחסת להודעתו של גרי, וההדגשה ל"ה". שלום שלום. נעמה.

גרי רשף

New member
מי זו נכנסת וישר מתלוננת?../images/Emo22.gif

כאן מקובל שאורחים חדשים מתחנפים מעט למנהלים על הפורום המושקע והמשובח שזה עתה קם.. לגבי גן החיות- יש לנו
, יש לנו
, יש לנו
ויש לנו
, אך אין חיות עם קוצים על הגב (או בכל מקום אחר)! בכל מקרה- שמחים אנו לקבלך ב-
. בעיית השרשור נפתרה חיש, ולגבי השיר שהזכרת: נראה לי שכוונתך לשיר ´סורו מני´ שראשית דרכו בפלי"ם (ראי ספר שירי הפלמח) והמשכו בביצוע הנפלא של צלילי הכרם (גם אני לא משתגע על הביצוע של ג"ג). אגב- לאחרונה יצא דיסק עם אוסף משירי אלכסנדר פן בהוצאת הליקון, עם ביצוע של אורי זוהר לסורו מני ושל ליאור ייני לשיר השיכור. שיר
השיכור, אף הוא של אלכסנדר פן, הוא השיר הנפתח במילים ´הדרך נראית לי כל כך ארוכה..´.

kipodet

New member
איזה חכם מנהל הפורום..

(מביאה אותה בחנופה חגיגית במיוחד) לא מתה על ביצועים של הרב, מתנצלת מראש. את עולמו הוא קנה בסרט המופת "מציצים" וזה מספיק בהחלט. כל המצוות שבאו אחר כל הן על אחריותו בלבד. האם רכשת את אוסף אלכסנדר פן? איך הוא, ספר חוויות.. אני מכינה רשימת מומלצים לקראת בואי בפסח המתרגש עלינו. רוב ברכות, קיפודת - יקירת טאווור רקורדס.

shellyland

New member
לעוד משיהו דקלון מתחבר תמיד עם

ריקודי-עם, או שזאת רק אני?

trilliane

Well-known member
מנהל
אני לא מתמצאת כלל בענייני דקלון

(או מוסיקה מזרחית/ים-תיכונית בכלל...) אבל אני מאד אוהבת את הביצוע שלו ל"רחל רחל" ב"עבודה עברית".

התמ-ים

New member
מאחר ואינך מתמצאת ...

בעינייני מוזיקה מזרחית/ים תיכונית ... אם תרצי להתחיל להתמצא ... לדעתי ולטעמי, "דקלון" זה המקום הכי טוב להתחיל בו :)

kipodet

New member
איתמר כהן..

הביצוע החביב עליי ל"רחל, רחל" שייך דווקא לאיתמר כהן (כן, כן.. אח של.. ושל.. ושל..). זמר בעל קול גבוה, צלול, נקי. מבצע באופן מופלא גם את "על מעין וים" שהוא אחד השירים שממיסים אותי באופן מוחלט וסופי.

התמ-ים

New member
כשאת אומרת "אח של..."

את מתכוונת שיש נצר נוסף למשפחת סולימאן הגדול? יען כי הוא הסולימן העוד יותר קטן?

kipodet

New member
בי-די-אוק

איתמר הוא אח של חופני, יזהר, וורדינה והבן של סולימן הגדול.

kipodet

New member
זה כמובן מתייחס לשאלתו של תמ-ים

לא משתרשר לי.. נורא משוכלל לי פה.

גרי רשף

New member
נו נו נו ילדה קטנה! ../images/Emo22.gif

בפעם הבאה תבקשי ממישהו מבוגר שיעזור לך: פורום זה לא משחק לילדים קטנים!

למעלה