הההפפפוווועעלללללללללללל

הההפפפוווועעלללללללללללל../images/Emo141.gif

זאת מנת האדום שלנו להיום..... ממממממ, מה יש לומר? ניצחנו
זאת הרגשה מוזרה, אני לא אוהב כדורגל, אפילו שונא (כן, אני מאלה שיושבים בבית ואוכלים את הקויאר בשקט
) אבל שקבוצה ישראלית תגבור ככה על קבוצה איטלקית... ומדברים על זה ש"עושים היסטוריה" ו"כל הכבוד" "כבוד לאומי" הביאו לנו נחת האדומים הללו זאת טרבות עברית! אם ניקח את הערת השוליים שלי ונפתח אותה: מאין לי לדעת על המשחק בכלל? ובכן, שמעתי רדיו, ניצחנו, דגדוגים ברגלים. הקריינית החליטה (ובצדק) לשים את השיר של הלהקה (המצוינת, אם יותר לי לומר) קווין- ווי אר דה צ´מפיונס (על הפרינציפ לא כותב באנגלית!) טרבות, טרבות אבל מה עם שירים? האם אין לנו שירי ניצחון שישארו גם לעוד 20- 30 שנה, גם לא יהיו קשורים במלחמה ולא יותר מידי מצועצעים (אני מצטער אבל "אני ניצחתי" של דנהל´ה לא נראה לי כל כך...
) יאללה ישראל!!!!!!!

ותודה למיה30../images/Emo13.gif!

מיה30, ידידת ילדות, שעשתה לי הגהה על ההודעה הנ"ל הזכירה לי שיר נהדר אני עוד לא הספקתי לעבור על המילים אבל הנה הוא פה, לשיפוטכם...
אמרו לו
עלי מוהר, ביצוע: אריק איינשטין זהו סיפור עצוב על ילד אחר כך נער היום כבר איש הוא לא שמע קולם של אלה שהזהירו הוא נשאר אדיש הוא לא שמע מה שאמרו לו לכן היום הוא בעסק ביש אמרו לו שהחיים זה לא משחק וקונצים פה אין אמרו לו שהוא מוכרח להיות חזק כי אוי לו למסכן אמרו לו שיהיה כבר מעשי רמזו לו שיתבגר אז הוא לא למד שום לקח ואין לו שכל גם להצטער עוד שהיה כולו רק ילד בבית הספר העממי עוד כשתלה בשמי התכלת מבט עצוב קצת וחולמני כבר אז עינו הייתה פוזלת אל חבצלת האדמונית אמרו לו שיתרכז בלימודים כי זה החשוב אמרו לו שמבנות וריקודים יהיה סוף עצוב אמרו לו שיהיה כבר מעשי רמזו לו שיתגבר אז הוא לא למד שום לקח אין לו שכל גם להצטער גם כשהלך לכדורגל הוא לא חיפש רק ניצחון ובהתלהבות של עגל ויתר על שקט וביטחון ועד היום הוא עם הדגל ועם הצבע הלא נכון אמרו לו שהחולצה האדומה זאת לא מציאה אמרו לו שהוא נכנס פה לצרה ואין יציאה אמרו לו שיהיה כבר מעשי רמזו לו שיתגבר אז הוא לא למד שום לקח ואין לו שכל גם להצטער החולצה האדומההההההה

גרי רשף

New member
אדומה שלי../images/Emo22.gif

הפועל תל אביב זכתה ללא מעט שירים מפי אריק איינשטיין, אבל לא אתחיל למנות אותם כדי לא לגזול את פרנסתו של מנהל פורום מוזיקה עברית ישנה וחדשה.. לא רק להפועל תל אביב נכתבו שירים, אלא שבניגוד לקבוצות אחרות הזוכות לשירים לאחר שהם לוקחות אליפות, הפועל זוכה לשירים דווקא כשהיא מפסידה.. יש סמליות מסויימת בכך שהשיר שהחתול ציטט הוא איטלקי במקורו.. נבחרת איטליה מוכרת דווקא כקבוצה הכחולה!

מיה30

New member
אמאל´ההההה

ואיך אני הגעתי לפה? {ברור שגררו אותי
} האח, הידד להפועל! מיה30
ול-
סמטה ושות´ מז"ט לפורום החביב חזק ואמץ!

nIcKiTa

New member
כמו בכל פורום

במה הפורום הזה עוסק בדיוק? כאילו תרבות עיברית אבל על מה מדברים?
חן

למעלה