הודעה מאוריה (
), מנהלת הפורום

אבירן171

New member
הודעה מאוריה (../images/Emo99.gif), מנהלת הפורום

לעבדכם הנאמן יצא המזל לדבר עם המנהלת היקרה והאהובה שלנו בלילה, והודעה ממנה בפיו. לצערנו (
), אוריה לא תוכל להיכנס עד יום חמישי עקב לימודים למבחן בספרות. כפי שסתם לב, היא לא נכנסה היום בגלל סיבות אישיות. היא מצטערות מאוד על כך ומסורת לכולם פה את אהבתה הגדולה והנצחית (מודה, זה תוספת שלי חח
). ושוב, היא מצטערת על כך שהיא לא תוכל למרות שהיא מאוד רוצה. כמו כן, אם יש מקרה חירוף דחוף, היא תהיה זמינה ב
. זהו. שיהיה לכולם לילה טוב, ורצוי שגם אני אלך לישון (קם מחר ב-9 ללימודים. אוף! לקום כל כך מוקדם!!!). לילה טוב
בברכה, אבירן..

../images/Emo121.gifאוו, מקווה שתחזור בקרוב~

ו9 זה מוקדם?! חוצפה
הלוואי עלי לקום ב9;; עד עכשיו היה לנו את יום שלישי שבו קמנו בשמונה כי התחלנו בשעה שנייה, ועכשיו גם זה אין לנו;;;;;;; הצילו

אבירן171

New member
גם אני קמתי בכיתה י' והגעתי ב-6 בערב הביתה!

מה שאני עושה עכשיו זה קשה! קחי עוד דוגמה - אני לא לומד עד יום ראשון (כולל). חמישי-שישי-ראשון חופש. ואם מחשיבים את שבת, זה 4 ימים ברצף! את רואה איזה לימודים קשים אני צריך לעבור?!!? בברכה, אבירן..

אבירן171

New member
מסכנה שלי, משתתף בצערך הכבד.

בזה, אני נאלץ להסכים. את לומדת יותר ימים ממני. D:

helen333

New member
../images/Emo199.gif "מסכנים" שכמותכם

אני לידיעתכם, לומדת 5 ימים בשבוע אבל קמה כל יום ב-07:00!! (אותה השעה שמיקוש קם בקליפ HE) *
* חח וחוזרת כל יום במונית ב14:30 ומגיעה ב15:15!! עכשיו נריאה מה ייתלונן
*עיניים נעצמות* *משלימה שעות שינה*

lollipop161

New member
אממממ

אני מתחילה בימים ראשון ושני בשעה 7:40 (מה שנקרא שעת אפס) מה שאומר, שאני צריכה לקום עוד לפני 6! אבל גם יש ימים שאני מסיימת טיפה יותר מוקדם, למשל 1:40 אבל גם לפעמים 3:15 ולפעמים באמצע ב-2:30 חחח סתם לידעתכם =]

אבירן171

New member
אוי אוי אוי (במבטא), עוד מעט אני ארחם עליך

אני כל יום קם ב-9:45 או ב-11:50 ומסיים ב-13:30! זה החיים הקשים! כשאין לך מה לעשות בבית! ולא נורא לקום מוקדם. זה כיף. את מוזמנת להתקשר תמיד אם משעמם לך P: ולליאור, הלוואי עלי חיים "קשים" כמו שלך! עינייך נעצמות? מיטתי פנוייה P: להשלים שעות שינה זה דבר לוקה בחסר!

helen333

New member
../images/Emo12.gif או-או..

לא יודעת מי כבר אמרה את זה חח אבל: סוטה בשטח!!

נעה 124

New member
../images/Emo113.gifתמסרו לה בהצלחה במבחן

9 זה מוקדם?! 9?!?!?! אוקיי, עכשיו תהיה בשקט. אתה בשקט? יופי. אני קמה כל יום ב-6 וחצי
זאת בערך השעה שהלכתי לישון בה בשביתה

אבירן171

New member
9 זה מוקדם ילדונת! זה מוקדם!

חח הורגת אותי את. חח תהיה בשקט חח. ביום שאני בו בשקט זה היום שאני אמות בו. כבר קמתי בשעה הזו. זה הזמן היותר קשה! בגרויות זה לא קל את יודעת! ולא הולכים לישון בשעה כזאת בשביתה! את לא בקייטנה ואת לא במסיבה! פה זה ביה"ס! פה זה לא שכונה, כאן המורה לא חולה אנגינה! (מוכר?
) אמסור לה מכולכם, אבל היא בטח תראה את זה ביום שישי. בברכה, אבירן..

Damn Regret

New member
הו~ספרות.../images/Emo69.gif../images/Emo153.gif../images/Emo152.gif

שיהיה הרבה בהצלחה. <:

CarmitF

New member
לי היה היום מבחן בספורת

לא כ"כ למדתי אבל הלך די טוב. בכל אופן,שיהיה בהצלחה

למעלה