הודעת פרישה מניהול

HanAn189

New member
הודעת פרישה מניהול

חברי פורום יקרים, אני נאלץ לפרוש מניהול הפורום. לצערי, הניהול דורש זמן ובהתחשב בזה שאני מנסה להתמקד בלימודים, לא אוכל להעניק לפורום את תשומת הלב שאני חושב שמגיעה לו. די חבל לי שהפעילות הייתה נמוכה, בהתחשב בזה שיש קהילה גדולה של חובבי ביונסה בארץ. ייתכן והקבוצות בפייסבוק יותר פופולאריות, לא יודע. מה שבטוח זה שניסיתי לעשות את כל שביכולתי כדי להביא עוד אנשים והיה לי חשוב ליצור מסגרת וירטואלית מעניינת ופורה. פתחתי את הפורום לפני יותר משלושה חודשים והספקנו ללוות את ביונסה בלא מעט דברים: הוצאת 4 קליפים, שחרור DVD, זכיות בפרסים, הופעה גדולה בלונדון ולשמחתי גם הספקנו עד הלידה של B
אני נהניתי בשלושת החודשים האחרונים, מקווה שגם אתם. מקווה שביונסה תמשיך להתנגן אצלכם ותמשיכו להנות מהמוזיקה שהיא מציעה. אני בטוח שאני לא אפסיק
תודה גדולה לכל מי שכתב והשתתף, אתם נהדרים
אם אתם רוצים להמשיך לעקוב אחרי B ולכתוב בפורום, הפורום מחפש מנהל מחליף ואם אתם מעוניינים, שלחו לי מסר
אני אעביר את שמכם. אתם בטוח תזכו לראות אותי כאן אם הפורום לא ייסגר
וברוח חיובית, מקדיש לכם את השיר המדהים שאבא JZ הקדיש לבת שלו בלו אייבי: http://www.youtube.com/watch?v=qGFAFvV4dpI חנן.

asaf105

New member

חבל לי שפרשת, כי באמת השקעת המון וראיתי כמה נתת מעצמך בפורום, ובאמת כל הכבוד!!! אני מקווה שהפורום לא ייסגר, כי הפעילות גם די נמוכה והוא עלול להיסגר
הפורום רק חדש וחבל שייסגר בכל מקרה ברור שביונסה לא תרד מאוזנינו
ותודה רבה שהיית מנהל בפורום המדהים הזה

RTur

New member

חבל שאתה עוזב, בכמה חודשים שהפורום הזה קיים נתת המון מעצמך לקדם את הפורום ושמחתי לכתוב פה (סקופ: כתבתי פה יותר מהפורום שאני עצמי מנהל בתפוז
) אבל בכל מקרה שיהיה לך המון בהצלחה בלימודים, זה קצת יותר חשוב
בכל זאת, אני מקווה שזה לא אומר שתפסיק לכתוב פה לגמרי, אני מקווה שהפורום ימשיך לפעול.

למעלה