הוצאת דיבה

ניתן פסק דין על ידי המפקחת . על המקרקעין . לשלם לועד תוך 30 יום סכום X .
אחרי 10 ימים עשיתי העברה בנקאית של הסכום . לחשבון הועד . הבנק נתן אישור על העברה . לא סיפרתי לנציג הועד . על העברה
אחרי 30 יום פירסם נציג הועד בלוח המודעות . שלא שילמתי את החוב . והחוב נושא רבית והצמדה . ורציתי להיבחר לועד . וזה עשה לי שם רע בפני הדיירים .
נציג הועד חי עדיין בתחילת ה120 . ללא מחשב . ללא מדפסת . לכן לא בדק את היתרה בבנק
מה דעתכם יש כאן עילה . לתביע "הוצאת דיבה "

קבצים מצורפים

• שדמי 2 001.jpg
    שדמי 2 001.jpg
    KB 350.7 · צפיות: 10
תודה על התשובה . גם אני חשבתי כך . אני יחכה איזה חודש . בטוח הוא יפתח תיק בהוצאה לפועל . ואז אני יגיש היתנגדות . והוא ישלם כפל כפליים על הנזק . גם כתבתי לו מיכתב רשום .בחודש אוקטובר בשנה שעברה . שאני מתחיל לשלם רק בהעברה בנקאית . לא נותן לועד צ'קים דחויים . שלא יגידו למה לא אמרתה העברה בנקאית

האים ניתן להגיש תביע בבית מישפט . לת.ק. אצל המפקחת על בתים . לא הייתי מעוניין להגיש.
תודה לעונים

הוצאת דיבה זה באחריות בית המשפט לתביעות קטנות ולא המפקחת. מפקחת מתעסקת רק עם קירות, מעליות, ועד בית וכדומה.

תודה על התשובה . אני מחכה שהוא יפתח תיק בהוצאה לפועל . ואז הנזק יהייה כפול . היום בבוקר ניפגשנו . לא שאל . מה עם התשלום
שבוע טוב

simsonim123

Active member
אני חושב שלפני שאתה מגיש טביעה תנסה להגיע איתו לפשרה שהוא יפרסם מכתב התנצלות תוך שבוע ימים במידה ולא אתה מתכונן לתבוע אותו .

שניינו אוהבים $$$$ . אנחנו הולכים ראש בראש ביבניין . היתנצלות לא מניבה $$$$. תודה על הרעיון

למעלה