היהודים

שכחתי לציין. ../images/Emo68.gif

עוד משהו שאני לא כ"כ אוהבת. הייתי בשתי הופעות שלהם (לא מבחירה. הייתי בשני "רוק עצמאות"). לעולם לא אשכח איך יצאתי משם עם חבלות
, כמה שדרכו עליי, דחפו לי מרפקים בצלעות, עשו עליי פוגו...
ואני. אני לא בן אדם גדול. סבלתי הכל. הכל
זה היה נוראי. עד שיצאתי משם.. סיוט.

לעניין פוגו-

פוגו זה דבר עננננק שמקדם אותך לשורות הראשונות אם אתה יודע להפיק ממנו את המיטב תראי, זה די ברור שההופעות של היהודים הן פוגו המוני שכזה היית צריכה להכין את עצמך מראש- לא להידחף פנימה או לנעול נעלי ספורט ולקפוץ עם כולם על כולם. כשאת בתוך זה זה ע-נ-ק

זה לא ענק. לא ענק בכלל. ../images/Emo68.gif

הייתי מקדימה. כי אני גמדה ולא רואה כלום מאחורה. הייתי מאוד מקדימה, בין מלא אנשים ענקיים מזיעים ומסריחים. הייתה הופעה נחמדת של לא זוכרת מי ופתאום נכנסו היהודים האלה. זה היה נוראי. ולא רק ביהודים היה פוגו. עזבי. היה גם לפני!!!!! כמה מכות חטפתי!! אין מיטב בדבר החולני הזה זה מוות
אבל מה ´כפת לי לפעמים פוגו זה נעים אבל לא עם אנשים מזיעים שאתה לא מכיר ובאסה לך

Superunknown1

New member
פוגו. זה המהות של ההופעה.

היהודים בלי פוגואים זה כמו הופעה של אביב גפן בלי להדליק נר ולהחזיק אותו למעלה, כמו ילקוט בלי ספר, כמו דיסק בלי עטיפה [
] אם אתה יודע באמת להשתלב בתוכו, זה טוב. אם לא- חבל לך על הזמן. ולשבירים שפה- אני לא ממליץ לכת לשורות האמצעיות. אם אתם רוצים לראות טוב את ההופעה תלכו לשורות הממש ממש ראשונות. שם לא ממש קופצים. או מאחורה. שם עומדים אנשים ברווחים של קילומטרים. באמצע מסוכן.

GD4EVeR

New member
"היהודים"

התאוריה שלך מוטעית, לדעתי; ולראיה - אני. בתחילת דרכם, יחסית, של היהודים - אבל שהם היו כבר די מפורסמים - כמעט ולא ידעתי מי הם ומה הם. במועדונים, באותה תקופה - תמיד היו משמיעים לפחות פעם אחת את ´אלה´; תמיד שמחתי מאוד כשהשמיעו את השיר הזה ונורא אהבתי אותו (וממשיך, מן הסתם). בהתחלה, בכלל לא ידעתי שזה של "היהודים". אח"כ התחילו גם להשמיע את "עוד ארון אחד" הרבה, וכששמעתי את "גניבה" - בכלל התחלתי להתעניין בהם ודי לאהוב את השירים שלהם. המוזיקה של שלושת השירים שהזכרתי היא טובה בהרבה - מהרבה מאוד שירי רוק לועזיים שאני מכיר - באמת! זה פשוט כיף לשמוע אותם ולשיר אותם (ובטח גם לנגן אותם!) - והיחס שלי לשירים האלה לא נובע משום "היגררות" או "תסמונת-עדר" כמו שכתבת בהודעה שלך, ואני די בטוח שככה זה גם אצל כמעט כל האנשים שאוהבים אותם. ואגב, גם על איכות השירה של הסולן והסולנית שלהם אין הרבה מה להתווכח. אורית, הזמרת, הוגדרה כבר פעם, נדמה לי, ובצדק - זמרת הג´ז הטובה ביותר בארץ. וחוץ מזה, יש ל"היהודים" גם צד פחות רועש; כדי לשמוע שיר שמראה טוב את שתי הטענות האחרונות שלי (על השירה ועל הצד הפחות רועש) - האזיני לשיר: "קח אותי", שאורית שרה את כולו ובו אפשר לשמוע את היכולת הווקאלית שלה. עוד שיר שקט אחר ויפהפה שלהם (שהפעם אפשר לשמוע בו את איכות השירה של תום) - "לא קל". אנא האזיני לשני השירים האלה לפחות פעם אחת, לפני תגובתך...

GD4EVeR

New member
ו... רק רציתי להוסיף ש...

יש כמה שירים של "היהודים" שאני לא אוהב ושהרבה אנשים כן אוהבים - ביניהם: "ג´קי" ו"סמי חופשי"...

תאמין לי ששמעתי. ../images/Emo68.gif

ואני עדיין ממשיכה לטעון כך. ואולי ה"תאוריה" שלי (שזו אפילו לא תאוריה
) לא נכונה לגביך, אבל לגבי אלפי אנשים אחרים זה כן נכון...

Superunknown1

New member
הקול של אורית באמת מדהים.

שלא תבינו אותי לא נכון- אני חולה על היהודים. מבחינת רוק ישראלי הם הלהקה האהובה עליי. הם אפילו יקבלו מקום מכובד ברשימת 20 הלהקות שאני הכי אוהב. אבל.. הליריקיה דפוקה. זה הכל. np: היהודים- מחפש תשובה.

זה אבל ממש לא בסדר...

אינפקציה היא הלהקה היחידה בארץ שכותבת נונסנס עם משמעות, אם אתם חושבים ש´רשת מסעדות דגים´ חסר משמעות אז לא הבנתם את השיר- אניפקציה משתמשים בצורה גאונית בה הלירקס משרת את הלחן ולא להפך- יש כ"כ הרבה דאבל מינניג והומור במוזיקה שלהם שעדיף לא להשוות אותם למשהו אחר. היהודים לא עושה לי את זה- סתם חבורה של מתלהבים שבזכות יכולת ונוכחות על הבמה הגיעו למה שהם היום(לפעמים גם זה טוב) לא אוהב ת´לחן לאאוהב ת´מלודיה לא אוהב ת´הרמוניה לא אוהב ת´מילים, לא אוהב ת´טכניקה לא אוהב ת´רגש לא אוהב ת´קולות לא אוהב ת´פרצוף שלהם לא אוהב ת´ריפים לא אוהב ת´מעברים לא אוהב ת´הופעות לא אוהב ת´אלבומים-לא. ציון-1 (וזה רק בגלל שהם עשו עבודה טובה בצבירת קהל)

למעלה