היי חברים אני רוצה להציג את עצמי

פלאשבאק

New member
היי חברים אני רוצה להציג את עצמי

אהלן לכולם, אני פלאשבאק (השם האמיתי שמור במערכת) סתם קוראים לי ערן אני ממודיעין. אני בן 35 נשוי ואבא לשני ילדים מקסימים בן ובת הבן בגיל 11 ושמו עידן,והבת בת 9 וקוראים לה שקד. עוד לא היה לנו אף פעם טרקטורון,אבל באחד הטיולים המשפחתיים שלנו,נתקלנו בקבוצה של רוכבים ואז נדלקתי על הרעיון שאם כבר לטייל אז למה לו בעצם עם טרק', נכון ? חברה ? אז בשביל הכרות ראשונית יש לי כמה שאלות חלקן שאלות די טובות וקשות , וחלקן שאלות פשוטות........ ואם מישהו כבר מספיק "משופשף" ובטוח שיש כמה כאלה, אז אשמח לשמוע ייעוץ תודה מראש !!! א. כשמגיעים לנקודת מפגש זה בד"כ עם הטרק' על ניגרר או רכובים ? ב.הטיולים הארוכים ארוכים כמו אילת , קציעות וכו' נפרסים על פני כמה ימים, וכוללים לינת שטח ? ג.האם יש מישהו בעל סמכות (מורה דרך) שאפשר לסמוך עליו...חילוצים תיקונים וקדומה ? ד.הטיולים מן הסתם מתאימים יותר לרכיבה בעונות המעבר אביב/סתיו ? ה.כמה עולה ביטוח לטרק' ? ו.עפ"י החוק באיזה גיל אמור להיות הנוסע השני (חוץ מהנהג כמובן) ? או שאין הגבלה ? בקיצור אשמח לשמוע יש לי עוד המון שאלות אבל נשאיר משהו למפגשים........ תודה שלכם סוס רוכב !

פלאשבאק

New member
עוד שאלה.......

כדאי לקנות טרק' חדש מעופר-אבניר ? אני נותן מקדמה והשאר ב-36 תשלומים?

ATV GIRL

New member
היי ערן../images/Emo13.gif

קודם כל ברוך הבא, הילדים שלך בגילים של האחים שלי: אחי רועי בן 11 ואחותי נטע בת 9...אם תצטרף לטיולים זה יוכל להיות נחמד. נדלקת על רעיון מעולה, טרקטורון זה אחלה דבר! אז ככה, אני אענה לך על השאלות הבסיסיות שאני יודעת לענות עליהן ב100%, ומה שאני לא בטוחה חבר אחר בפורום בטח יענה (הימור שלי- חיים כחלון..): א. מגיעים לנקודת המפגש, במקרה שלנו: תחנת הדלק "מנטה" במגשימים, כל אחד לפי המקום שהוא גר בו. מי שגר רחוק וללא מעבר אפשרי דרך השטח, מגיע עם עגלה, ומי שגר קרוב ויש לו אפשרות להגיע דרך השטח- עוד יותר טוב, והוא מגיע רכוב (כמונו למשל =]). ב. הטיולים הארוכים מאוד, למשל לאילת או קציעות, כוללים לינה. אנחנו בדר"כ לא ישנים בשטח. מה לא ספגנו מספיק שטח בנסיעה?! אבל אנחנו מכירים מקום טוב ולא יקר לישון בו כמעט בכל איזור בארץ. ג. בטיולים שהיו לאילת נעזרנו במדריכים, אבל כנראה שבטיולים הבאים לא רצטרך מדריך כי רכשנו GPS שטח מתקדם. אבל בכל מקרה בטיולים ארוכים עם לינה, מלווה אותנו אוטו מלווה לכל מקרה של תקלה. ובטיולים קצרים באיזור תמיד אפשר לתקן פנצ'ר בדרך ובמקרה הכי גרוע: לחזור הבייתה עם הטרקטרוון ולבוא לחלץ עם עגלה. ד. הטיולים לא מתאימים במיוחד לעונה מסוימת. זה תלוי רק בך. אני למשל אוהבת קיץ אבל חיים כחלון יוצא מהבית רק בחורף. תלוי בך. ה. לגבי מחיר ביטוח אני לא בטוחה אז לא אבלבל אותך. ו.הרכבה מותרת רק אם יש לך טרקטורון דו-מושבי שכתוב ברשיון שלו שמותר להרכיב. אני מניחה שזה מה שתרכוש כי בטח תרצה לנסוע עם הילדים. לא ידוע לי על הגבלת גיל למורכב. מקווים לראות אותך ב"מנטה", ליאור.

kachlon haim

New member
ענתה לך ,,

אם לא מספיק תשובות תשאל נענה על הכל .. אם תרצה בטלפון אפשרי גם ..

kachlon haim

New member
שאלה של יכולת ..

לכלי חדש יש יתרונות ברורים .. בנושא תשלומים , לעיתים עד שתסיים את 36 התשלומים שמציעים היבואנים השונים הכלי יהיה שווה פחות מהחוב...

סמגד1

New member
השלמת תשובות לפלאשבאק

תשובה אחת שלא ענו לך: ביטוח עולה- 5200 ש"ח בנוסף ולמרות שענו לך טרקטורון מומלץ זה הבומברדיה לסוגיו אתה צריך לחפש כלי אמין שמתאים להרכבה לילדים גם אנחנו מרכיבים ילדים (רק לפי החוק) גם בסכום שציינת ניתן למצוא תגיע ביום שבת בשעה 10:30 למנטה בכניסה למושב מגשימים תכיר את החבורה חברה נהדרים ואז נתקדם. חוץ מיזה אנחנו עושים יבוא של טרקטורונים מחול במחירים מוזלים ביותר

למעלה