המצעד הלועזי השנתי 2008 של רדיוס 100FM

המצעד הלועזי השנתי 2008 של רדיוס 100FM

יצא לדרך, כנסו,הצביעו,השפיעו וגם תקבלו פרסים לא רעים בכלל אוהבים את מיקה ? בואו תראו לנו כמה !!

lollipop161

New member
יאיי יאללה כולם להצביע!!!

ולא לשכוח גם את גלגל"צ מי שעוד לא הספיק.....

lollipop161

New member
../images/Emo207.gifראיתי את כל הדיוידי../images/Emo151.gif

ואני רוצה להגיד לכם................. לא נורמלי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מדהיייייייייייייםםםם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לא מהעולם הזה!!!!!!!!!!!! וואיייייייייייייייייייי.... יש קטע שמרוב שהוא שמח הוא צוחק ומשפשף כזה את העיניים כמו ילד קטןן איזה חמווודדד למות!! הבחור הזה באנרגיות מטורפוווווותתת ואיזה קולללל כולכם חייבים לקנות!! זוהי משימת חייכם!!!!! הכל כ"כ יפה ומושקע.......... הייתי חייבת לפרוק... חח

A m 0 s

New member
ועדיין לא קניתי... פשש שנים לא הייתי בחנות

תקליטים - כמעט חודש.. שיא חדש שלי אני חושב!! נו כבר אני חייב לקנות את זה!!

A m 0 s

New member
יאאאא../images/Emo99.gif

אין דברים כאלה!! - פשוט השקעה עצומה (אז המילה "פשוט" ממש לא מתאימה!!
) תפאורה, רקדנים ועוד ים דברים!! מדהים!! - - - אם לא הייתי עייף הייתי ממשיך לבונוסים ולסרט הדוקומנטרי; אבל פעם אחרת... והרגרייס קלי בצרפתית
אין; זה מדהים!! - שווה את ה80 ש"ח!!

lollipop161

New member
בהחלט שווה

אתמול ראיתי הכל עוד פעם עם חברה שלי... כמה רקדנו, שרנו חח איזה כיףף הרגשתי כאילו אני בהופעה! שמת לב שברינג רינג הוא פתאום מתפקע מצחוק ומחזיק במכנסיים כל הזמן? חח ובסוף השיר הוא אומר "מכיר את הדבר הזה שאתה מתעורר מסיוט שבו מליוני אנשים ראו אותם עירום? גבירותיי ורבותיי, המכנסיים שלי נקרעו. אבל לא אכפת לי, אני ממשיך." חחחחחח וואי איזה חמוד... בטח סידרו לו אותם או משהו למרות שאי אפשר היה להבחין...... ובאמת גרייס קלי בצרפתית ממש ממש יפההה!!!

lollipop161

New member
אה ועוד משהו..

בדוקומנטרי הוא אומר שהממשלה הסינית לא הרשתה שימוש בדרקון הזה שהם הביאו ללאב טודיי, אז החליפו אותו במשהו אחר...עדיין דרקון.. תראה את הדוקומנטרי! זה אדירר

למעלה