הסרת שיער ופוליציסטיות

הסרת שיער ופוליציסטיות

שלום,
אני פוליציסטית, בת 27. סובלת מאד מכל התסמינים של ה-PCO ובעיקר משיעור יתר בכל הגוף, הידיים, הפנים (ממש מרגישה כמו איש זאב).
בעבר טופלתי באמריקן לייזר ללא שוב הטבה לטווח הרחוק, המצב ממש חמור- אני מגלחת עם סכין את הפנים בבוקר, ב- 15:00 כבר רואים שיער בחלק מהמקומות (צוואר וסנטר בעיקר), וכדי לרדת לגינה עם הבת שלי אחה"צ אני צריכה לעבור קודם בבית ולגלח שוב, כמובן עם כמויות מייק אפ מעל

נמאס לי.
זה פשוט לא חיים ...

רציתי לשאול- האם יש שיטה כלשהיא שכן נמצאה יעילה? האם יש מה לעשות???
אני במשקל תקין כיום, ההורמונים מאוזנים, יש ביוץ סדיר.. והשיעור- לא פוחת בכלל!

פוליציסטית

שלום רב לך
אני מבינה מאד את האתגר אתו את מתמודדת.האם המחזור שלך סדיר ואת מטופלת מבחינה הורמונאלית?
גם אם את מאוזנת או לא מאוזנת מבחינה הורמונאלית יש טפול בהחלט מתאים שיכול לעזור לך לחיות בשקט ושלווה וכמובן אני ממליצה
להפסיק מייד להתגלח בעיקר באיזורי שיער פלומתיים שיכולים להחמיר את המצב הן מבחינת כמות השיער ועוביו

גילי נוי

תודה גלי, אך

אשמח לפירוט נוסף
היום המחזור סדיר, אחרי דיאטה משמעותית.
מהו הטיפול שיכול לעזור לי שעליו את מדברת?
ההמלצה להפסיק להתגלח אינה רלוונטית לצערי הרב, כיוון שמשמעותה באופן מאד ברור היא שלא אוכל לצאת מהבית בכלל

בעיה פוליציסטית

ערב טוב לך
כפי שציינתי לפני יומיים שאכן ניתן לטפל גם בבעיות הורמונאליות גם בכמויות שיער וכן בכל הגוף
בצורה מבטיחה יעילה ומוחלטת כך שתוכלי לשכוח מהבעיה בכלל אך צריך לקבל החלטה ולהיות מחויבת
לתהליך.בהחלט יש פתרון מושלם
גילי

פתרון לבעייה הורמונלית עם שחלה פוליציסטית

שלום לך,

לעניות דעתי , מכיוון שהבעיה הורמנלית ישנן שיטות שעלולות להצמיח את השיער כעבור חודשים או מס שנים
ואף להחמיר את המצב.
אני מציעה לך לטפל אך ורק בשיטת האפילציה המתקדמת,
כי רק באפילציה הטיפול נעשה מהשורש והשערה לא תצמח מטיפול לטיפול.

גילי נוי

מבצעים

אצלנו בחברת פה לאוזן אנחנו מביאים לכם את המבצעים הכי משתלמים להסרת שיער .
אנחנו עובדים עם מכון care סניפים : תלאביב - ירושלים - חיפה - ראשון לציון - באר שבע - רעננה - נתניה - קריות - אשדוד - מודיעין - חולון.
תיצרו איתי קשר ואפנה אותכם ב48 שעות הקרובות למכון הקרוב אליכם .
0543931034 יונתן סוכן פה לאוזן 24.7
אפשר סמס או וואצאפ

היי

ניסית להסיר שיער מהפנים עם שעווה קשה? לי אישית זה נותן לפחות 4 ימים חלקים לגמרי.
ואם את לא נוטלת כיום גלולות למניעת הריון או מטופלת בתרופות הורמונליות אני ממליצה ללכת לנטורופת. יש צמחי מרפא טבעיים שיכולים לעזור למצב ונטורופת יוכל לרשום לך פורמולה אישית לפי המצב שלך.

האם שמעת על אפילפרי?

שלום קוניםדירה
ניתן להשתמש בתכשיר שנקרא אפילפרי.
אנו מכירים תוצאות טובות של הפחתת השיער והאטת צמיחתו גם אצל נשים עם בעיה זהה לשלך.
אמנם התהליך ארוך ומתמשך יותר אך לפי התיאור שלך כל האטה בצמיחת השיער והפחתת צמיחתו תהיה מבורכת.
ערכת הטיפול של אפילפרי הינה חלק ממערכת טיפול קוסמטית שלמה אשר מעכבת ומפחיתה את צמיחת השיער על הפנים והגוף ללא מגבלות צבע שיער או צבע עור !!!
הטיפול מתבצע אצל קוסמטיקאיות בלבד בכל רחבי הארץ כאשר התהליך כולל הסרת שיער בשעווה ולאחר מכן טיפול עם התכשיר.
התכשיר שלנו מיוצא למדינות רבות בעולם ויש לו תוצאות מוכחות ובדוקות.
אשמח לענות על כל שאלה כאן בפורום או בהודעה פרטית
מידע נוסף ניתן לקרוא גם באתר שלנו www.epilfree.co.il

למעלה