הצבענו?

הצבענו?

אם לא - למה לא?
אם כן - מה התקוות לשלטון החדש?

אני אישית הצבעתי על הבוקר, וזו הייתה הפעם הראשונה עבורי שהצבעתי. (בבחירות הקודמות לא הרגשתי טוב מספיק כדי לנסוע חצי מדינה...)
היה קצת anti-climactic - לא יודעת למה, ציפיתי להרגיש משהו - אבל אני שמחה שעשיתי את זה.
אני מאוד, מאוד מקווה שהשלטון הבא יהיה כזה שיתמוך בזכות שלנו לחיות את חיינו באותה החירות שיש לאנשים ה"נורמטיביים".
בהצלחה לנו?

schlomitsmile

Member
מנהל

התחלנו את היום בטיולון קצר עם הילד והכלבה,
לגבעה עם פרחים ועצים ונוף מקסים

&nbsp
עוד מעט נצא להצביע

אני מאלה שתמיד הולכים להצביע- זה החינוך מהבית

אחד מזכרונות הילדות המתוקים והראשונים שלי,
הוא שאני יושבת על הכתפיים של אבא בהפגנת אחד במאי
(זה כבר מרמז לכם גם על כיוון ההצבעה שלי
)

טאסנים1

New member
איזה יופי שהצבעת!

כמו שולמית, זה החינוך שקיבלתי בבית.
עדיין לא הצבעתי. אבל זה בהחלט יעשה.

sarne

New member
אני אף פעם לא הצבעתי.

ולא מתכוון להתחיל. מבחינתי זה עוד סוג של השתתפות בחברה שאולי טוב בשביל אחרים, אבל לא בשבילי.

אני מנסה לא לחשוב על זה בכלל. אני ראיתי לפני כמה ימים תשדירי בחירות, סתם מתוך מאזוכיזם אולי, אבל זה היה מטומטם מדי, בדרך שאפילו לא הייתה מעניינת, לא משעשעת, ולא כל דבר אחר חוץ מריקני ועלוב, וזול, וכנראה גם שקוף, ומדכא, וכל מיני תאורים אחרים שאפשר להפעיל על העולם בכלל, זה שאנשים יצרו לעצמם ותמיד נראה שהם לא שמים לב. ולפוליטיקה באופן כללי יש אותה השפעה עליי, גם כשהיא פחות -- טהורה, אני אגיד -- מזו של התעמולה. והיא תמיד מזכירה לי את הכל, אבל בעיקר כמה אני לא מבין את האנשים שכן מרגישים שהם כן חלק מזה.

אבל אני אראה את הכדורגל היום וזה אולי יהיה נחמד.

apocalipto

New member
הצבעתי

לקח רק 5 דקות, זה הפתיע אותי
אני פסימי לגבי העתיד.
אם הייתי מיליארדר הייתי תומך בפרויקט ונוס. זה הפתרון לעולם בעיני.

פתאום אחרי שהצבעתי נזכרתי שלא בדקתי את אחורי הפתק.. אני מקווה שלא קשקשו משהו מאחורה.
זכור לי שהיו מקרים שגילו דברים כאלה בקלפיות.

schlomitsmile

Member
מנהל
מה שקורה כאן משפיע על כולם, גם על החתולים

אלא שהם לא יודעים את זה
וגם אין להם זכות בחירה.
אנשים יכולים להדחיק את זה
כי זה באמת מבאס...

למעלה