הצעה חדשה

roi251

New member
הצעה חדשה

שלום מה נשמע? יש לי רעיון בטוח שהוא כבר בוצע למה שאל באחד הארגונים שעוזרים לליקויי ראייה ועיוורים לפתוח חוג של אומנות לחימה כמה קראטה או גודו או קונג פו? 2 לא כדאי אולי לבקש מפורום תכנות בתפוז שיבנו תוכנה חינמית להגדלת מסך? תודה להתראות

אהלן רועי,

לילה טוב קודם כל. לגבי אמנויות לחימה לעיוורים, כיוון שראיתי את הסרט על הלוחם העיוור אני מניח שזה אפשרי, ונדמה לי שלא צריך חוג מיוחד לעיוורים אלא שכל עיוור יכול להתאמן בחוג ליד הבית, יחד עם תלמידים רואים. לגבי תכנה להגדלת מסך - אין שום בעיה, התכנה קיימת והיא חינמית, ואם תבדוק בקישורים של הפורום תמצא איפה להוריד אותה. ותודה. נתת לי הזדמנות להגיד שוב שהפורום בכל זאת עוזר במשהו...

roi251

New member
שאלות לאבא של נעם

אין על מה מה שלומך? 1 לא מצאתי את תוכנת הגדלה שדברתי עלייה 2 איזה סרט מדובר? 3 אולי כדאי להעלות לפה אנשים שיעזורו כמו מתכנתים ליקוי ראייה ,רופאים,אנשים בעלי מוגבלות שהגיעו להישגים תודה להתראות

בבקשה:

תוכנת זכוכית מגדלת - בהצלחה בהתקנה. זה מאוד פשוט. אחרי שתתקין ספר לי איך ואם בכלל זה עוזר לך. הסרט - זטואיצי, סרט יפני שמספר על סמוראי עיוור. לגבי אנשי מקצוע - גם אני מקווה שלאט לאט יגיעו לכאן יותר משתתפים, והפורום יגדל, ויהיו בו הרבה אנשי מקצוע. בינתיים אין לי כאלה בכיס שאני יכול להעלות אותם לכאן...

rnisser

New member
חוג אמנויות לחימה

שלום לכולם, שמי ראובן ניסר ואני חבר הנהלה באופק לילדינו. אם לא שמעתם עלינו, אז מדובר על ארגון ההורים לילדים עיוורים וכבדי ראיה. אנו מחפשים כל הזמן פעילויות חדשות ברמה מחוזית ו/או ארצית לילדים והורים. במידה ויש הורה שמוכן לקחת על עצמו את ארגון החוג נשמח לתמוך בו. בכלל, כל יוזמה ברוכה וניתן לקבל עזרה מאיתנו. ראובן ניסר אופק לילדינו

שלום ראובן, ברוך הבא.

האתר של אופק לילדינו נמצא ברשימת הקישורים שלנו כבר זמן מה. בינתיים, עד שייפתח חוג לאומנויות לחימה לילדים, בוא ננסה לעשות עוד משהו: אני משוכנע שחלק לא קטן מהילדים ובני הנוער העיוורים וכבדי הראיה משתמשים במחשב וגולשים באינטרנט. למה שלא תנסו להפוך את הפורום למקום מפגש עבורם? נסה לבדוק איך אנחנו מזמינים את כולם להשתתף כאן בפורום, ואני משוכנע שכל מי שיתחיל, ייתפס לזה וימשיך. זה קורה בפורומים אחרים, אין סיבה שלא יקרה כאן. כמובן, גם הורים של ילדים ובני נוער כאלה יכולים למצוא כאן מקום נוח להחלפת מידה ודעות.

rnisser

New member
כבר יש

פורום כזה של נוער יחד כבר קיים במט"ח. כמו כן קיימים פורומי הורים באתר אוםק לילדינו. עיני אינה צרה בכם ולדעתי כל מקום החלפת מידע הוא מבורך, הכנסתי את הפורום שלכם ל:RSS כך שאוכל לענות על שאלות גם כאן. אני קורא לכל ההורים להתארגן וליזום פעילויות לילדים ו/או להורים. אתם מוזמנים לפנות לאופק לילדינו לגבי כל עזרה הדרושה לכם להתארגנות.

למעלה