התייעצות לגבי קבלת הגרין קראד הקבוע

LadyShnu

New member
התייעצות לגבי קבלת הגרין קראד הקבוע

שלום, רציתי ללדעת אם אולי תוכלו לעזור לי, הגעתי לארהב על ויזת סטודנט, ויצאתי עם בעלי האמריקאי שנתיים לפני שהתחתנו (בנובמבר), הגשנו בקשה לגרין קראד בשבילי בפברואר. תהליך קבלת ויזת העבודה והגרין קראד נתקע בגלל הוירוס, לכן עדיין לא יצא לי לקבל את ויזת העבודה או הזימון לראיון.. בנתיים, המצב בני ולבין בעלי התדרדר מאוד מאז הוירוס, כל מה שהוא עושה זה לשתות כל היום, ולהתנהג אלי ממש לא יפה כשהוא שותה, אני לא חושבת שאוכל להמשיך ככה לעוד כמה שנים. החלטנו להתחתן מאהבה, ולא בשביל הגרין קראד, יצא לנו לטייל המון ויש לנו המון הוכחות שהקשר הוא אמיתי. מה שרציתי לדעת אם במידה ונתגרש לפני שאקבל את הגרין קראד הקבוע האם עדיין יהיה סיכוי לקבל אותו או שבעצם אצטרך לעזוב את ארהב לאחר סיום הגרין קראד הזמני? תודה רבה על העזרה

Boston Guy

New member
מה הסטטוס שלך כרגע בארצות הברית?

את כותבת שהגעת לארה"ב לפני שנתיים על ויזת סטודנט. האם את עדיין לומדת? האם ויזת הסטודנט שלך עדיין בתוקף? אם את כבר לא לומדת - מתי פג אישור השהייה החוקי שלך בארה"ב? אם אני מבין נכון את השתלשלות העניינים - לא קיבלת נכון לכרגע גרין קארד משום סוג - לא גרין קארד קבוע ולא גרין קארד זמני. את כותבת שהגשתם את הבקשה בפברואר - ושעדיין לא היה לך ראיון. כלומר - אין לך כרגע גם גרין קארד זמני, ולא ברור אם בכלל תקבלי גרין קארד זמני. מה שאני מנסה לברר כרגע זה האם יש לך כרגע סטטוס שהייה חוקי בארצות הברית, כי התשובה הנכונה לשאלות שלך תלוייה בנתון הזה.

למעלה