התמונה

shimonfu

New member
התמונה

בצער רב נוככתי לראות שאין ברשותי תמונות בגודל המאושר להוספה 250KB,במידה ואצלם נוספות ברזולציה יותר נמוכה אוסיף בהזדמנות,להשתמע

lego man

New member
אז מה הבעיה קווץ את התמונה

לא חסרים תוכנות לקיווץ תמונות כמו super jpg אז קח את התמונה וקווץ אותה. זה מה שאני תמיד עושה כי אין לי תמונות עד 250K אני יוצר אותן.

lego man

New member
לא יודע מי בנה...

אך הוא/היא עשו את זה גם ב MLCad כך שיש לי הוראות בניה של זה. קבל עוד משהו מעניין

alba19

New member
אתה יכול לשלוח לי את ההוראות?

לא שאני יכול לבנות דבר כזה (הלוואי) אבל סתם מסקרנות אני אשמח ואני מכיר את התמונה הזו

lego man

New member
אם יש לך MLCad אז שלח לי את...

האימייל שלך ואשלך לך את הקובץ הוא 700K בערך

tlingit

New member
../images/Emo101.gif לא להתייאש יש כמה פתרונות

הנה כמה דרכים אפשריות איך להקטין קובץ של תמונה כדי להעלות אותו לפורום ולגלריות בחלונות XP : הגיעו לתיקייה של התמונה הדרושה הציבו את העכבר מעל התמונה לחצו על הכפתור הימני יופיע חלון אפשרויות שבו צריך לבחור את האפשרות "פתח בעזרת", ואז בחלון נוסף שייפתח לבחור באפשרות microsoft photo manager לאחר שנפתחה התמונה בעזרת microsoft office picture manager לחצו על הצלמית "עריכת תמונות" בתפריט העליון, נפתחת חלונית משימות משמאל בחלונית זו לחצו על האפשרות "דחוס תמונות" הקליקי בעיגול הלבן שליד "דפי אינטרנט" ואח"כ על אישור שמרו את התמונה בשם חדש: דרך "קובץ" ואז "שמירה בשם" בסרגל הכלים המילולי העליון. בעזרת תוכנת צייר: לחצו על כפתור התחל
תכנות
עזרים
צייר לפתוח את התמונה הרצויה ללחוץ בו זמנית על שני המקשים CTRL+W לבחור את הכווץ הרצוי ולא לשכוח כמובן לשמור זאת! בפוטושופ (למי שיש): הולכים ל"קובץ" שנמצא בסרגל הכלים העליון מצד שמאל ובוחרים שם "save for web " נפתח חלון שבצידו הימני התחתון בוחרים image size מורידים את כמות (מס') הפיקסלים לוחצים על aply בצד שמאל מתחת לתמונה אפשר לראות שמשקל הקובץ קטן מקווה שאחת הדרכים תעזור

למעלה