התפקדות חודש פברואר

• פותח הנושא RTur
  • פורסם בתאריך

RTur

New member
התפקדות חודש פברואר

חברים, חודש חדש התחיל. חברי הפורום להתפקד! שם: גיל: מקום מגורים: איך עבר חודש ינואר? למה אתם מחכים בחודש פברואר?

HanAn189

New member
חננדרו.

שם: חנן. גיל: 18. מקום מגורים: שפלה. איך עבר חודש ינואר? לא רע, חודש יומולדת, 2 ימי הולדת של חברים טובים (אחד חגגנו ביאכטה), בגרות חורף בהיסטוריה, הסתיימה מחצית! למה אתם מחכים בחודש פברואר? שיהיה חודש יעיל, בלי נמרחות בלימודים
מהיאכטה

LALSH

New member

אוהבת אותך !!
ואת התמונה היפה שלך..
שיהיה לך חודש פברואר קליל ויעיל.. עם המון המון חוויות טובות.. ^_^

LALSH

New member
LIEL Is In De House

שם: ליאל. גיל: 18 !! כבוד !!
מקום מגורים: לוד. איך עבר חודש ינואר? החודש חגגתי 18 חורפים מדהימים !! וגם שנים מחבריי הטובים חגגו 18.. חודש של חגיגות..
קיבלתי מתנות מדהימות... עם מלא מלא אהבה !!
עברתי בגרות חורף בהיסטוריה ובמתמטיקה !!
בשבוע האחרון - החלטתי להתנזר מ-שוקולד.. אני הכי מכורה בעולם לשוקולד, ומנסיבות כאלה ואחרות, אני הצלחתי שבוע (עד כה) להתנזר משוקולד
למה אתם מחכים בחודש פברואר? עוד מעט תעודות.. כן, אני מחכה לזה בקוצר רוח ! חוצמזה, אני מקווה שיהיה חודש זורם עם מלא חוויות לספר עליהם בהתפקדות של החודש הבא..
מצרפת תמונה שלי ושל אהובי, בקפה-קפה, ת"א ♥♥♥♥♥♥♥♥

RTur

New member
מתפקד!

שם: ארתור גיל: 23 מקום מגורים: באר שבע איך עבר חודש ינואר? קרררר שונא שונא שונא שונא חורףףף למה אתם מחכים בחודש פברואר? אוהו יש לי חודש מטורף עם הרבה דברים שקורים רק שאני לא ממש יכול לדבר עליהם
(זה קשור לפרוייקט הזה שלי שאני בינתיים לא מדבר עליו יותר מדי)

asaf105

New member
פברואר

שם: אסף גיל: 17 מקום מגורים: קריות איך עבר חודש ינואר? סיוט נוראי, חודש מגעיל, מליון מבחנים ובגרויות ואני בשוק שהוא עבר כבר
למה אתם מחכים בחודש פברואר? למסע השנתי של י"ב

למעלה