התפקדות!!

Anwanis

New member
גם אני חדשה

וצופה קבועה בסדרה כבר מהפרק הראשון....
שם- עדי גיל- 21 דמות אהובה מהסדרה- אני הכי אוהבת את ריד.... חנונים תמיד עשו לי את זה
. למרות שאני גם מאוד אוהבת את גדעון. תמונה אהובה- אין לי מהסדרה, בינתיים. פרק אהוב מהסדרה- ללא ספק, הפרק הכפול שריד נחטף ע"י מפוצל-האישיות (שודר לא מזמן). חשבתי על הפרק הזה המון זמן אח"כ.

LeRanch

New member
מתפקד../images/Emo9.gif

שם:אורָן
תמונה אהובה:אין ליXD פרק אהוב מהסדרה:הפרק עם 3 הבנות שנחטפו והיו צריכות להחליט מי מהן תמות. פרק כ"כ עצוב

Erezh21

New member
מתפקד!

שם: ארז גיל: 16.5 דמות אהובה: ג'יי ג'יי פרק אהוב: וואלה לא זוכר, כל הפרקים היו מעולים, וגם אם יש אחד ספציפי אני לא זוכר אותו.

Dark Storm

New member
ברכות על הפורום החדש!../images/Emo140.gif

אכן סדרה מעולה, הגיע הזמן שיהיה לה פורום
שם - גיל גיל - 24 דמות אהובה - ג'יי ג'יי. פרק - הפרק שאל יורה באנס, שחכתי איזה מס' פרק זה.

4hilla4

New member
אוו.. זה נראה לי-

פרק 5 כי בפרק 6 היא עוזבת בגלל שהיא ירתה בו. אבל מסכנה- אני זוכרת את הפלאשבקים שהיו לה בבית.. מה זה נבהלתי!

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifהלוווווווו../images/Emo70.gif

שם - גלי גיל - 20 דמות - גרסייה תמונה - כרגע אין... פרק - אין משהו ספציפי......

נעה666

New member
עונה!

שם- נעה גיל- 14 דמות אהובה מהסדרה- ריד (ברור!
) תמונה אהובה- אין פרק אהוב מהסדרה- הראשון שראיתי.... ההוא שיש פסיכולוג משפחות שחוטף את המשפחות שהוא מטפל בהן ומתנהג כמו האבא ואז רוצח את כולם.....

Blu Min

New member
../images/Emo27.gif

שם- אילנה גיל- כמעט 18 דמות אהובה מהסדרה- ריד וגרסייה תמונה אהובה- אין פרק אהוב מהסדרה- פרק מסוים בעונה הראשונה, אני לא זוכת את מס' הפרק משהו על רוצח שמתעלל בקורבנות ..ואז הוצנר אומר לרוצח אחרי שהם תפסו אותו ,שחלק מילדים מוכים גדלים לרוצחים וחלק מהם לאלו שתופסים אותם .

4hilla4

New member
משפט חזק

מדהים. המשפט הזהז היה כל כך... אני לא יודעת איך להסביר את זה אני כמעט בכיתי ששמעתי אותו

WatchMeWatchYou

New member
גמני ../images/Emo9.gif

שם- שירן גיל- 21 דמות אהובה מהסדרה- ריד, מורגן וגרסייה תמונה אהובה- אממ.. אין לי פרק אהוב מהסדרה- וואי, קשה לבחור כולם מדהימים.. נראלי הפרקים כשחטפו את ריד הודגש באמצעות מדגישומטיק

0Disney Girl0

New member
../images/Emo3.gifחדשה ומתפקדת.

וואו הפורום ממש פעיל והוא רק בן שבוע
שם- רותם גיל- 16 דמות אהובה מהסדרה- אהמ..קשה להחליט בכל אחד יש משהו שאני אוהבת אבל הכי את ג'יג'י
תמונה אהובה-אין לי ממש על המחשב
פרק אהוב מהסדרה-כולם ממש טובים אני לא מצליחה להחליט..

מתפקדת

שם-דניאל גיל- 16 דמות אהובה מהסדרה- ריד^^ פרק אהוב מהסדרה-2 הפרקים שריד נחטף.

Dark and Twisty

New member
חדשה../images/Emo3.gif

שם-רוני גיל-עולה לט'
דמות אהובה מהסדרה-ריד
תמונה אהובה-אין פרק אהוב מהסדרה-הפרק האחרון של העונה הראשונה, והפרק עם הדוגמנית וריד מהעונה הראשונה

adida33

New member
מתפקדת../images/Emo6.gif (אני חדשה../images/Emo3.gif)

שם- עדי גיל- 14 וחצי דמות אהובה מהסדרה- ריד!!!!!!!
וג'יי ג'יי תמונה אהובה- פרק אהוב- שחטפו את ריד, ובעונה הראשונה הפרק שהוא התנשק עם לילה
.

miyamoto

New member
יו.

שם: יותם. גיל: 17. דמות אהובה מהסדרה: גדעון. תמונה אהובה: אין. פרק אהוב מהסדרה: כאשר ישנה "חפרפרת" במטה של ה-FBI (נדמה לי), פרק נהדר...

4hilla4

New member
וואי... אני זוכרת את הפרק הזה במעורפל

אבל אני זוכרת שהוא היה טוב.. זה היה שחטפו מישהו במחסן כלשהוא ועבדו עליהם.. מישהו יכול להזכיר לי את המלכוד.. נווו.. הטוויסט הזה שלא היינו מנחשים.. נ.ב- איזה פרק זה היה??

חדשההD:

שם-עמית גיל-14 דמות אהובה מהסדרה-פעם ריד היום מורגן המסוקס תמונה אהובה- פרק אהוב מהסדרה-בעונה הקודמת היה פרק שיש מפורסמת שאנשים מתחילים למות סביבה וריד נקשר אליה ובסוף מתברר שהעוזרת שלה היא הרוצחת! מההתחלה ידעתי שזאת היא ואחותי לא האמינה לי!!!

למעלה