ורק לי לא סיפרו שיש סוף סופ....

eitanreder

New member
ורק לי לא סיפרו שיש סוף סופ....

פורום לצעירים ולמופרעים בנפשם..כמו אני. אז מזל טוב לי שעכשיו יש לי מקום להתבטות..ומזל טוב לכל מנהלי ומנהלות הפורום הצעיר והרענן הזה.

אסתי69

New member
נועההההההההה

הגננת את הבטחת לי את אמרת לי את הבטחת שתשמרי עלי ממנו שהוא לא ימצא אותי למה הוא רודף אותי לכל מקום? מה עשיתי? אחורי זה אומרים שאני מקלקלת אותו אבל ברחתי לילדים למה הוא בא? :( איתן....(לוחשת) אל תגלה להם שסיפרתי לך על הפורום }{ ברוך הבא ילד יאללה אתה בא לשחק בחול? :))

נועיק

New member
אני לא פה

וחוץ מזה - הרי הוא הגננת וחוץ מזה - את אוהבת את איתן לכי לשחק באבנים

אסתי69

New member
לא רוצה את את ואת

ורק את ורק אותך ורק איתך אני מוכנה לשחק ואת הבטחת אוף אוף איתן...........תגיד לה היא לא מסכימה לי (אתה בא לשחק כבר, כמה צריך לחכות לך שנות דור?) הוא בטח עסוק בלהרוס אוף את לא אוף אוף טוב נו (לוקחת אמטיסט לחמש אבנים יאללה את באה?)

נועיק

New member
אסתי, את מפחידה את הנוער

תרגעי תעשי לך רייקי או מדיטציה או תדליקי נרות וקטורת. ואני באה לשחק. או שניפגש ביום חמישי - גם אפשר.

אסתי69

New member
טוב נו נרגעתי

נגיד את באמת מאמינה שמכשפות מפחידות אותו מגדה? רק אחותו יכולה לו

magda

New member
הוא לא מפחד משום דבר אבל צריך...

לנסות לפחות להפחיד אותו... שיתנהג יפה . יש לך רעיון???? לשים את נועה כשומרת שלו..את בטוחה שהיא יכולה עליו.....???

אסתי69

New member
אם מישהו יכול עליו זו רק היא

אל תנסי בכלל משו אחר חבל על הזמן

magda

New member
ילד מפרע אין כאן מפני שיש כאן מכשפה

ששומרת על הפורום. אבל אם תתנהג יפה אתן לך לעלות על המאטאטא שלי. מקווה לראות אותך כאן ושתיתן לנו מהידע שלך וגם אתה מורשה לפעמים להשתולל אבל רק כשאחותך נועה בסביבה מפני שרק שאתה איתה אתה מתנהג סביר.....לא לשבור כלום ולא להתפרע..... ותודה שביקרת כאן אשמח אם תחזור המון אהבה

למעלה