זרם החיים

• פותח הנושא Moyr
  • פורסם בתאריך

Moyr

New member
זרם החיים

היי, אני חדש בפורום, לא ממש הבנתי אם אני צריך לפרסם כאן רק יצירות פסיכולוגיות או יצירות בכללי, בכל מקרה החלטתי שהגיע הזמן לפרסם את היצירות שלי ולקבל ביקולת, הן אם שלילית והן חיובית. Hope you`ll like it^^ זרם החיים זרם החיים תמיד ממשיך, את כובד העולם עלי הוא משליך. כאב ושקרים הם חלק מהמשחק, אך הזמן עובר והכישרון נשחק. מעולם לא האמנתי בכוח הכלל, הפרט היחיד מוביל את השאר שולל. גנרל אחד מוביל צבא למלחמה, וכל השאר כלים מרוסקים בלי נשמה. העולם ניזון רק מכאב ויגון, אני אישית תומך בחופש הרצון. הכלכלה מונעת בידי מלחמה, המדע מתקדם מתוך רצון לנחמה. זרם החיים תמיד ממשיך, את כובד העולם ממני אשליך. כאב ושקרים הם חלק מהמשחק, אך הזמן עבר וכאת זה נפסק. כבוד וגאווה הן מלות שרק, אין משמאות לזה ששמו נמחק. למה להקריב את ההזדמנות לחיות, אם הכבוד שלך אינו קיים, האם תחדל להיות? אנחנו חיים בטור שחקנים, אני מאמין שאתם מהאמת מתחמקים. כבלו אמת כואבת אחת אחרונה, אתם רק שלב של משחק בלי תבונה.

Meeting

New member
שלום וברכה לכולם

[גם אני חדשה] אהבתי את החריזה ואת השיר לא אהבתי את הבית השלישי חלק מהמסר הכולל של השיר עורר בי התנגדות/ויכוח אולי זה קשור לגילך הצעיר יש משהו שלא אהבתי שקשה לי להצביע עליו לא בעלת ניסיון או ידע להעביר ביקורת אך הכתיבה שלך קליטה ומענינת יפה

למעלה