חג פורים שמח

דגלמנגל

Well-known member
זה נקרא לעשות צחוק מהחתול. אני אישית לא אוהב את זה, אבל אל תקחו אותי ברצינות. אני גם מתנגד נחרצות לכל מיני ממציאי תעלולים, שמפחידים את החתול ואז יושבים וצוחקים ואפילו מצלמים ומעלים ליוטיוב. את קפיצת ההישרדות החתולית, אפשר לראות בהזדמנויות שונות, גם בלי להגניב להם מלפפון מאחורי הגב. אני משתדל לעולם לא להפתיע חתול או כלב, בדבר שעלול להלחיץ אותם. זה מגביר, לדעתי, את האמון שיש להם בי.

גורדיאן-II

Active member
זה נקרא לעשות צחוק מהחתול. אני אישית לא אוהב את זה, אבל אל תקחו אותי ברצינות. אני גם מתנגד נחרצות לכל מיני ממציאי תעלולים, שמפחידים את החתול ואז יושבים וצוחקים ואפילו מצלמים ומעלים ליוטיוב. את קפיצת ההישרדות החתולית, אפשר לראות בהזדמנויות שונות, גם בלי להגניב להם מלפפון מאחורי הגב. אני משתדל לעולם לא להפתיע חתול או כלב, בדבר שעלול להלחיץ אותם. זה מגביר, לדעתי, את האמון שיש להם בי.
שמת לב לזה שלא באמת שמו עליו משהו, נכון? רק הוסיפו לתמונה את הקישוט הזה.
לחתולים שלי אין שום אמון כלפי, ובטח לא מאז שהם גילו שאני זורק לפח את המקקים והעכברים שהם מביאים לי במתנה.
(חוץ מזה אני מרמה אותם במשחקי קלפים, אבל זה כבר סיפור אחר)

evike

Active member
מנהל
ברור שזה רק בכאילו. בחיים לא אשתף אותם בשום דבר מהסוג הזה. אני אפילו לא אוהבת סרטונים ותמונות שמעלים לרשת עם חמודים בתוספת (אמיתית) של בגדים ואקססוריז.

מילי08

Well-known member
גם אני לא סובלת את הדברים האלה ולא מבינה למה זה מצחיק אנשים, או הכי גרוע- הופך ל"אתגר". אבל בתמונה הזאת מיד רואים שזה מין הדבקה על התמונה

דגלמנגל

Well-known member
או.קיי., אז זה ציור של צחוק, מבלי להעליב אותו בפועל. הם יודעים, אגב, מתי צוחקים עליהם, אבל לא כולם מראים את זה. בילדותי, היה לנו בבית טרייר חמוד (וחכם, כמו שרק טרייר יכול להיות). כשצחקנו עליו (אחותי ואני) עם אצבע ובלי אצבע, הוא היה נדחק אל מתחת לספה בסלון ונוהם על כל מי שניסה לפייסו. לקח לו לפחות שעה, לבד עם עצמו, כדי לסלוח לנו ולחזור להיות מה שהוא. אנ'לא יודע עד כמה חתולים באמת נעלבים, במובן המקובל, אבל הם קולטים את האווירה ויש להם דרך משלהם, "להסביר" לנו שאיננו רצויים.

למעלה