חדשה עם שאלה

shiraklein

New member
חדשה עם שאלה

קודם כול מברוק ואיחולים על הפורום. סיפורי בקצרה, לפני שנה וחצי כשהפסקתי גלולות במטרה להרות גילית את האנדו'. אחרי שנה עברתי לפרוסקופה ועכשיו אני בטיפולי IVF- לקראת השני. במקביל 3 חודשים אחרי הניתוח המיסטה חזרה ואיתה הכאבים. כמובן אני מנסה להתחמק מניתוח נוסף ומקווה להרות בהקדם שאלתי היא: בזמן הוסת אני סובלת מעצירות ברמה קשה מאוד ומניחה שהאנוד' התפשט למעיים. בחודשיים האחרונים (סליחה על התאור) יש לי דימום מפי הטבעת. אני לא יודעת למי לפנות, מפחדת מניתוח האם מישהיא מכירה תופעה זו?

ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

דימום מפי הטבעת מצביע על מוקד אנדו' שנמצא שם ומדמם. האם הדימום הוא רצוף או רק בתקופת מחזור? לפי מה שאת מתארת, מציעה לך להימנע מניתוח ולשקול דיכוי לכמה חודשים בטרם תמשיכי עם הטיפולים, בהנחה שהדיכוי ידכא כמו שהוא אמור ולא בערך כמו אצלי
שיהיה בהצלחה

ברוכה הבאה ../images/Emo39.gif

מצטרפת להמלצה של בואינג
שיהיה בהצלחה, וכמובן שאת מוזמנת למפגש.

shiraklein

New member
תודה על התשובה

הדימום הוא אכן רק בזמן וסת ולכן אני מנסה "למשוך זמן" עד שאכנס להריון ולהמנע מניתוח אך מצד שני קצת פוחדת מהחמרה וחוסר הידיעה מה קורה שם. בכול מקרה כגרע אני עם CMV נוסף לכול ולכן ימתין 4 חוד' עד לחידוש הטיפולים ובינתיים ייתנו לי - כנראה שבוע הבא דקפפטיל עד שאני יחזור לטיפולים ואני מקווה לא לקבל וסת בזמן הזה.

ברוכה הבאה

אני מציעה לך לבדוק היכן נמצא מוקד האנדו כי במידה והוא יושב על המעיים זה לא הכי טוב להרות בזמן שיש מוקד על המעי פשוט כי יכולה להיווצר חסימה בזמן ההריון ואז תהיי חייבת לעבור ניתוח וכמובן הפלה. במידה והאנדו יצר רק הדבקות של המעי אז יתכן ותוכלי באמת להתחמק מניתוח ולדכא עם דקפפטיל ואז IVF . ZK

למעלה