חלום על הופעה חיה

dory30

Well-known member
פרטים טכניים: 42, זכר, רווק, עובד במשרה מלאה (כרגע זמנית בחל"ת), היו לי קצת מחשבות רעות עקב שימוש בתרופה נגד אפילפסיה, ביומיים האחרונים פחות, לא הכרתי את הדמויות מהחלום.
לחלום עצמו- חלמתי שאני בהופעה בתוך הרחבה המרכזית בנמל יפו. היו 20 איש בקהל ועוד להקה בת חמישה אנשים (סולן, שני גיטריסטים, מתופף וקלידנית) מסרביה. הם שרו וניגנו בסרבית ובאנגלית, עם כמה מילים בודדות בעברית. לקראת סיום מופע הצהריים, אחד הנגנים פתח קופסת שימורים (טונה או סרדינים) והתחיל לאכול. הזמר זעם ופיטר אותו. בתגובה, הגיטריסט זרק עליו גיטרה. אחד הצופים הזמין משטרה וההופעה נגמרה.

dory30

Well-known member
הערה: מחשבות רעות, הכוונה היא הסתגרות פנימית. לא חשבתי על התאבדות או לרצוח אנשים זרים. זאת שאלה, שאגב נוירולוגים שבדקו אותי בעבר שאלו והתשובה תמיד שלילית.

אלישבע777

Well-known member
שלום דורי
הפרוש שלי לחלום על הופעה

חבל שאינך מספר על אירועים ומחשבות שכן קרו לפני החלום ועררו אותו. לעומת זאת אתה כותב על מה אתה לא חושב... ( אינך חושב על רצח או התאבדות). כפי שאמרתי בעבר, הרקע אינו גילוי סודות אלא עזרה עבורי לפרש חלום אישי לאדם שאיני מכירה. כל חלום זהה – פרושו שונה מאדם לאדם. יתר על כן, גם חלום חוזר – עשוי להתפרש שונה בגיל שונה. אבל אנסה לפרש על סמך חלומות קודמים. אני רואה שיש קשר מסויים בין החלומות. זה לא חלום ראשון הנפתח באירוע שלו, או רגיל, ללא דרמות מיוחדות ומסתיים בהרבה רעש ובלאגן.

בחלום זה הפתיחה מאוד מפורטת עבור אירוע בנאלי כמו הופעה: המיקום – רחבה מרכזית בנמל יפו, מספר אנשים בקהל: 20 ארץ מוצא הלהקה זרה: מסרביה, מספר אנשיה: 5 מה תפקידו של כל אחד בלהקה: סולן, שני גיטריסטים, מתופף וקלידנית, שפת השירים: סרבית ואנגלית. אף מילה בפתיחה על עצמך! האם ניהינית בהופעה? האם שרת גם אתה? שמחת? אולי דווקא השתעממת? אתה רואה כל פרט בהופעה, ואין לך חוויה של הופעה! גם ברקע הנוסף אתה כותב מהן המחשבות שאינן מעסיקות אותך, ולא מה המחשבות או רגשות או שאיפות – שכן מעסיקות אותך! מאחר שאתה מציין בהערה ש-"הסתגרות פנימית" - שהיא בעצם מצב, או סוג של התנהגות שהיא הפרוש שלך ל "מחשבות רעות". בחלום אתה צופה מהצד, כמו עיתונאי שמדווח על אירוע ביובש משהו. אינך מעורב בשום דבר. גם בחיים – אתה מסתגר חברתית . והסתגרות זאת היא כמו "מחשבות רעות" או אולי הכוונה שבגלל ההסתגרות הזאת יש לך מחשבות רעות ( אבל ציינת שאין לך משאלת מוות). בהערה אתה בעצם שופט את התנהגותך כ- "רעה" ( אבל היא נובעת מתרופות ולא מבחירה, למרות זאת היא – "רעה"). בחלום אתה נמצא במקום טוב! בין אנשים, מוסיקה, להקה שבאה מחו"ל אלינו, נמל יפו הנפלא, ושום דבר לא נדבק אליך. החלום אומר לך – תסתכל גם על עצמך בפרוטרוט כמו שאתה מסתכל על הסביבה. כלומר – תחווה את החוויה, אל תהיה שווה נפש, תספוג אווירה, תתיידד עם אנשים בעלי אותו טעם ( מוסיקלי?) כמוך. הלהקה זרה שרה בעיקר בשפות זרות – אומנם, לא ציינת זרות אבל התחושה היא – שאתה זר במקום שאתה נמצא, אפילו אם זה בנמל יפו – כלומר במקום מוכר. הלהקה היא "סרבית" צליל המילה מזכיר לי ... סירוב! למה אתה מסרב? או מסרבים לך? התרועעות עם אנשים, או עם נשים, (יש קלידנית בלהקה הגברית). לשנות מקום עבודה? על פי רקע של חלומות קודמים, מקום העבודה שלך לא תמיד עוגן יציב בחייך - מצד אחד משרה מלאה מצד שני אתה הרבה פעמים בחל"ת. הם רוצים ש בחלום קודם על תוכים ( דצמבר 20) שהסעת בסירה – הם ברחו בגלל טעות שלך. כאן אתה "בורח" ממגע עם אנשים מסביב וגם עם עצמך – בהופעה. ( אינך שמח). אולי גם החלום הזה, מרמז על טעות שלך בכך שאתה מגיע למקומות בילוי ואינך משתתף באירועים.

החלום מסתיים בסוף מאוד מפתיע וסוער, ממש לא קשור להתחלה! אחד הנגנים פותח קופסת סרדינים ואוכל. מהי הקופסה הזאת? אולי היא מסמלת אותך? אותך צריך לפתוח כדי להיות מועיל, חברותי, מזין, עוזר? כמו הסרדינים הטעימים שיש בקופסא. או אולי אתה בעצמך מרגיש חנוק בתוך קופסת סרדינים, וצריך לשחרר אותך משם?

מה שקורה בהמשך עוד יותר מוזר. הנגן מפוטר לאלתר הגיטריסט זורק עליו גיטרה ובסוף מזמינים משטרה שתפזר את הלהקה לפני שתפתח קטטה. הלהקה בסוף ... פישלה! כמעט סיכנה את הקהל אות עצמה. דבר של מה בכך, גרם כמעט להמהומה. משהו בחייך, קרה או אולי קורה – שהדברים משתלשלים אחרת מהכוונה המקורית, או התחלה סבירה מתפתחת להמשך דרמטי ורע בעליל – לא באשמתך ולא בגלל מעורבותך. יתכן שאתה חושש מהתערבות עם אנשים ומסתגר בעצמך בגלל שאינך רוצה להיפגע מהם. לעולם אין לדעת מה יחוללו אנשים שנראים תמימים ואפילו אם הם אומנים ( מוסיקאים שאוהבים לשמח את הקהל)! עדיף לתפוס מרחק. אולי זה קשור למערכות יחסים בעבודה כמו לא להיות קרוב לבוס או לאנשים בתפקידי מפתח? פעם חלמת חלום על איבוד מפתח במכון הכושר ( ינואר 20). אולי זה קשור לחלום זה – אולי האנשים בתפקידי מפתח איבדו אותך? בחלום על איבוד מפתח, קיבלת פיצוי – גלידה סיציליאנית למשך שנה. יש לך משיכה לדברים מחו"ל? אולי חסרה לך נסיעה מרעננת לחו"ל?

בעבר חלמת (יולי 21) על מכון הכושר שלך שרק נפתח מחדש, ששם אתם מקבלי הודעה על עוצר לילי ( בגלל הקורונה) וכולם נוטשים את המכון לפני תום הפעילות אבל אתה ועוד אנשים – אינכם עוזבים ואז .... באים שוטרים (!) ועוצרים אתכם בגין הפצת מחלה. כמו בחלום הזה של היום – כולם נוטשים בגלל שהשוטרים מפסיקים את ההופעה (של להקת חוץ שרק הגיעה לארץ לצורך בידור). הרי החלום הנוכחי והחלום הקודם – בעלי מוטיב דומה. שוטרים כופים עליכם מגבוה הפסקה. אולי השוטרים הם גם סמל לתרופות שלך, שמרגיעות אותך או גם כופות עליך הסתגרות. מצד אחד הן טובות ומצד שני – הן סוג של "מחשבות רעות", ואובדן חרות.

היו לי הרבה שאלות בפרוש, הן נותנות לך חומר למחשבה. אשמח אם תיתן תשובות לכמה מהן אם תוכל.
אודה לך על חוות דעת מה התאים ומה לא התאים, זה מאוד יעזור לי בפרושים של החלומות הבאים. אתה רואה שאני מעיינת בהם לפני כתיבת הפרוש!

dory30

Well-known member
חבל שאינך מספר על אירועים ומחשבות שכן קרו לפני החלום ועררו אותו. לעומת זאת אתה כותב על מה אתה לא חושב... ( אינך חושב על רצח או התאבדות). כפי שאמרתי בעבר, הרקע אינו גילוי סודות אלא עזרה עבורי לפרש חלום אישי לאדם שאיני מכירה. כל חלום זהה – פרושו שונה מאדם לאדם. יתר על כן, גם חלום חוזר – עשוי להתפרש שונה בגיל שונה. אבל אנסה לפרש על סמך חלומות קודמים. אני רואה שיש קשר מסויים בין החלומות. זה לא חלום ראשון הנפתח באירוע שלו, או רגיל, ללא דרמות מיוחדות ומסתיים בהרבה רעש ובלאגן.
לא זוכר שום דבר שקשור ישירות לחלום וקרו במציאות. אני בכלל לא טיפוס של הופעות חיות. הייתי בהופעה של צביקה פיק... בבטן של אמא שלי.
לום זה הפתיחה מאוד מפורטת עבור אירוע בנאלי כמו הופעה: המיקום – רחבה מרכזית בנמל יפו, מספר אנשים בקהל: 20 ארץ מוצא הלהקה זרה: מסרביה, מספר אנשיה: 5 מה תפקידו של כל אחד בלהקה: סולן, שני גיטריסטים, מתופף וקלידנית, שפת השירים: סרבית ואנגלית. אף מילה בפתיחה על עצמך! האם ניהינית בהופעה? האם שרת גם אתה? שמחת? אולי דווקא השתעממת? אתה רואה כל פרט בהופעה, ואין לך חוויה של הופעה! גם ברקע הנוסף אתה כותב מהן המחשבות שאינן מעסיקות אותך, ולא מה המחשבות או רגשות או שאיפות – שכן מעסיקות אותך! מאחר שאתה מציין בהערה ש-"הסתגרות פנימית" - שהיא בעצם מצב, או סוג של התנהגות שהיא הפרוש שלך ל "מחשבות רעות". בחלום אתה צופה מהצד, כמו עיתונאי שמדווח על אירוע ביובש משהו. אינך מעורב בשום דבר. גם בחיים – אתה מסתגר חברתית . והסתגרות זאת היא כמו "מחשבות רעות" או אולי הכוונה שבגלל ההסתגרות הזאת יש לך מחשבות רעות ( אבל ציינת שאין לך משאלת מוות). בהערה אתה בעצם שופט את התנהגותך כ- "רעה" ( אבל היא נובעת מתרופות ולא מבחירה, למרות זאת היא – "רעה"). בחלום אתה נמצא במקום טוב! בין אנשים, מוסיקה, להקה שבאה מחו"ל אלינו, נמל יפו הנפלא, ושום דבר לא נדבק אליך. החלום אומר לך – תסתכל גם על עצמך בפרוטרוט כמו שאתה מסתכל על הסביבה. כלומר – תחווה את החוויה, אל תהיה שווה נפש, תספוג אווירה, תתיידד עם אנשים בעלי אותו טעם ( מוסיקלי?) כמוך. הלהקה זרה שרה בעיקר בשפות זרות – אומנם, לא ציינת זרות אבל התחושה היא – שאתה זר במקום שאתה נמצא, אפילו אם זה בנמל יפו – כלומר במקום מוכר. הלהקה היא "סרבית" צליל המילה מזכיר לי ... סירוב! למה אתה מסרב? או מסרבים לך? התרועעות עם אנשים, או עם נשים, (יש קלידנית בלהקה הגברית). לשנות מקום עבודה? על פי רקע של חלומות קודמים, מקום העבודה שלך לא תמיד עוגן יציב בחייך - מצד אחד משרה מלאה מצד שני אתה הרבה פעמים בחל"ת. הם רוצים ש בחלום קודם על תוכים ( דצמבר 20) שהסעת בסירה – הם ברחו בגלל טעות שלך. כאן אתה "בורח" ממגע עם אנשים מסביב וגם עם עצמך – בהופעה. ( אינך שמח). אולי גם החלום הזה, מרמז על טעות שלך בכך שאתה מגיע למקומות בילוי ואינך משתתף באירועים.
לא נהניתי ולא סבלתי. כל האנשים היו זרים לי במקום האירוע.
מה שקורה בהמשך עוד יותר מוזר. הנגן מפוטר לאלתר הגיטריסט זורק עליו גיטרה ובסוף מזמינים משטרה שתפזר את הלהקה לפני שתפתח קטטה. הלהקה בסוף ... פישלה! כמעט סיכנה את הקהל אות עצמה. דבר של מה בכך, גרם כמעט להמהומה. משהו בחייך, קרה או אולי קורה – שהדברים משתלשלים אחרת מהכוונה המקורית, או התחלה סבירה מתפתחת להמשך דרמטי ורע בעליל – לא באשמתך ולא בגלל מעורבותך. יתכן שאתה חושש מהתערבות עם אנשים ומסתגר בעצמך בגלל שאינך רוצה להיפגע מהם. לעולם אין לדעת מה יחוללו אנשים שנראים תמימים ואפילו אם הם אומנים ( מוסיקאים שאוהבים לשמח את הקהל)! עדיף לתפוס מרחק. אולי זה קשור למערכות יחסים בעבודה כמו לא להיות קרוב לבוס או לאנשים בתפקידי מפתח? פעם חלמת חלום על איבוד מפתח במכון הכושר ( ינואר 20). אולי זה קשור לחלום זה – אולי האנשים בתפקידי מפתח איבדו אותך? בחלום על איבוד מפתח, קיבלת פיצוי – גלידה סיציליאנית למשך שנה. יש לך משיכה לדברים מחו"ל? אולי חסרה לך נסיעה מרעננת לחו"ל?

בעבר חלמת (יולי 21) על מכון הכושר שלך שרק נפתח מחדש, ששם אתם מקבלי הודעה על עוצר לילי ( בגלל הקורונה) וכולם נוטשים את המכון לפני תום הפעילות אבל אתה ועוד אנשים – אינכם עוזבים ואז .... באים שוטרים (!) ועוצרים אתכם בגין הפצת מחלה. כמו בחלום הזה של היום – כולם נוטשים בגלל שהשוטרים מפסיקים את ההופעה (של להקת חוץ שרק הגיעה לארץ לצורך בידור). הרי החלום הנוכחי והחלום הקודם – בעלי מוטיב דומה. שוטרים כופים עליכם מגבוה הפסקה. אולי השוטרים הם גם סמל לתרופות שלך, שמרגיעות אותך או גם כופות עליך הסתגרות. מצד אחד הן טובות ומצד שני – הן סוג של "מחשבות רעות", ואובדן חרות.
מאמין לך שכתבתי על החלומות האלה, לא זוכר אותם.

אלישבע777

Well-known member
לא זוכר שום דבר שקשור ישירות לחלום וקרו במציאות. אני בכלל לא טיפוס של הופעות חיות. הייתי בהופעה של צביקה פיק... בבטן של אמא שלי.
אחדד את השאלה- מה קרה ( ארועים או מחשבות) ביום או בימים לפני החלום, שלדעתך עוררו את החלום על ההופעה. זה חשוב כי אתה אינך טיפוס של הופעות ולכן , הופעות אינן חלק מהבילויים שלך. יש לזה משמעות. אם אינך יודע, כתוב שאינך יודע.
לא נהניתי ולא סבלתי. כל האנשים היו זרים לי במקום האירוע.
אכן בדיוק כך - אין רגשות בחלום . אתה צופה מהצד, אינך מעורב, כולם זרים ואינך מתיידד ואיש אינו רואה אותך . זה אומר לך הרבה איך אתה תופש את עצמך בציבור ולא סתם בציבור - אלא בהופעה שבוודאי ( במציאות לא בחלום) משמחת את הקהל, אותך לא. מתבדל, מתבודד, לא לוקח חלק, לא שמח לא עצוב . אינך איש של הופעות ובמציאות לא היית הולך להופעה, ואם כן - אולי היית סובל. כאן לא. כי אינך מעורב בכלל. - נוכח נפקד.
מאמין לך שכתבתי על החלומות האלה, לא זוכר אותם.
תגלול אחורנית בפורם לשנים הרלבנטיות. החלום על חדר כושר הוא מפב. 21 ולא מה שרשמתי. כל החלומות שאני מפרשת, שמורים בנוסף לפורום, אצלי.

אלישבע777

Well-known member
עדיין אין חוות דעת על החלום. רק אני מפרשת את החלומות כאן, בהתנדבות ולכן אני מבקשת חוות דעת - מה התאים ומה לא התאים.
כמו כן אשמח לשמוע איזו שאלה מהשאלות ששאלתי אותה היתה חומר למחשבה ואם יש לך תשובה עליה.

למעלה