טיול טרקטורונים סוף הדרך

atv boy

New member
טיול טרקטורונים סוף הדרך

ראיתי כתבה בזימה על טיול שהוציאו טריפ טרקטורונים בשיתוף עם נזימה והכתבת שמה מזה שיבחה אותם ויש שם תמונות סוף הדרך !! יש שם גם אחד שקוראים לו שלתי יכול להיות שזה שלתי מהחבורה שלכם ? הנה קישור לאתר נזימה http://www.nazzima.com/view_article.php?a=279

atv boy

New member
לפלשבאק ולליאור

מה עשית בסוף ? קנית משהוא ביררת ? ליאור למה אתם לא הייתם בטיול הזה ?

פלאשבאק

New member
הייתי אצל אליקו בגינתון............

בדקתי את ה- 400 דו מושבי, אחי חיה רעה. עשה לי מחיר קטלני במקום 63000 "רק" 60000 + שני תיפולים ראשונים עליו ושני קסדות שטח שני משקפי אבק תיק גב לקשת ואומר לי אחי לא תמצא יותר זול או יותר צ'ופרים, ואל תשכח שאני ממודיעין והוא בגינתון שזה ממש קרוב אליי. אה ותמיכה וחילוץ חצי שנה חינם עליו............אה מה תגיד ?

פלאשבאק

New member
הבעיה היחידה שלי

שהוא מגיע רק בירוק או אדום..........ואני נוטה לכיוון הירוק ? מה אתה אומר

atv boy

New member
לפלשבאק

דבר ראשון אחי אני לא יודע מה יש להפסיד להרים טלפון לטריפ תראה איזה צופרים הם יתנו לך אולי הם יתנו לך יותר ? דבר שני הם גם מארגנים טיולים ועוזרים ללקוחות שלהם ולדעתי לא תפסיד אם תרים טלפון הם לא רחוקים ממך לגבי הצבע עדיף אדום לדעתי אם זה בין ירוק לאדום האדום יותר מרשים ומבריק שמע לי לפני הכל תרים להם טלפון הם הכי גדולים ומין הסתם הכי חזקים יש להם תתנאים הכי טובים ודרך אגב אנחנו מבנימינה והיה לנו יותר קרוב ללכת לסוכן באיזור שלנו וטריפ הביאו לנו את הטרקטורון לבית שירות שלהם חבל על הזמן

atv boy

New member
ודרך אגב פלאשבק

כל מה שהזכרת שיקבלת מאליקו מסתכם באלף שקל : 2 קסדות מקסימום 700 ( הוא לא יתן לך שואי שעולה 2500 ש"ח) משקפי אבק 2יח 140 ש"ח ו2 טיפולים ראשונים לחדש זה שטויות כי טיפול ראשון זה שמן בלבד עם פילטר ושני גם אותו דבר ותתיק קשת נותנים באבניר חינם לכל טרקטורון חדש !! חבר של אבא שלי קיבל את כל מה שציינת ועוד ( כמו תיק סבל ששווה 500 ש"ח והוא שימושי הרבה יותר מתיק קשת ) ! דבר איתם לדעתי מב יש לך להפסיד מקסימום בררת לפחות לא תתהלך אחרי זה עם הרגשה שיכולת לקבל יותר

ATV GIRL

New member
אני לא יודעת מתי הטיול הזה היה אבל..

אני כרגע לא רוכבת לשום מקום, אני עם קביים

סמגד1

New member
שלתי של כולם

יקירי תיקון קטן שלתי הוא של כולם לכל המרבה במחיר הוא כבר מיזמן לא שלנו!!! אנחנו קבוצה אורגנית של למעלה מ- 10 שנים החברים בקבןצה שלנו הם משפחה של ממש...אבל- כל רוכב מבחינתנו הוא מבורך אם הוא איתנו או עם כל קבוצה אחרת או לבד עם עצמו.

פלאשבאק

New member
הי, פנו אליי מטריפ......תודה

אמרו שדיברת איתם אייל ! אז רציתי להגיד תודה רבה(מאיר דיבר איתי).

סמגד1

New member
בכייף!

בשמחה. תמיד לעזרת כל החברים העיקר שתצטרף אלינו לחבורה בהקדם!!!

למעלה