טיול לאילת ...

kachlon haim

New member
טיול לאילת ...

חשבתי אתמול על הרעיון לנסוע לאילת שוב , אמנם עלו מס' התנגדויות שעיקרם החום הרב והשמש המעיקה ועלה במוחי רעיון .. אולי נעשה טיול לילה לאילת !!!!!!!!!!!!!!!!!! מס' סיבות לרעיון ף 1 . לא יהיה חם , אפילו נעים . 2. מסוכן ורצוף אדרנלים... 3 אף אחד לא עשה את זה קודם .. יוצאים משעה 18.00 לערך ורוכבים עד 1 בלילה , בבוקר קמים שותים אוכלים עד לשעות הערב ויוצאים שוב ..

סמגד1

New member
טיול לאילת!!!+שלתי

נסיעה בלילה אפשרית רק אם נישן בשטח. לכן לא נראה לי. אומנם אנחנו סיירת מובחרת ונדע לנווט בליליה אבל להגיע למקומות לינה מוסדרים ומה אז נישן ביום במשאבי שדה??? מעבר לקשיי הניווט ולוח הזמנים שהרי אנחנו רוצים להגיע לאילת תוך שלושה ימים נסיעה כזו תמשך שבוע. לא שיש לי בעיה חלילה!!! בקשר לשלתיאל אני מנוע להגיב אני רק מחפש לו חבורה חדשה להעביר אותו- א מ ן. אני חושב שניסע ביום קצת נישתזף אז מה ואתה כמובן אל תשתה בירה רק קפה!!!

ATV GIRL

New member
אני מבינה שחיכיתם הרבה זמן...

לטיול לאילת ואין לכם סבלנות יותר לטיולים של חצי שעה ליד מנטה, אבל באמת עדיף לחכות קצת עם הטיול הזה ולעשות אותו כמו שצריך: 3 ימים, נסיעה ביום, שינה בלילה (ולא בשטח), ומזג אוויר נוח. חכו ותראו שהסבלנות תשתלם.

atv boy

New member
הטיול לאילת

צודק הסמגד טיול כזה צריך ביום לא בלילה שלא תסתבכו בדרך ! ומיזה שלתי שהסמגד מחפש לו חבורה חדשה התימני? הוא צריך לנסוע עם הטרקטורונים של מדא הוא כל פעם מתהפך איזה חבורה תרצה תימני קטן שמחפש למכור שטויות בטיול ובסוף מתהפך ? תגידו שהוא מתהפך לא נופלים לו תכשיטים מהכיס ( או משהוא אחר שהוא מוכר ) הזדמנות בשבילכם לנקות לו תכיסים בלי שהוא ירגיש ? ( כחלון חומר למחשבה הא )

kachlon haim

New member
../images/Emo24.gifשאלתיאל

על שאלתיאל לא מוותרים !!! בועז רוכב מצוין , חבר מצוין ואחד מעמודי התווך של החבורה . ATV BOY כך בחשבון שהוא רוכב על CAN AM לימיטיד , הכלי הכי יקר בחבורה !! וזה שהוא משתולל מדיי פעם זה בבגלל שמרבית יומו במשרד ויש לו צורך לפרוק מטענים ,מקובל בהחלט .. חוץ מזה , מי שלא היה בשטח עם שאלתיאל לא יודע איך שאלתיאל מפנק באירוח חופשי מכל הלב , מעבר לדאגה שלו לכולם , שלתי מס' 1 ללא ספק . ( איזה חמוד מפרגן אני )

atv boy

New member
שאלתיאל לחיים

אני לא זה שרציתי לוותר עליו זה הסמגד שלכם שמחפש לו חבורה חדשה אני לא בחבורה שלכם אז אני בכלל יש לי זכות דיבור? פשוט הסמגד נראה אדם רציני ושקול ואם הוא רוצה להוציא אותו מהחבורה כנראה שהתימני בעייתי ! חוץ מזה הלימיטיד לא עושה לי כלום הצהוב שחור למשל יותר יפה לדעתי אבל זה עניין של טעם !!! ואם הוא רוצה להתפרק זכותו לשם כך קונים את הכלים האלו חופש פנאי והנאות !!! מה מחר תכננתם איזה טיול מעניין?

פלאשבאק

New member
או או ../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

עד עכשיו הכל זרם לפי התיכנון........... למצוא קבוצה נחמדה....... למצוא טרקטורון להתאהב בו ( האוט לאנדר 650 מקס קאן אם)....... אירגנתי תקציב.......ואפילו היו תוכניות להכין לו מחסן בחנייה התת-קרקעית ......... אבל ממנה לא ציפתי, ממנה ? שתשים לי רגל בתוכניות.........? האישה שאיתי כן אישתי מסרבת בתוקף טוענת שזה ילדותי.....מה עובר עלייך היא שואלת....... איך להסביר לה שזה האדרנלין שבדמי זורם? גם לכם היו בעיות דומות ? ועוד דבר.....תקציב.....כי לפי מה שהבנתי טרקטורון זה הרבה מאוד כסף חוץ מהקנייה עצמה והטיפולים והביטוח. יש עוד הרבה מעבר .........למשל טיולים מפגשים.........כמה עולה איך מתחלקים? אפשר לקבל דוגמאות אני אשמח......... בינתיים אני יושב לאישתי על הוריד הראשי........(אני מוכן לעשות הכל) לשטוף כלים כל החיים ,לא רק מפעם לפעם בכל מקרה אני מגיע מחר למגשימים תזהו אותי .........עם (משאית קטנה מרצדס )חדש של אחים עיני שטיחים, להתרשמות

פלאשבאק

New member
כחלון תהרוג אותי- לא הבנתי אותך

ומה עם התקציב לטיולים.......ומי קונה מה ואיך מתחלקים ?

kachlon haim

New member
טעות שלי ..

רשמתי תגובה לליאור בחלק של התגובה לך , לא נורא .. בנוגע לתקציב , מתחלקים זה לא בעייה.

למעלה