טינדר הרג את הפורומים

meidatek

Active member
לאיזה פורומים הכוונה?
אבל בינינו - אם אדם/אשה מחפםשים סטוצ זריז ללילה, למה לבזבז זמן בפורומים?
לא כולם יכולים להוריד טינדר לסמארטפון שלהם.
אשתי כל הזמן מתעסקת עם הטלפון שלי, ואין לה או לי סיסמאות.
אם אתחיל להגן על הטלפון בסיסמה היא תחשוד, ואז אם היא תחפש ותמצא טינדר.
I DONT WANT TO BE THERE......

יעיש התימני

Active member
לא מבין את עזות המצח הזו של חיטוט בעניינים פרטיים לגמרי.

אצלנו לא פותחים מכתב שאינו מיועד, אפילו זה הודעה מהעירייה. מעולם לא עלה בדעתי לחטט בנייד שלה וההיפך.

in bal1

Well-known member

אצלנו לא פותחים מכתב שאינו מיועד, אפילו זה הודעה מהעירייה. מעולם לא עלה בדעתי לחטט בנייד שלה וההיפך.
כל הכבוד! כך גם אני ובן זוגי החוקי עושים. או יותר נכון לא עושים. לא נוגעים במכשירים אחד של השני.

meidatek

Active member

לא מדובר ב"חיטוט למטרת חיטוט".
הכוונה לזה שבאופן תדיר אנחנו משתמשים זה בסלולרי של זה ברשות. לחפש דברים, להראות מיילים או תמונות או מסמכים. לסדר משהו ש"נתקע" ואתה לא יודע איך והיא יודעת. ואז הטלפון של אחד ביד של השנייה ולהיפך.
ואם פתאום אתחיל למנוע או להילחץ מזה שהיא תפעל עם הטלפון שלי, או שפתאום תהיה סיסמה שלא אהיה מוכן לשתף עמה זה יאמר לה "דרשנו"...!
למה אשתך כל הזמן מתעסקת עם הנייד שלך???
ראי מה שעניתי ליעיש...
כל הכבוד! כך גם אני ובן זוגי החוקי עושים. או יותר נכון לא עושים. לא נוגעים במכשירים אחד של השני.
הלוואי עליי.
אבל הרגלים של שנים אי אפשר לשנות לפתע ללא הרמת גבות....

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל

meidatek

Active member

הכוונה לזה שבאופן תדיר אנחנו משתמשים זה בסלולרי של זה ברשות. לחפש דברים, להראות מיילים או תמונות או מסמכים. לסדר משהו ש"נתקע" ואתה לא יודע איך והיא יודעת. ואז הטלפון של אחד ביד של השנייה ולהיפך.
ואם פתאום אתחיל למנוע או להילחץ מזה שהיא תפעל עם הטלפון שלי, או שפתאום תהיה סיסמה שלא אהיה מוכן לשתף עמה זה יאמר לה "דרשנו"...!
ראי מה שעניתי ליעיש...

יעיש התימני

Active member

ראי מה שעניתי ליעיש...
הבנתי
ויתרתם שניכם על הפרטיות שלכם.
טוב
אנחנו החלטנו שחיים משותפים לא כוללים ויתור על אזורים אישיים לגמרי.

alongrin100

Well-known member
זה בדיוק כמו לשאול למה מע"מ עושים ביקורת פתע בעסקים.
יש נישואים, יש הסכמות והבנות מסוימות על מהות הקשר - זכותו של כל אחד לבדוק אם אכן כל מה שהוסכם על דעת שני הצדדים אכן מתקיים.

יעיש התימני

Active member
זה בדיוק כמו לשאול למה מע"מ עושים ביקורת פתע בעסקים.
יש נישואים, יש הסכמות והבנות מסוימות על מהות הקשר - זכותו של כל אחד לבדוק אם אכן כל מה שהוסכם על דעת שני הצדדים אכן מתקיים.
אם נקבעה זכות החיטוט ההדדי בדברים פרטיים, בוודאי.

alongrin100

Well-known member
אם נקבעה זכות החיטוט ההדדי בדברים פרטיים, בוודאי.
אני חושב שזכות החיטוט היא בילד אין בכל הקונספט הזה שנקרא זוגיות.
על אותו משקל אחד מהצדדים יכול להעלים כספים ורכוש משותפים,
לנהל זוגיות שלמה ומשפחה במקביל ועוד הרבה מקרים הזויים ששומעים עליהם מדי פעם בחדשות.

אמון זה אחלה, אבל מדי פעם צריך לעשות ביקורת פתע כדי לוודא שזה לא לחינם.

יעיש התימני

Active member
אני חושב שזכות החיטוט היא בילד אין בכל הקונספט הזה שנקרא זוגיות.
על אותו משקל אחד מהצדדים יכול להעלים כספים ורכוש משותפים,
לנהל זוגיות שלמה ומשפחה במקביל ועוד הרבה מקרים הזויים ששומעים עליהם מדי פעם בחדשות.

אמון זה אחלה, אבל מדי פעם צריך לעשות ביקורת פתע כדי לוודא שזה לא לחינם.
אמון ושקיפות.
אבל - הנייד הוא רק שלי, המכתבים הם רק אליי.

Yakir4179

Well-known member
אז ככה כאחד ששורץ בטינדר , מי שנשוי יש כמה וכמה נשואות שצדות להם מי שמתאים להם, אתה לא יוגע כך היא נראת בפרופיל , היא שמה תמונה של נוף ים או שמלה שלה , ויש ים של גרושות שכבר יצא להן מהתחת חיזורים מנישואים , אז לא כדאי ליפול על אחת כזאת חחח

דוקא שם יוצא לי להכיר תיירות וישראליות ממוצא רוסי , לא יודע למה הן נופלות עלי בסך הכל נחמד בכללי, מישהי מטינדר אני לכ מכניס הביתה בדייט ה1 והשני עד שאני מרגיש בטוח!

ודרך אגב להצטרף לקבוצות בפייסבוק שמה אתה מכיר לא מעט גם במפגשים , אני בקבוצה מחשבה יוצרת מיניות , ורק מהתגובות שם הכרתי כמה וכמה נחמדות שחבל שלא היה המשך, ככה זה טיבו של סטוץ וזכרון נעים מהפרטנרית

למעלה